Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geri 19.4.1 yükledim en iyi sürücü en azından benim 570 için
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

geri 19.4.1 yükledim en iyi sürücü en azından benim 570 için
    bende deneyeceğim şimdi 19.4.1'i çünki bu radeon settings sinirlerimi bozuyor

edit: değişen birşey olmadı bu radeon setting gittikçe sinirimi bozuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 28 Haziran 2019; 20:51:21 >
  • Daha yeni 19.6.2 ye güncellemiştim gerek varmı 19.6.3' e?
  • soporo kullanıcısına yanıt
    19.4.1 de radeon gayet akıcı relive sekmesi kayboldu ne alakaysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Daha yeni 19.6.2 ye güncellemiştim gerek varmı 19.6.3' e?
    İndirip direk yükle deyin eskisini kaldırmaya ddu ile temizlik yapmaya vs. gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

19.4.1 de radeon gayet akıcı relive sekmesi kayboldu ne alakaysa
    bende değil dostum aynı gpu ama gerçekten anlam veremiyorum. sanki stabil çalışmıyor gibi bilmiyorum valla

edit: windows sürüm nedir acaba sizin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 28 Haziran 2019; 21:49:36 >
  • soporo kullanıcısına yanıt
    1903
  • Adrenalin 2019 Edition 19.6.3 driver yüklerken sorun yaşıyorum.

Eski sürücüyü ddu ile kaldırdım. Yeni bu lanet sürücüyü kurarken sorun yaşıyorum. Mavi ekran geliyor, pc reset atıyor falan.

Her driver kurmamda hep sorun yaşıyorum!
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Sistem bileşenleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Sistem bileşenleriniz nedir?
    19.5.2 driver kurdum sorunsuz.

Windows 7 64 bit hocam.
    Amd r7 250
    İnter Core 2 Quad Q8400
    4 GB Ram
    Gigabyte -P41-ES3G anakart.

Sorun bende mi?
  • Evet günlerdir uğraştığım denemediğim yol kalmayan sorunu çözmüş bulunuyorum. Oyun esnasında ekranın kararıp ekran kartının fanlarının deli gibi dönüp bilgisayarın kapanmasının nedeni WATTMAN mış. Güç kaynağı değiştim olmadı gittim arkadaşın 700w güç kaynağını aldım yine aynı sorun oldu benim 600w güç kaynağını arkadaşın sistemine taktık denedik yine sorun olmadı. Forumları gezerken çoğu kişinin buna benzer olaylar yaşadığını ve bunu wattmanda birkaç ayar yaparak çözdüğünü gördüm. Wattmanda mhz ve voltajı az bir şey düşürüp ekran kartının fan hızını biraz arttırarak 2 gündür sorun yaşadığım oyunda sorun yaşamıyorum. Birçok kişide bu sorun var ve güç kaynağını değişerek sorunun çözüleceğini düşünenler yine aynı sorunu yaşamış, sorun ekran kartlarında mı yoksa son gelen amd driverlarında mı anlamıyorum daha geçen aya kadar sorunsuzdu her şey.Kısacası buna benzer sorun yaşayan arkadaşlar wattman ayarlarıyla biraz oynasınlar.

Bu wattman ayarı bazen kafasına göre değişiyor kaydettiğimiz ayarlar bozuluyor bunu önlemenin bir yolu var mı, profil olarak kaydettim ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

19.5.2 driver kurdum sorunsuz.

Windows 7 64 bit hocam.
    Amd r7 250
    İnter Core 2 Quad Q8400
    4 GB Ram
    Gigabyte -P41-ES3G anakart.

Sorun bende mi?

