Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Rome Total War 2 oyununa girince siyah ekran geliyor. ALT+TAB yapınca masaüstüne geçiyorum. Freesync kapatınca siyah ekran geçiyor.

Alıntıları Göster
    Bende freesync açık sekiro denedim hiçbir hata ile karşılaşmadım hocam. Ekran kartı modellerimiz aynı.
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Inşallah sorun olmaz. Tekrardan 20.4.2'de döndüm şimdilik sorun yok. Sorun olursa 20.4.2 deneyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kan Turalı

Inşallah sorun olmaz. Tekrardan 20.4.2'de döndüm şimdilik sorun yok. Sorun olursa 20.4.2 deneyin derim.
    Teşekkür ederim hocam sorun olursa ben de dönerim o versiyona. Bugün 1-2 saat daha oynadım sekiro hiçbir problemle karşılaşmadım.
  • Selamlar . Hata 211 kodu alıp adrenalıne 2020 kuramıyordum. sırf bu yüzden de format atmak ıstemedıgım için aylardır 19.9.2 sürümünde sorunsuz kullandım. Geçenlerde windows güncellemeleri ardından 20.4.2 kurabildim. bu sürümde son derece sorunsuz ve sonunda deneyimleyebildim 2020yi..

bu sürüm ile Rx 580 nitro se ' de 65 derecede çalışan oyunlar şuan aynı fps hatta birkaç fps daha iyi şekilde ve 62 dereceyi geçmeden çalışıyor. Şükür driver yada donanımsal en ufak sorunsuz kullanıyorum kartı.
  • arkadaşlar rx 570 nitro+ var 4 gb 20.4.2 sürümüne yeni geçtim monitör 10 dk sonra kendini kapatınca işlem yapılmadığında uyku modu yani ekran kartının fanları aniden kendi kendine %100 e çıkıyor 5 saniye boyunca %100 de çalışıyor sonra duruyor, 2 kere oldu 2 side monitör kendini kapattığı anda oldu her zaman olmuyor ama ilkinde aklımı aldı valla uçak kalkıyormuş gibi, var mı böyle bir problem yaşayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Son zmanalarda RX590'da boşta 50 dereceyi görüyorum fan açmıyor tabiki boşta olduğu için. Yalnız oyunlarda 80-82 dereceyi görüyorum bazen. Bu değerler pek normal değil gibi geldi. Sizce neden olmuş olabilir. Ya da RX 590 kullanıp bu değerleri normal bulan var mı aramızda.
    Termal macun zamanınız gelmiş.
  • LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    adamın garantisini yakacaksınız, kasıtlımı yazıyorsunuz ?
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar

Bende Adrenalin mağduruyum, pc yi bu özellikte yaklaşık 4.5-5 yıldır kullanıyorum yalnız bu lanet sürümü yükledikten sonra ekran kafayı yedi monitörde sorun aradım ama yeni olduğu için onu direk kafadan eliyorum şuan aklımda tek sorun ekran kartının kendisi veya sürümüyle alakalı, ekteki fotolar ekran bozukluğu ve pc özelliklerine ait 2 hafta kadar 16.1.1 sürümününe geçip kullanayım dedim dün yine ekran gidince format atıp en güncelini tekrar yükledim ama sorun düzelmedi en sonunda ekran kartını kırıp msi almayı düşünüyüroum bu gibi sıkıntılar yaşayıp çözebilen varmı
    [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)

• Merhabalar fotoğrafa görünen şeyi açtım ama hangi kısayol tuşları ile açtım bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
    [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Merhabalar fotoğrafa görünen şeyi açtım ama hangi kısayol tuşları ile açtım bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
    ctrl+shift+O
    olmazsa performans sekmesinden sağ üstte ölçümler katmanını kapatırsın
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam evet buymuş kısayol sağolun
  • kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    Ayni ekran kartı ben sorun yaşamadım hiç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Test etmek isteyen olursa AMD bugün Win10 insider için Yeni sürücü yayınladı.

Radeon™ Software Adrenalin 2020 for Microsoft® DirectX on WSL [27.20.2001.5002]

Support for the public preview for members of the Microsoft® Windows Insider Program that enables DirectX® 12 compatible GPU-acceleration within the Windows® Subsystem for Linux (WSL) for DirectML machine learning training workflows.

Yeni Desteklenen
    Microsoft® Windows® Subsystem for Linux (WSL) environment.

İyileştirmeler
    /*Radeon RX Vega Series and Radeon VII graphics products may experience performance drops when Performance Metrics Overlay is open while a game is running.

/*Some game titles may experience hitching when Instant Replay is enabled on Radeon RX 5000 series system configurations.

/*Enhanced Sync may cause a black screen to occur when enabled on some games and system configurations. Any users who may be experiencing issues with Enhanced Sync enabled should disable it as a temporary workaround.

/*Using Edge™ web browser to playback video content with a multi display system configuration may cause a system hang or crash after extended periods of use.

/*Performance Metrics Overlay and Radeon WattMan incorrectly report higher than expected idle clock speeds on Radeon RX 5700 series graphics products. Performance and power consumption are not impacted by this incorrect reporting.

/*Some games may exhibit stutter intermittently during gameplay on Radeon RX 5000 series graphics products.

/*Radeon RX Vega series graphics products may experience a system crash or TDR when performing multiple task switches using Alt+Tab.

/*Desktop or In-game corruption may occur intermittently when HDR is enabled.

/*Some users may still experience black screen or system hang issues during extended periods of gameplay. AMD will continue to monitor and investigate reports of these issues closely.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-wsl-support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 18 Haziran 2020; 12:5:47 >

• ''Some games may exhibit stutter intermittently during gameplay on Radeon RX 5000 series graphics products.''

Amd senin yapacağın driverin.Hala şu sorunu düzeltemediler.Masaüstü hz olayına değinmek bile istemiyorum.Onu 144 hz monitörü lanet olası 120 e alarak zoraki çözdük.
  • Şu GPU Zamanlama özelliğini ne zaman verecekler acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Şu GPU Zamanlama özelliğini ne zaman verecekler acaba.
    Hiç bi zaman
  • Radeon™ Software Adrenalin 2020 for Microsoft® DirectX on WSL [27.20.2001.5002]
    Bu sürücüde sorunların hepsini iyileştirmeler altında tutmuşlar. Buradan bu hataların hepsinin giderildiğini mi anlamak gerekiyor? Yoksa bilinen hatalar olarak mı anlamak gerekiyor. Kafam karıştı.
  • unraiser kullanıcısına yanıt
    Fixed, known issues hatalıydıi, içerik güncellendi;https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-wsl-support

20.5.1 ile aynı sürücü, bir farkı yok.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğin gibi. Kağıt üzerindekilere baktığımda geçmeyi gerektirecek bir durum yokmuş gibi gözüküyor. Teşekkürler.
  • arkadaşlar, benim bazen monitör uyku moduna geçiyor, klavye ve fare ışıkları da sönüyor ama kasa çalışmaya devam ediyor( kasa ışıkları yanıyor). bu hata sizin siyah ekran hatası dediğiniz hata mı yoksa bende başka bir sorun mu var? 20.2.2 kullanıyordum 3 gün önce 20.5.1 e geçtim her gün 1 kere yaşıyorum bu olayı. ekran kartım rx 570
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.