Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.555
Cevap
188
Favori
1.251.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orodruin

O değilde bu yeni sürücü ile eskisinde olduğu gibi VEGA64'e undervolt yapabilecek miyiz?
    Ayar kısmı tamamen değişmiş sürücünün
    Hocam aynı kartı kullanıyoruz yaptığınızda benide bilgilendirir misiniz kartı yeni aldım ben hiç bilgim yok.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Yapiliyor detayli ayarlar gelismis sekmesinin altina saklanmis.
    Ayarları burada paylaşırım bakalım stabil mi bu yeni sürücü.
  • Orodruin kullanıcısına yanıt
    Önceden kullandığınız sorunsuz sürücü hangisi?
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    19.9.2'ydi yanlış hatırlamıyorsam eğer.
  • Yani amd sürücü için kızınca fanbotlar cephe alıyor :) , freesync 2.0 destekli SAMSUNG 27" LC27HG70 monitor, gerizekalı surucuyu yukleyince desteklemiyor ibaresine donustu ve hiç bir şekilde aktif olmuyor, geri duzgun calısan 19.9.3e donsem de duzelmedi.
    Gerçekten artık adamlara mail atıp küfür edicem zor tutuyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

Yani amd sürücü için kızınca fanbotlar cephe alıyor :) , freesync 2.0 destekli SAMSUNG 27" LC27HG70 monitor, gerizekalı surucuyu yukleyince desteklemiyor ibaresine donustu ve hiç bir şekilde aktif olmuyor, geri duzgun calısan 19.9.3e donsem de duzelmedi.
    Daha önce de yazdım tekrar yazıyorum, eğer stabil çalışan bir sürücü kullanıyorsanız hiç kurcalamayın.
    Hele ki çok sayıda yeni eklenen özelliğin olduğu büyük güncellemelerden sonra asla hemen yüklemeyin. En az 2 ay bekleyin yeni sürücüler çıksın, yeni eklenen özelliklerin sorunları düzeltilsin, yükleyecekseniz ondan sonra yükleyin.
    Zaten en iyi ihtimal alacağınız fazladan 3-5 fps. Küçük farklar için bu kadar cebelleşmeye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Daha önce de yazdım tekrar yazıyorum, eğer stabil çalışan bir sürücü kullanıyorsanız hiç kurcalamayın.
    Hele ki çok sayıda yeni eklenen özelliğin olduğu büyük güncellemelerden sonra asla hemen yüklemeyin. En az 2 ay bekleyin yeni sürücüler çıksın, yeni eklenen özelliklerin sorunları düzeltilsin, yükleyecekseniz ondan sonra yükleyin.
    Zaten en iyi ihtimal alacağınız fazladan 3-5 fps. Küçük farklar için bu kadar cebelleşmeye gerek yok.

Alıntıları Göster
    Derdim 3-5 fps değil, hala çözülemeyen aptal sorunlar var acaba düzelmiş olabilir mi diye denedim, çalışan freesync de bozuldu bazen merakıma yenik düşüp deniyorum.
    Mesela rgb fusion sorunu çözülmüş değil, mavi ekran vermiyor ama duzgun çalışmıyor, rgb ya radeon app sapıtıyor.
    Chrome/opera gpu hızlandırma hala çalısmıyor çökmelere sebep oluyor.
    Son olarak adamlar yeni arayuz görünce bir umut deniyim dedim, benimde daha önce dediğim gibi amd gitsin simit satsın.

• Hocam başka oyuna geçince de açıyor enhanced synci. Oyuna girince overlayi açıp kapatın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Derdim 3-5 fps değil, hala çözülemeyen aptal sorunlar var acaba düzelmiş olabilir mi diye denedim, çalışan freesync de bozuldu bazen merakıma yenik düşüp deniyorum.
    Mesela rgb fusion sorunu çözülmüş değil, mavi ekran vermiyor ama duzgun çalışmıyor, rgb ya radeon app sapıtıyor.
    Chrome/opera gpu hızlandırma hala çalısmıyor çökmelere sebep oluyor.
    Son olarak adamlar yeni arayuz görünce bir umut deniyim dedim, benimde daha önce dediğim gibi amd gitsin simit satsın.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun, umarım sonraki sürücülerde sorunlar düzelir. AMD konusunda artık ben de pek olumlu düşünemiyorum...

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, her oyunda ayrı ayrı açmasın o ayarı diye oyunlara atanmış ayar profillerinin hepsini sildim. Sadece ekran kartı bölümündeki global ayarları düzeltmem yeterli oldu. Bütün oyunlara tek ayar oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ayarlara dokunmasanız belki kart saçmalamayacak ama çok kurcalıyorsunuz abi

bırakın dokunmayın kurun sadece benim gibi
  • Yeni driver sonrasinda youtubeda donma yasiyorum, ozellikle mouse'u hareket ettirdigimde video sanki yuklenmeyi bekliyormus gibi donuyor.

Edit: rocket league'e girerken beyaz bir ekranda kitlendi kaldı

Edit2: oyunlarda alt tab yapınca yine kitleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Rango- -- 12 Aralık 2019; 20:29:22 >
  • quote:

Yani amd sürücü için kızınca fanbotlar cephe alıyor :) , freesync 2.0 destekli SAMSUNG 27" LC27HG70 monitor, gerizekalı surucuyu yukleyince desteklemiyor ibaresine donustu ve hiç bir şekilde aktif olmuyor, geri duzgun calısan 19.9.3e donsem de duzelmedi.
  • Bu kadar farkli degisik degisik sorun yasayan baska yok mu. Harbiden ilginc. Amd sanki herkese virus bulastirmis. Adamin poweri yansa amd surucusu yapti diyecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    bizim insanımız driver kurmayı dahil bilmiyor

bios ne driver ne ne işe yarar cipset sürücüsü nedir bunları güncellemeden driver güncelliyorlar sonra driver sakat

ben çatır çatır sorunsuz kullanıyorum driverıda temiz kurulumla yüklüyorum 5 aydır tertemiz çalısıyor
  • yalnız benim battlefield 5 sacmalıyor surucuyu yukledim oyun kafayı yedi takılıyor surekli.kart rx590 battlefiled 5 te adam gibi oynayan var mı ?ayarlarda neler yapmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 12 Aralık 2019; 22:1:46 >
  • Merhaba Gears of war 5'te 2. bölümü bitirdikten sonra geri dönerken oyunun görüntüsü takılıp arkada oynamaya devam ediyor oyun. Böyle bir hatayla karşılaşan var mı? Bu oyunla mı alakalı yoksa ekran kartı vs. ile mi? Witcher 3 te de benzer bir hata alıyorum blood and wine dlc sinde. İki oyunda da bölüm atlarken yani hikaye gereği sinematik izledikten sonra oyun takılı kalıyor. Böyle sorun yaşayan çözen var mı? yeni güncellemeyi yapsam çözüm olur mu? Teşekkür ederim.
  • Witcherı new game ilk 15dk oynadım sıkıntı yaşamadım hocam driver ile alakalı.Siz kaç dk oynadınız? Tek sıkıntım image sharpening olayı biraz abartılmış pixel pixel duruyor görüntü böyle kumlu gibi derecesi 8 idi sanırım.Sizde açıkmı bu?
    hocam ben kurcalamadım oraları hiç. witcher ı 1-2 saat rahat oynadım sadece orada sıkıntı oldu. gears of warda da en az 4-5 saat fazlası da olabilir. sadece o sinematikte oluyor sıkıntı. Driverı güncellesem mi bilemedim.
    image sharpening e bakar editlerim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.