Alıntıları Göster
    Windows 7 ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz tüm güncellemeleri yapılmış olmalı windows 7 nin sürücülerin düzgün çalışması için.
    Sürücü indirme sayfasında belirtilmiş en üstte.
    AMD software and drivers are designed to work best for up-to-date operating systems. Please be sure to update your operating system before installing drivers.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Windows 7 ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuz tüm güncellemeleri yapılmış olmalı windows 7 nin sürücülerin düzgün çalışması için.
    Sürücü indirme sayfasında belirtilmiş en üstte.
    AMD software and drivers are designed to work best for up-to-date operating systems. Please be sure to update your operating system before installing drivers.

Alıntıları Göster
    Windows 7 de ben oldu bitti güncelleme yapmam. Gereksiz buluyorum yani. Gayet akıcı ve sorunsuz. Sadece amd problem. Şimdi ise 19.5.2 driverin üzerine 19.6.3 kurmayı denedim oldu.

Sorun bana göre tamamen amd sürücülerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Windows 7 de ben oldu bitti güncelleme yapmam. Gereksiz buluyorum yani. Gayet akıcı ve sorunsuz. Sadece amd problem. Şimdi ise 19.5.2 driverin üzerine 19.6.3 kurmayı denedim oldu.

Sorun bana göre tamamen amd sürücülerinde.

Alıntıları Göster
    Güncellemeyi gereksiz buluyorsanız ekran kartı sürücüsünüde güncellememeniz gerek.
    Eski sürücü kullanın o kart için çıkan en eski sürücüyü gayet akıcı ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Haziran 2019; 18:21:2 >

• tavukum kullanıcısına yanıt
    profili onedrive hesabıma kaydediyorum ben.
    Güç ayarlarından hızlı başlatı kapatın düzeliyor resetleme olayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Wattman bilgisayarın kapanmasına sebep olmuyorki sistem doğru düzgün çalışmazsa yanlış oc varsa wattman ekran kartını kapatıp açar bu sırada ekran kapanır monitöre sinyal gelmez birkaç saniye sonra görüntü yeniden gelir ve altta radeon wattmn ayarları varsayılana sıfırlandı der.
    Sizin sorun sistemin komple kapanması ve wattmanın böyle bir kudreti yok sadece ekran kartına müdahele edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Haziran 2019; 22:39:31 >
  • selçux kullanıcısına yanıt
    Onu da yaptım.
  • Hocam ekran gidiyor siyah oluyor ve ekran kartı fanları hızlı dönmeye başlıyor yani resetleniyor bilgisayar daha önce test ettiğim oyunda 1-2 saat içinde dediğim olay oluyordu ama wattmanda mhz ve voltajı düşürdüm,fan hızlarını arttırdım üstüne hızlı başlatı kapattım 2 günü geçti sorun yaşadığım oyunda kapanma olayı yok artık,oyundayken bilgisayar resetlendikten sonra wattman ayarları sıfırlanıyormuş ona da sonradan dikkat ettim ve mhz,voltaj düşürdüm sorunum kalmadı. Bu olay başına gelen çok kişi var başka forum sitesinde konusu var ora çok yardımcı oldu.
  • Aynı hata bendede vardı kardeşim En sonunda çözdüm aylarca çözememiştim.
    Sistemim ryzen 3 2200g, b350m, 8gb ram, rx570 Nitro
    Üstelik Psum Dandik 500w Powerboost ve kasamda daracık bross kasa parçalar zor sığdı.
    Ama sorunun çözümünün güç kaynağı olmadığını düşünüyorum.
    Global watmandan fan hızını yükselttim ortada sorun kalmadı.
    Madem güç kaynağım yetersiz oyüzden pc reset atıyor, sinyal yok ekran gidiyor, fan hızını yükseltince bu hata nasıl çözülüyor açıklayın ?
    Sizin bilgilerinize saygı duyuyorum açıklarmısınız. Psum dandik olmasına rağmen fan hızını yükseltince sorun nasıl çözülüyor? Yaptığım iş risklimi. Psu değişmesi şartmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur Karadağ -- 30 Haziran 2019; 0:49:29 >
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.