Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

arkadaş bu lanet relive nerde ? sürücü yükledikten sonra relive yükle şeyi gelmedi şimdi gene relive yok
    kurulumda son aşamada sol altta r livve kur geliyor onu atlamış olmayasın?
    bu arada amd kaldırma programı varken bu ddu ya ne bağlanmış millet anlamadım ya neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Temmuz 2019; 18:18:58 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    gelmiyor ki atlayayım önceden geliyordu şimdi gelmiyor yükleme ekranı

amd nin kendi kaldırma programı bir halta yaramıyor ki kullanalım yüklerken yeşil pembe ekranlara alışır olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 8 Temmuz 2019; 19:16:29 >
  • Onur Karadağ O kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:25:3 >
  • amd nin kaldırma programı AMD Cleanup Utility nasıl bir halta yaramıyor anlamadım yıllardır onu kullanırım gayet güzel temizliyor eski sürücüleri neyse
    https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    bunu bilmiyordum ben sürücünün kaldırma şeyinden bahsediyorsun sanmıştım
  • Hitman 2 denedim mesajınızdan sonra 1 saatlik oyunda sürücü sorun çıkarmadı ama oyundan sıkıldım ve ben bu oyunu nerden nezaman kaça aldım diye sorgulamaya başladım.
  • Oyun sıkıcı değil dün aldım, 1 saate kadar süren görevler oldu ama niyeyse hiç sıkmadı grafiklerden sanırım 19.4.1 e dönünce sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 9 Temmuz 2019; 11:35:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 2 gün önce chipset ve grafik için en son sürücüleri temiz kurulumla kurmuştum --__--

Eski sürücüyü silmede sorun yaşıyorsanız önce AMD Cleanup Utility kullanın, eğer sorun çözülmezse DDU kullanın.
  • arkadaşlar rx 590 saphhire se ekran kartını OPTIONAL olarak sunulan sürücülerde hep sıkıntı yaşıyorum. Temel sürücüler okka gibi kuruluyor. Bu amd sürücüleri test etmeden onaylamadan direk olarak yayınlıyor. Ana temel sürücüler dışında güncelleme yapmanız uygun değil.

19.7 li sürümde donanım algılama sorunu yaşadım. 19.6.2 li sürümün üzerine güncelleme yapmıştım. Sonra dedim ki eski sürüm candır. Eski sürüme geri döndüm. Windows 1903 sürümü de renkler karışıyor. 1806 lı sürüme döndüm hiç öyle bir problem yok. Yani anlayacağınız her yeni sürüm sorun. Bence sürümler oturmadan güncelleme yapmamak lazım.
  • yeah-yeah Y kullanıcısına yanıt
    optional ler zaten beta sürüm ve sağlam olmuyorlar gerçi WHQL ler bile sağlam değil ki yapacağınız tek şey adam gibi bir stabil sürücü bulup yıllarca ondan kopmamak
  • İmage sharpening sadece 5700 serisine mi geldi arkadaşlar ? Anti lag olayını deneyen var mı bu özelliği pubg bf gibi online rekabetçi oyunlarda mı kullanmalı ?

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    sadece bu seride olacak, r7 de bile yok.
  • wattman hatası alanlara bilgilendirme;

bazı kullanıcılar xmp ram profilllerini kapatıp, default ayarlara alarak sorunun çözüldüğünü belirtmiş.
    hata alanlar denesin.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Orayı nasıl kapatıcaz

bios'dan. hiç bilginiz yoksa muhtemelen kapalıdır.
    default olarak kapalı geliyor çünki
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Açtım antilag'ı plasebo mu bilmiyorum ama input lag' ölçmek zor daha efektif geldi ilk silah ateşleme.

Anti Lag'ı açınca Chill kapanıyor.Sadece online oyunlarda kullanırım yoksa offline oyunları 30-45fps chill oynuyorum
    Teşekkürler birşey daha sorucam. Rx570 ryzen 3 2200g sistemde bu Powerboost takılı 12v kanalından 300 veriyor yetersizmi?

Ben PSU ile alakası olduğunu sanmıyorum. Bugün wattman verdi bana da. Güzel güzel kullaniyordum. Benim psuyu inceleyin. Yani sıfır alet. O zaman gidip bin w felan alsam yine aynısı olur.

Buradaki önemli husus. Sistemde en ufak bir kararsızlık varsa wattman alıyorsunuz. Sistemde oc yapmadan deneyin. İşlemci ram vs. Kartı default clock hızına getirin. Fabrika oc hizini silin wattmandan. Önüne gelen her firma oc yapmış.

Tüm bu ayarlara wattman hatası vermesi imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 10 Temmuz 2019; 0:29:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ozaman psum yeterli diyebiliriz?
    Benim aldığım hata zaten watman hatası yazısından ibaret DEĞİL.
    Mesela Battlefield 1 oynuyorum, oyunun herhangi bir yerinde dıt sesi geliyor dünya bir an için gidiyor monitör ekranı siyahlaşıyor.
    Bu sırada kasadaki herşey çalışıyor.
    Fakat ekran yok, sinyal yok, ekran kartı kendini kapatmış yani....
    Bazen bu durumda sistem kendi kendini resetliyor, bazende ben reset atmak zorunda kalıyorum.
    Açıldıktan sonra, watman hatası geliyor...
    Ben bu sorunu global watmanda ZERO RPM yi KAPATIP FAN HIZINI OUTODAN MANUELE alıp fanların daha hızlı ve devamlı dönmesini sağladığımda almıyordum.
    Fakat son günlerde ondada almaya başladım.
    NOT: Bilgisayar kasam Bross Marka çok eski içinde harici fan yok ama parçalar düzgün takıldı.

5 yıldır amd kart kullanırım bu watmanı ilk kez 19 ile başlayan sürücülerde görüp tanıdım artı 9 yıllık am3 sistemde takılı sapphire r7 250x de ilk 19 ile başlayan sürücüde yaptı artı durduk yere donardı reset yapmadan açamazdım sonra cipseti yükledim bir daha görmedim ne donma nede watman denen saçmalığı ama am4 sistemde hızlı başlatı aç anında görünür pc ilk açışta bu lanet watman ne saçma bir şeyse bence psu yada oc ile falan alakası yok bunun
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.