Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BeFeD

ben bu atiyi anlamıyorum arkadaş. 10.9 driveri ile süper akıcılıkta oynadığım fifa12, beta driver ile resmen yerlerde sürünüyor. her iki ceza sahasının çevresine gelince takılmalar başlıyor. kaldırıp 10.9 a döndüm geri.

Aynen dostum. 11.10 PRE2 yükleyince Fifa12 kasılmaya başlıyor artı Photoshop CS5 , Xilisoft Video Converter gibi GPU kullanan uygulamalar çöküyor. 10.8 yada 10.9 denedim herşeyde sorunsuz ama Rage performası sürünüyor.Anlaşılan WHQL 11.10 çıkana kadar RAGE filan oynayamıycaz,o da nerden baksan bir ayı bulur...

Sistem : Q8400 2.66 Quad - 4GB DDR2 - 1GB Sapphire 6870

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvaLion -- 11 Ekim 2011; 11:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

Xtreme-G Catalyst 11.10 Preview 2 driver eklenmişdir. ( Tweakforce tarafından modlanmış halidir.Mobilty'ler de kurabilir )

normal hali de kuruluyordu zaten
  • garip bir sorunla karşı karşıyayım bugün 11.10 -2 kurdum bugün yalnız driver san fransisco ya girerken oyun açılmadan desteklenmeyen mod tavsiye edilen mod 1920-1080 60 hz uyarısı veriyor işin ilginci oyun zaten o çözünürlüğe ayarlı şimdiye kadar 11.9 ile öyle oynadım monitörün desteklediği çözünürlükte o zaten oyunun config dosyalarına girdim değişiklik olmuş mu diye orada da 1920-1080 gözüküyor aygıt yöneticisinden eski sürücüye dön dedim ekran bir karardı sonra düzeldi oyuna tekrar girdiğimde sorunsuz çalıştı ama catalyst control center da hala 11.10 gözüküyor sürücü sürümü ne iş anlamadım
  • AMD Catalyst Hotfix 11.10 Preview 3 çıktı.

XP İÇİN
    http://ftp.computerbase.de/3f149d2bbb2d30a5c3a15eaac79b2f8a/4e9d2ae0/amd_catalyst_11.10_preview3_winxp.exe

VİSTA WİN7 İÇİN
    http://ftp.computerbase.de/2eaddeaead7ba8ef79127b7ff9beeb06/4e9d2b34/amd_catalyst_11.10_preview3_win7_vista.exe

Kendi sitesinde ben bulamamdım.sanırım ekliyceklerdir hemen..bunu eklediğimde kendi sayfası bulunamadı yazıyordu ilginize.o yuzden changelog yok.yani neler değiştiğini ati yazar bi iki saate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 18 Ekim 2011; 12:02:14 >

• AMD Catalyst 11.10 Preview 3 ana başlığa eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 19 Ekim 2011; 8:12:58 >
  • Valla 11.10 Kullanıyorum Şuan Hiç Sorun Yaşamadım Zamanım Olursan Preview 3'ü Kurucam Akşam.
  • AMD Driver 8.92 ve 11.9 CAP3 eklendi

8.92 sürücünün 11.12 beta olduğu söyleniyor.Opengl ver. 11.10 pre 3 göre daha yüksek

8.92 sürücü için eklenti paketi ile birlikte Driver boyutu 1gb buluyor. (eklenti paketini 8.92 sürücün içinde bulunan PACKAGES klasörüne kopyalayıp kurulumu başlatıyoruz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 22 Ekim 2011; 18:19:46 >
  • macbook pro aldım oyun için win7 kurdum ama atı radeon hd 6750m bir turlu kuramıyorum yardım ederseniz sevinirim yazılım veya donanım yanlış diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

AMD Driver 8.92 ve 11.9 CAP3 eklendi

8.92 sürücünün 11.12 beta olduğu söyleniyor.Opengl ver. 11.10 pre 3 göre daha yüksek

8.92 sürücü için eklenti paketi ile birlikte Driver boyutu 1gb buluyor. (eklenti paketini 8.92 sürücün içinde bulunan PACKAGES klasörüne kopyalayıp kurulumu başlatıyoruz)

1 gb mı yok artık offical 11.10 u beklesek iyi olacak artık . bilgi için teşekkürler . amd driver ekibi coştu iyice .
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatlpg

macbook pro aldım oyun için win7 kurdum ama atı radeon hd 6750m bir turlu kuramıyorum yardım ederseniz sevinirim yazılım veya donanım yanlış diyor

Üreticinin internet sitesinden indirip kurmayı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 23 Ekim 2011; 23:58:19 >
  • 11.10 için teşekkürler... ekim bitecek hala 11.10 official çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

