Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zaman geçmeden kartınızdaki hatayı cd ye kaydedip servise gönderiniz olay sürücülük değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

zaman geçmeden kartınızdaki hatayı cd ye kaydedip servise gönderiniz olay sürücülük değil.
    hocam daha kart gelmedi, daha önce rx560 almıştım, pembe ekran yemiştim sinirimi bozmuştu, tabi en son driveri kurmuştum ona, drivere göre bile fark olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    100 kere driver kurmuşumdur pembe keran görmedim şu konudaki yorumları takip ediyorum 2009 daki Sapphire kartımla yaşadığım mücadele aklıma geliyor en iyisi 14 gün geçse bile servise yollamak.
  • quote:

100 kere driver kurmuşumdur pembe keran görmedim şu konudaki yorumları takip ediyorum 2009 daki Sapphire kartımla yaşadığım mücadele aklıma geliyor en iyisi 14 gün geçse bile servise yollamak.
    servislik durumu ne ki hocam, genelde wattman kaynaklı kitlenip öyle oluyor, yoksa yepyeni kart neden hatalı olsun ki, bu sorun genelde amd driveri içeren marka fark etmeksizin tüm kartlarda oluyor

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    oyun kilitlenip wattman hatası hiç almadım undervolt yapmayı denediğim haricinde şimdi sizlerdeki hatalar direk oynanışı etkileyen konforun içine eden hatalar eğer sistemin geri kalan bütün parçaları tamamdır diyorsanız. şimdi 2009 daki yaşadığım genel hatayı özetçe açıklayayım hiç belli olmadığı zaman yeşil gri ekran alıyordum sisteme reset atmadan düzelmiyordu 1 yıl güncellemelerle Windows formatlamayla yeni ram almayla uğraştım oda yetmedi powersuplyi değiştim ama hatalar yine geldi en son o Sapphire kartı geri iade edince oda biraz zor oldu bütün hatalardan kurtuldum.
  • quote:

Sadece sürücüyü kurarken pembe ekran hatası alıyoruz windows'un 1903 sürümünde. Windows 1809, 1803 sürümlerinde böyle bir sorun yoktur.

Edit: Bilgisayarı yeniden başlattığımızda her hangi bir sorun ile karşılaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 5 Temmuz 2019; 0:18:42 >
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    ah be hocam msı de ve diğer markalarda da var aynı sorunu yaşayan ne canın yanmış yıllar önce hala nefret dolusun sapphireye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 4 Temmuz 2019; 21:16:51 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    rx580'i bugün teslim alacağım. En stabil, kurarken vs sorun çıkarmayacak sürücü hangisi acaba? windows sürümüm 1809
  • valla 19. 6.3 kurulu sorun yok bende sende nasıl olur bilemem
    https://www.hepsiburada.com/xigmatek-xtk-tb-0600a-tauro-600w-80plus-bronze-moduler-flat-kablolu-power-supply-p-BD804403?magaza=matrix

Şu psu nasıl bunuda önerirmisiniz 12v tek kanalı güçlümüdür?
    @mito1172

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur Karadağ -- 5 Temmuz 2019; 18:6:1 >
    Kesinlikle doğru fakat. Dediğim psuyu tanıdık bilgisayarcı akrabam 350TL ye vericeğini söyledi kötümüdür.

• Onur Karadağ O kullanıcısına yanıt
    sen bilirsin akraban yamuk yapmaz sanırım iyi mi kötü mü araştırmak lazım
    Yok psu sıfır sadece bu model iyimi o önemli

• Onur Karadağ O kullanıcısına yanıt
    Bu psu high powerdan kötü.

• Hadiya okadarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bu psu high powerdan kötü.
    Her Psu; High Power'dan kötüdür.
  • woundedknee kullanıcısına yanıt
    Pekala almiyim ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur Karadağ

Hadiya okadarmı
    High Power markası Sirtec firmasının kendi markasıdır Sirtec pekçok markaya psu üretimi yapar thermaltek, xilence, xigmatek vs. ama bu markaların tüm modellerini sirtec üretmez mesela xigmatekin sadece centauro serisini sirtec üretir zaten centauro model psu incelerseniz kaliteli olduğunu görürsünüz xigmatek centauro 800watt psu 12v hattından 696watt verir tüm hatlarla birlikte 900watt rakamı çıkar ortaya.

Şimdi sizin linkteki 600watt Tauro model psu ya bakalım 12v hattı 432watt
    Birde high powerın 500watt lık bir psununa bakalım 12v hattı 456watt

High powerın 500wattlık modeli xigmatekin 600wattlık modelinden daha fazla güç verebiliyor kalite farkı burda.
  • Anladım başka bir şansımız yoksa yinede alsak pişman etmez ozaman ? Sonuçta iyi yinede ?

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.