Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18.1.1 ile R9 2/3 serisi kartların GTA 5 problemi düzeltildi mi? Deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyLeGs

R9 390 kartım için 17.7.1 sürücüsünü kullanıyordum. Bugün Windows 1709'a güncelledim ve Windows, 17.7'ye düşürmüş sürücümü.

bende 1709 güncelledikten sonra. kendi kendine nvdia physx ve openAL kurmuş
    ne iş bunlar? sende de var mı?

aynı gpu var bende de

bu arada hiç video izlerken siyah ekran hatası ile karsılastın mı 390 ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 21 Ocak 2018; 0:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyLeGs

R9 390 kartım için 17.7.1 sürücüsünü kullanıyordum. Bugün Windows 1709'a güncelledim ve Windows, 17.7'ye düşürmüş sürücümü.

Öyle bir anlatım olmuşki vay namussuz diyesim geldi windowsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    1709'a güncellemeden önce de Navidia ve opanAL yüklüydü bende, o yüzden güncelleme ile geldi mi gelmedi mi diyemem. Siyah ekran sorunu yaşamadım daha.
  • Yok ya o kadar sert girmedim de şaşırdım sadece düşürmesine :)
    Belki 1709 için en sorunsuz versiyon bu olduğu için ona düşürmüştür. Yükseltip son sürücüyü de kurabilirdi ama yapmamış hiç değilse. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Hocam bende de aynı kart var. Uzun zamandır gta 5 oynamıyordum. Bi gireyim bakayım dedim. Aynı senin dediğin gibi patlama, kıvılcım, duman gibi efektlerde ekran çizik çizik oluyordu. Ben grafik ayarlarından bir kaç birşey değiştirdim düzeldi. Şuan 17.12.2' yi kullanıyorum ve memnunum şuan.

Aynı sorundan bende şikayetçiyim, 18.1.1 sürücüsünü indiriyorum umarım düzelmiştir.
  • 18.2.1 sürümüyle çoğu Freesync problemi düzelmiş gibi gözüküyor, stabil. (R9 380X)
  • 18.1.1 sürümde Battlefield 1 menüde gpu kullanımı anlık %0a inip çıkmakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkertezcan

Ben de R7 240 var. Sürücünün Adrenalin 17.12.x sürümleri Chrome'dayken veya Potplayer'deyken ansızın mavi ekran hatasına sebep olmaktaydı. Durumu AMD'ye raporladım ve forum'una da yazdım.

Sürücünün 18.1.1'i çıktığında denedim. Bu sabah yine mavi ekran çıkıverdi. Mecburen mavi ekran vermeyen 17.11.4 sürümüne geri dönüyorum.

32-bit
    http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous/detail?os=Windows%2010%20-%2032&rev=17.11.4

64-bit
    http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous/detail?os=Windows%2010%20-%2064&rev=17.11.4

hocam mavi ekranda system thread exception not handled atikmdag.sys diyor muydu ?

• quote:

Ben de R7 240 var. Sürücünün Adrenalin 17.12.x sürümleri Chrome'dayken veya Potplayer'deyken ansızın mavi ekran hatasına sebep olmaktaydı. Durumu AMD'ye raporladım ve forum'una da yazdım.

Sürücünün 18.1.1'i çıktığında denedim. Bu sabah yine mavi ekran çıkıverdi. Mecburen mavi ekran vermeyen 17.11.4 sürümüne geri dönüyorum.

32-bit
    http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous/detail?os=Windows%2010%20-%2032&rev=17.11.4

64-bit
    http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous/detail?os=Windows%2010%20-%2064&rev=17.11.4

Bende de r7 240 var hocam. 17.12.1 sürümünü kullanıyorum ancak hiç mavi ekranla karşılaşmadım.

• Son sürüme güncelledikten sonra oyuna girdikten 1-2 dk sonra pc tamamen donmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6equj5

quote:

32-bit

64-bit

Bende de r7 240 var hocam. 17.12.1 sürümünü kullanıyorum ancak hiç mavi ekranla karşılaşmadım.

bende de r7 250 var normal oyunlarda hiç birşey yok. forumda bi yorum yazıyorum tak diye mavi ekran aliyorum. bi bakiyorum minidump dosyasına atikmdag.sys adlı dosyadan mavi ekran yemişim.o dosyada ekran kartıyla alakalı bozuk oldugunu düsünmedigim için araştırırken bu konuyu buldum. 18.1.1 sürümden 17.11.4 e geçtim bakalım mavi ekran yiiyecekmiyim :D

• Pweck5 kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal bir soruna benziyor. Düzelir muhtemelen :)
  • Birkaç gün önce dual-epyc alacaktım ama vazgeçtim ve r3 1200 karar verdim. Öylesine yazayım dedim. Belki ekran kartı sorun çıkaranlara neşe olur.
  • quote:

Radeon Adrenalin Edition 18.2.1 WHQL

Support For
    Final Fantasy® 12: The Zodiac Age

İyileştirmeler
    /*Radeon FreeSync may rapidly change between min and max range when enabled causing stutter in fullscreen games on single display system configurations.
    /*Sid Meier’s Civilization® V may fail to launch on Hybrid Graphics system configurations when using DirectX®9 API.
    /*Radeon FreeSync may exhibit a black screen on some games when using Samsung™ CF791 displays.
    /*Radeon Chill game settings profiles may fail to enable on Vulkan™ API games.
    /*Radeon Overlay may fail to open in some Vulkan™ API games.
    /*Need for Speed™ Payback may exhibit corruption on some terrain.
    /*Textures in Hyperdimension Neptunia Re;Birth3 V Generation™ may appear corrupted or exhibit flickering colours.

Bilinen Hatalar
    /*Radeon FreeSync may intermittently incorrectly engage during Chrome video playback resulting in playback flicker.
    /*Radeon Overlay hotkey may fail to bring up the overlay or may cause a Radeon Host Application crash intermittently on a limited number of gaming titles.
    /*Radeon FreeSync may rapidly change between min and max range when enabled causing stutter in fullscreen games on multi display system configurations.
    /*Flickering may be observed on the performance metrics overlay when Enhanced Sync is enabled on some Radeon FreeSync connected displays.
    /*A random system hang may be experienced after extended periods of use on system configurations using 12 GPU’s for compute workloads.
    /Water textures may appear to be missing in World of Final Fantasy™.
    /*The GPU Workload feature may cause a system hang when switching to Compute while AMD CrossFire is enabled. A workaround is to disable AMD CrossFire before switching the toggle to Compute workloads.
    />

https://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Adrenalin-Edition-18.2.1-Release-Notes.aspx

• amd 280x kullanicilarina önermiyorum son sürümleri hatali eskiler daha yuksek fsb veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asig -- 3 Şubat 2018; 22:7:14 >
  • Pweck5 kullanıcısına yanıt
    Sorununuz çözüldü mü hocam? Merak ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 6equj5

Sorununuz çözüldü mü hocam? Merak ettim :)

Yükledigimden beri yaklaşık 3-4 saattir mavi ekran yemedim yarın gün boyunca yemezsem çözülmüştür diyebilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asig

amd 280x kullanicilarina önermiyorum son sürümleri hatali eskiler daha yuksek fsb veriyor

280x kullanıcısı olarak ben de inanılmaz farklılıklarda fps alıyorum.Kiminde iyi kiminde kötü.Şuan siz iyi performans olarak hangi sürümü kullanıyorsunuz?
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    suan isdeyin 17 li surume geri döndumüm 18 lis sürümde de 2 inci monitör calismadi wot fsb dumesi oldu

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.