11.10 için teşekkürler... ekim bitecek hala 11.10 official çıkmadı

pazartesi gunu cikiyor hocam. amd gene son dakika da dibine vuracak. su son gun driverini olayini bi sevemedim. sanirim bf3 icin grafiksel hatalari bekliyorlar. duzeltip imzali sekilde driveri yayinlayacaklr. dedigim gibi 31 ekimde cikicak 11.10
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

pazartesi gunu cikiyor hocam. amd gene son dakika da dibine vuracak. su son gun driverini olayini bi sevemedim. sanirim bf3 icin grafiksel hatalari bekliyorlar. duzeltip imzali sekilde driveri yayinlayacaklr. dedigim gibi 31 ekimde cikicak 11.10

haber verdiğin için teşekkür ederim... harbiden hep son dakika oluyo bu aralar bf3'ü bitirdik bunlar beklesin bugları felan ayrıca 12 saat diyorlardı ya bf3 sp sine... yalan 5-6 saatte bitti sp'si hani 12 saat olacak tı DICE

edit: pardon bişey sorabilirmiyim.. konu dışı olacak ama divxplanet deki eyldz senmisin yoksa benzerlik felan mı

http://divxplanet.com/sub/s/217112/A-Little-Bit-of-Heaven.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 26 Ekim 2011; 11:45:13 >

• quote:

quote:

quote:

haber verdiğin için teşekkür ederim... harbiden hep son dakika oluyo bu aralar bf3'ü bitirdik bunlar beklesin bugları felan ayrıca 12 saat diyorlardı ya bf3 sp sine... yalan 5-6 saatte bitti sp'si hani 12 saat olacak tı DICE

edit: pardon bişey sorabilirmiyim.. konu dışı olacak ama divxplanet deki eyldz senmisin yoksa benzerlik felan mı

benzerlik hatta hos bir benzerlik. nette gorecegin tum lyldz ler benim
    pazartesiye kalsin ama fps artisi istiyorum ben. nvidia bile kendi kartlarinda hatta en dandiginde bf3 icin %11 fps artisi vaadediyor. biz niye mahrum kaliyoruz anlamiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

benzerlik hatta hos bir benzerlik. nette gorecegin tum lyldz ler benim
    pazartesiye kalsin ama fps artisi istiyorum ben. nvidia bile kendi kartlarinda hatta en dandiginde bf3 icin %11 fps artisi vaadediyor. biz niye mahrum kaliyoruz anlamiyorum

tembel firma işte ilerde updateler felan gelir...oyunçeviri tr yama yaparsa bi daha oynarız sp'yi

• dil dosyalarini acarlarsa hemen yapabiliriz demisti arkadas. insalah hemen cikar. turkce oynamak bi baska cunku.
    ati bu kadar tembel degildi ya ne olduysa
  • 2 gün evel indirdim 11.10 u 11.3 kullanıyordum yanlız birşey merak ediyorum 11.10 v3 te rage te performans artışı varmış ben version kaçı indirdim bir fikrim yok onu nasıl öğrenebiliriz acaba
  • bu ne ya konu paso güncellenıyo yalama oldum driver guncellıye guncellıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

bu ne ya konu paso güncellenıyo yalama oldum driver guncellıye guncellıye

malum baba oyunlar geliyoo ya. sanirim bi batmanda bi de mwf 3 de gene bu sklikla bi guncelleme gelebilir.
  • Arkadaşlar ;
    prewiew 3 ü nerden çekeceğiz 11.10

11.9 amd sitesinden indirip kurdum ekran kartım saphire 6870 eski kartım 3870 di.
    format atıp direk 11.9 u kurdum oyunlarda ilk başta cs:source da 700 civarı fps alıyordum kendi testinde online da ise en az 400 fps 15-20 kişilik sw lerde.Ertesi gün ne olduysa oldu hiç bir ayarıyla vs oynamadım ne kartın en oyunun oyun içi testte 510 lara düştü fps online sw lerde ise 100-200 arası fps alıyorum sizce neden.2nci formatım şu anda her formattan sonra cs:sourca ilk başta yüksek değerler ile oynuyorum sonra fena halde düşüyor.
    crysis2 de dx 11 eklenti paketi ve model paketi kurulup ayarlardan ortayı (yüksek) sectikten sonra fps m 50 civarı 50-125 fps
    bf3 ultra full sadece ultra secince bi yerde 8 x var onu kapadım diğer taraf 16x sanırım aa o tam hatırlayamadım..Fps m 45-90 arası SINGLE player da,online için kartın durumuna göre satın alıcam oyunu...
    fifa 12 ---60 fps takılma vs hıc bırsey yok stabil çalışıyor...
    Cs:source da ki sorun ne olabilir ? Diğer oyunlar gayet güzel oynanırken source neden boyle yapar anlamadım ben eski ekran kartım la bile (saphire 3870) en az online da 200 fps alırken 6870 le bu duruma düşmek UTANÇ VERİCİ...
    Oyunu sildim 2 kere netden çekip kuruldu...

Yardım lütfen
    Not: 11.10 prew 3 bu sorunu çözermi sizce ? veya artış sağlarmı diğer oyunlarımda ...
    Rage de ise takılma had safhada geç yüklemeler vs söylememe gerek yok zaten çoğu kişide de boyleymiş...

En son da kartı kıracam !!!Lanet olsun bir daha amd saphire almam ama napayım işlemcim amd ekran kartımda amd olsun dedik zaten yıllardır ati kullanıyorum ekran kartında e işlemcide

cs:source oyununda 3870>6870 SAÇMALIK !!!!

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.