Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
189
Favori
1.251.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    radeon geliştiriltirilmiş senkronizasyon açılmış olabilir onu kapatın hocam
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş hocam onu yazdıktan sonra kapattım düzeldi, teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam ben de az çekmedim zamanında. Geliştirişmiş diyorlar o açılınca oyun daha da bir takılmaya başlıyor fps dalgalanıp duruyor

• sadece gta 5 de değil birkaç oyun daha var pubg, overwatch, cod ww2 ve birkaç oyun daha var
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    navi yani mevcut 5700 ve 5700xt de boost daha ciddi farka neden oluyormuş. onun dışındakilerde okadar etkili değil.
  • Hocam bu boost tam olarak ne oluyor? Videosunu izledim ama bir şey çıkartamadı. Performans arttırmamış

• Ne güncellemeymiş arkadaş. Sabahtan beri ayar etti beni. Eski drivera geri dönmüştüm, 3.kez tekrar kurdum şimdi de enhanced sync global ayarlardan kapanmıyor. Her oyuna profil oluşturup oyunun profilinden kapatmam gerekiyor. Yani ayarlar, ekran kartları sekmesindeki ana ayar bölümünden kapatamıyorum. Gündüz de oyuna girişte görüntünün donma problemi vardı onla uğraşmıştım.

Bilen var mı neden kapatamıyorum bu enhanced sync ayarını?

Bir sorum da bazılarında ayarlar bölümünde boost ayarı var, o ayar bende neden yok? Ekran kartı modellerine özel bir ayar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 11 Aralık 2019; 19:27:3 >
  • Son driverı kurdum 2 saat kadar kullandıktan sonra pcyi kapadım tekrar açtığımda kapanmaya atmaya başladı ekran geliyo şifremi yazıyorum açılıyo 2 sn sonra biranda ekran gidiyo sürekli cpu ışığı yanmaya başlıyo ve açılmıyo yardım edebilcek varmı. Gpu: Msi armor rx 580 8gb cpu: ryzen 2600

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 18:18:18 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    GTA 5 haricinde ki oyunlar bende yok ne yazık ki yok hocam, deneyemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51C189DEA -- 11 Aralık 2019; 19:44:17 >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin oyunda kamera hareketiniz arttıkça o sağ sola vs. dönmeler sırasında çözünürlüğü kısarak FPS yukarıda tutuyor. Benim de anladığım bu. Kendim denediğimde farkı göremedim açıkçası ama videolarda baktığımda gözüküyor.
  • Teşekkürler hocam biraz daha inceleyeyim videoları

• Radeon ayarlarından oluyor. Modu standarda getirin ve Enhanced Sync gibi ayarları kapatıp deneyin. Bir tanesinden dolayı oluyor bu sorun.
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 18:18:20 >
  • Cod mwde saçma sapan grafik hataları var bi türlü çözemediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok karışık geldi bana önceki sade görüntü kötü değildi kullanışlıydı bence bende 19.9.2 ye döndüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragon Age Inquisition da 3 defa kitlendi görüntü vermeyi kesti alet... Bir önceki sürüme döndüm 2 saattir oynuyorum herhangi bir problemle karşılaşmadım.

Ahh amd ahh...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 11 Aralık 2019; 20:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Ayarları şöyle dener misiniz?
    Bende de FIFA20'ye girerken alt tab yapmadan oyuna girmiyordu. DDU ile temiz kurulum yaptım böyle ayarladım ve düzeldi.
    En alttaki enhanced sync bende kapanmıyor oyunun profiline girip kapatıyorum.
    Şuana kadar aynı problemi yaşamadım ama şimdide alt tab yaptığımda ekran kartı %100 çalışmaya başlıyor ısı aniden yükseliyor fanlar coşuyor oyuna girdiğimde herşey normale dönüyor. Fullscreen ile alakalı bir sıkıntı var.
    EDİT
    Modu standart yapınca enhanced sync kapandı kendiliğinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 11 Aralık 2019; 20:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    chill açık değil hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

3.EDIT: Bu sefer kesin çözümü yazıyorum arkadaşlar. Enhanced sync ayarınız açık ise bu problem oluyor. Tekrar tekrar denedim. Kapattığımda sorun düzeliyor.

4.EDIT: Farklı oyuna geçtiğimde yine oldu. Pes ve lanet ediyorum artık. İki saatimi aldı bu problem. Benden başkasında da olmuyor herhalde bu sorun. Akşama eski sürüme döneceğim.

Alıntıları Göster
    aynısını yaşıyorum hocam bende baya uğreştım. tam ekran olan her şey donuyor ama arka planda çalışıyor :D

• 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.