Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet doğru anladın ama örnek ben kayıt tuşunu değiştirememiştim
  • FPS kilitleme olayını geri getirene kadar geçmeyin. Ne güzel Anti-Lag ile birlikte kullanılabiliyordu. Şimdi Chill açsan da istedğin FPS'te sabitlenmiyor vs vs.
  • Hocam bende de Fifa 20de yaptı bunu. Ve 60 fpse kilitleyemiyorum oyunu. Sebebi ne acaba?
    Edit : hocam çözüm şu olabilir ddu ile silip temiz kurulum yaptım. Radeon image sharpening açık Radeon anti lag açık.
    Enhancend sync kapalı, altındaki ise off, unless aplication specifies seçeneği Seçili.
    Sizde böyle deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 11 Aralık 2019; 18:10:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IVBACK kullanıcısına yanıt
    Vallahi dun gece kurdum bende sorun yasamadim BF5 dahil. Arayuz ve hizi cok hosuma gitti.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 18:18:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    Ayarları şöyle dener misiniz?
    Bende de FIFA20'ye girerken alt tab yapmadan oyuna girmiyordu. DDU ile temiz kurulum yaptım böyle ayarladım ve düzeldi.
    [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF)
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam denedim. Neler neler denedim olmuyor. Bu arada bende sizin gibi çözdüğümü düşünmüştüm ama sonra yine oluyor. Umarım tekrar olmaz sizde ama hazırlıklı olun derim. Ben sildim ya sinirlenip. Bir oncekine döndüm.

Fps sabitleme olayını öncekilerde fps hedef ayarı vardı oradan yapabiliyorduk. Bunda fps chill ayarı var diye fps hedefini kaldırmışlar muhtemelen. Çok baktım göremedim. Ama yukarıda bir arkadaş yazmış, fps chill işe yaramıyor diye. Sizde onu min ve max fps değeri verip bir deneyebilirsiniz.

• Muhtemelen gözden kaçan basit bi çözümü var. Şimdilik çalışıyor bende olmazsa bi önceki sürüme geçerim aşırı önemli değil hocam

• Arkadaşlar Chill ile min ve max fps i eşitleyin FRTC’den daha iyi bir limitleyiciniz olacak.

Aynen hocam, bir çözüm bulabilirsek buradan paylaşalım birbirimizle. Hem fps sınırı, hem ekran donması için.

• Hocam fps kilit olayı bu attığım görselde alttaki gördüğünüz seçeneği yapınca çözülüyor. Yani oyuna bırakıyor.
    Onda da olmazsa Radeon chill deneyin

:D fps kilit olayını sizin için söyledim. Cozduyseniz okey. Bende fps kilit problemi yok çünkü oyuna hiç giremiyorum. Belki de vardır göremiyorum. Daha oyun menüsü gelirken donuyordu ekran. Bir oyuna girebilsem ah neler neler yapacamda :D huzur önceki driverdaymış. Kurdum miss

• Ben DDU ile kaldırıp temiz kurmaya çalışınca kuruyor ancak programı başlatamıyorum hata veriyor.O yüzden kuramadım eskiye döndüm.
  • Yeni güncelleme ile RIS'in derecesini ayarlayabilme özelliği güzel olmuş fakat bu özellik yok iken RIS açıldığında uygulanan keskinlik derecesi yüzde kaça denk geliyor ? Üzerine tıklayınca %80 olarak açılıyor bu değer mi acaba ? Bazı oyunlarda bir önce ki update e göre daha fazla keskinleştirme uyguladığını gördüm ve bu gözü rahatsız eder derecesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51C189DEA -- 11 Aralık 2019; 18:36:26 >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    Radeon Boost bende sadece GTA V'de aktif edilebiliyor. Açıp kullandığımda fark göremedim açıkçası.

Kartım RX 590.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Ayarları şöyle dener misiniz?
    Bende de FIFA20'ye girerken alt tab yapmadan oyuna girmiyordu. DDU ile temiz kurulum yaptım böyle ayarladım ve düzeldi.
    Hocam bu ekrandan o ayarları yapıp kayıt ettiğimiz zaman oynadığımız her oyunda otomatik olarak bu ayarlar aktif oluyor değil mi ? Yani ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı bir oyunu açarken?

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Evet kayıt oluyor hocam. Sanmıyorum ama mesela vsync olayını benim attığım gibi yaparsan oyunun kendi ayarında nasılsa o uygulanır.

• Cod mw de görüntü donuyor alt tab çekip geri döndüğümde bir kaç saniye sonra yine aynısı oluyor bu yüzden eski sürüme geri döndüm

• Bu arayüz ne kadar karışık ya Bide oyunlara girince bi ses gelmeye başladı kulaklıktan bu yeni driver yüzünden mi ? öyleyse nasıl kapatabilirim..
    Tamamdır çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.