Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyi kurdum çok beğendim herkes begenmistir diyerek foruma girdim ama sorun yazilmjs sadece. Bende hiçbir sorun olmadı. AMD uninstaller ile eskiyi kaldirip yeniyi kurdum sorun yaşamıyorum umarım sizinkiler düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx590 kullanıyorum. 2k da bf 5 de ömceden max fidelity ayarında 45,49 alırken şimdi yeni sürücü ile 60 fps alıyorum. Hiç bir özel ayar yapmadım direk kendi yazılımı üzerinden kurdum. Tek sıkıntı arada çok nadir takılma yapıyor nedense o durumu çözemedim birtürlü.

Rdr2 de artış yalamadım sadece dahs keskin oldu okadar.

Umarım her oyuna boost özelliği gelir ben memnun kaldım şahsen.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben crossfire 580 de problem yasadım. Crossfire aktif ettiğimde görüntü gidip geliyor. Ancak güvenli modda açılıyor makine. Böylesine saçma birşey ilk defa gördm. Kartlara bişi oldu sandm.

Eski sürümü kurdum çiçek gibi herşey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yükleyeyim bakalım kesin sorun yaşayacağım 19.9.2 whql kullanıyorum sonraki sürümlerde sorun yaşamıştım.

• işte ben onu unuttuğum için değiştirmek istedim olmadı birde tek tuş yapılmıyor sanırım kayıt tuşu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Nekadar Sapphireci varsa kara ekran suçunu sürücülere atıyor
    ne kadar sapphireci varsa..... bende küfür edeceksin sandım ben atmam çünkü sorun yok
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Türkçeyi nereye çevirirsen o yöne gidiyor şimdi yöneticinin biri aha bu kaymış millete diyip engel atmasa iyi bari
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    aynen türk dili lastik gibi yapar valla çünkü yıllardır yardım için paylaştığım sistem toplama videosunu bile site reklamı deyip silen ve uyarı puanı veren bir admin topluluğuyla karşı karşıyayız son yıllarda
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    bakyav sana yapılanın aynısını defalarca banada uyguladılar ama o cezayı veren yöneticinin biri uzaklaştırma cezası almış.
    O kadar yararlı konu açtım sildiler konu dışı diye en son silinen konumu konu dışı bölümüne açtım o şahıs oradanda konu dışı diye silmişti.
    valla tamam şunu anladık bazı üyeler torpilli onlarla tartışırsan bu adminler devreye girip tek taraflı mesaj silebiliyor dertleri ne çözemedim tahminim bunlar çoluk çocuk çünkü bunun başka açıklaması yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratabaka

5700xt güncellemeyi yaptım pubg girdim crash :D aldık belayı başımıza komple temizleyip kurmayı denicem
    sürekli pubg kapanıyor performansdan gpu hız aşırtmayı sectim simdi kapanmıyor ama 9o fps en düşük ayarlarda ekran kartı 5700xt :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

valla tamam şunu anladık bazı üyeler torpilli onlarla tartışırsan bu adminler devreye girip tek taraflı mesaj silebiliyor dertleri ne çözemedim tahminim bunlar çoluk çocuk çünkü bunun başka açıklaması yok
    haklısın bak bizzat aynı olayları yaşamışız böyle bir foruma yakışmıyor sonuçta burası bir mahalle kahvahanesi değil insanların bilgi edindiği bir yer.
  • kerim35 kullanıcısına yanıt
    şu son gelen 19.12.2 sürücüsünü kurdum tasarım hoş fakat apexe girince oyun donup kalıyor defalarca denedim düzelmedi bi önceki sürüme dönüyorum düzeliyor 19.12.2de yine aynı problem oluyor mecbur 19.12.1 devam
    aynen ama mahalle kahvesine döndü neyse bende pek sallamıyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralRindo

şu son gelen 19.12.2 sürücüsünü kurdum tasarım hoş fakat apexe girince oyun donup kalıyor defalarca denedim düzelmedi bi önceki sürüme dönüyorum düzeliyor 19.12.2de yine aynı problem oluyor mecbur 19.12.1 devam
    oyun mu donuyor görüntümü donuyor :D arka planda çalışması lazım oyunun temiz kurulumdan sonra bende geçti o sorun
  • Son driver bende sorunlar yarattı bir önceki driver a döndüm ve gayet memnunum.Bu arada yeni tasarım aşırı karmaşık olmuş.Hiç beğenmedim.Bu konuda en iyisi cidden nvidia.Gayet basit ve kullanışlı bir arayüze sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Bu arayüz ne kadar karışık ya Bide oyunlara girince bi ses gelmeye başladı kulaklıktan bu yeni driver yüzünden mi ? öyleyse nasıl kapatabilirim..
    Antilag açıksa ondan dolayı geliyordur.Sesli uyarı yapıyor açık olduğuna dair.
  • Güncellemeyi RX580 üzerinde bende yaptım. Farede inanılmaz değişik bir ağırlık söz konusu, birkaç kere baştan temiz kurmam gerekti ama güncellemeden önceki akıcılık söz konusu bile değil. Sadece Battlefield 1'de deneyebildim çoğu oyunda güncelleme var onların inmesini bekliyorum ama Image Sharpening ayarı gerçekten güzel olmuş.
  • Ac oddsey’de sorun yoktu fakat rdr2’yi açtıktan 3 sn sonra sesler geliyor ekran donuyor. Alt tab yapıp oyuna girince 3 sn sonra gene donuyor. 19.9.2’ye dönerim hiç uğraşamayacağım sorun ne diye.

• Başka bir sorun yaşamayan da benim galiba. DDU ile temiz kurulum yaparak RX 580 için kullanmaya başladım. Driver olarak 19.5.2'de kalmıştım undervolt olduğu için diğer driverlar çok stabil değildi. 19.12.2 ile hem stabil olmuş hem de 3-5 fps kadar oyundan oyuna farketmiş. Ancak sadece şu Image Sharpening olayını sevemedim sanırım. Diğer oyunlarda fark etmedim ama rainbow 6'de pikseller iyice açığa çıkmış gibi bir görüntü aldım.

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.