Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

AMD Catalyst 11.10 Preview2 [BF3 & RAGE Driver] (8.901.2 Ekim 6) E.Kartı sürücüsü eklendi

BF3 oynayanlar kesinlikle kursunlar. Preview 1'den 2'ye geçtim ve grafiksel bozulmalar sona erdi, performans da gözle görülür biçimde arttı. Ayrıca oyun öncesi loading süresi de yarıya indi.
  • işte bu 11.10 Preview2 çok iyi oldu. Rage'de deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 8 Ekim 2011; 8:15:33 >
  • teşekkürler.... fakat bir şey sormak istiyorum... ben hep aşağıdaki siteden çekiyorum driver'ı ve hala 11.9 yazıyor :S neden hala buraya gelmedi bi bilgisi olan varmı

http://www.amd.com/tr/Pages/AMDHomePage.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

teşekkürler.... fakat bir şey sormak istiyorum... ben hep aşağıdaki siteden çekiyorum driver'ı ve hala 11.9 yazıyor :S neden hala buraya gelmedi bi bilgisi olan varmı

driver sweeper ile güvenli kipe girerek silmeni tavsiye ederim bu arada hocam Tuncelili misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

quote:

teşekkürler.... fakat bir şey sormak istiyorum... ben hep aşağıdaki siteden çekiyorum driver'ı ve hala 11.9 yazıyor :S neden hala buraya gelmedi bi bilgisi olan varmı

driver sweeper ile güvenli kipe girerek silmeni tavsiye ederim bu arada hocam Tuncelili misin?

driver sweeper mi ? ben direk 11.10 u indirip 11.9 un üstüne kurdum bi sorun yada hata vermedi

evet tunceliliyim pülümür

• quote:

quote:

quote:

driver sweeper mi ? ben direk 11.10 u indirip 11.9 un üstüne kurdum bi sorun yada hata vermedi

evet tunceliliyim pülümür

vayy bende pülümürlüyüm :) hemşo

• 11.10 Harika Beyler Bütün Serilerde Sorun Yaşadım Bunda Tık Yok.

Fifa 2011 Gol Sonrası Ekranın 2 Parmak Altında Katlanma Vardı Düzeldi

Call Of Duty-Word At War-Pikseller Anormelleşiyodu Düzeldi.

11.6 11.7 11.8 11.9 Hepsine Sorun Yaşadım Defalarca Format Attım Kartı Başka Makinede Denedim Gene Aynı.

11.10 Kurdum Şaşırdım Baktım Herşey İlk Günki Gibi Orjinal Cd Driver İle Sorun Yoktu Kaybettim Format Sonrası Sitesined Çekmem Gerekince Bu Sorunlar Baş Gösterdi Şimdi Mutluyum.

Ekran Kartım 6970 Saygılar.
  • ilk önce driveri kaldır bir hemşo ondan sonra driver sweeperla güvenli mod da çalıştırıp ati amd yi isaretle sil ondan sonra indirdigin driveri tekrar kur bence
  • Donanım sürücüleri üst üste yüklemek sorun yaratabiliyor.Yukarda arkadaşın belirtiği gibi eski sürücü kaldırın arkasından Driver sweeper ile kalan yazılım artıklarını temizleyip akabinde yeni sürücü yükleyin
  • quote:

Donanım sürücüleri üst üste yüklemek sorun yaratabiliyor.Yukarda arkadaşın belirtiği gibi eski sürücü kaldırın arkasından Driver sweeper ile kalan yazılım artıklarını temizleyip akabinde yeni sürücü yükleyin

Bu Zamana Kadar Hep Üst Üste Kurdum Sorun Yaşamadım.
  • quote:

ilk önce driveri kaldır bir hemşo ondan sonra driver sweeperla güvenli mod da çalıştırıp ati amd yi isaretle sil ondan sonra indirdigin driveri tekrar kur bence

eyvallah hemşo :D denerim bunuda ben buralardaym hep grşrz

quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

quote:

Donanım sürücüleri üst üste yüklemek sorun yaratabiliyor.Yukarda arkadaşın belirtiği gibi eski sürücü kaldırın arkasından Driver sweeper ile kalan yazılım artıklarını temizleyip akabinde yeni sürücü yükleyin

bende her zaman öle yaptım...bir sorunla karşılaşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 9 Ekim 2011; 0:35:27 >

• quote:

quote:

donanım dünyasının en büyük hurafelerinden biridir şu sürücüyü üstünemi yoksa altınamı kurayım olayı

tekrar edelim o halde:
    güncel sürücülerin bir çoğu eski sürücünün üzerine kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. amd sürücüleride bu guruba dahildir. sürücü yükleyicisi yükleme sırasında devrede olan eski sürücüleri bulur ve kaldırır (ekran sürücüsü yüklenirken ekran bu yüzden kararır o esnada eski sürücü kaldırılıp yenisi devreye sokulur) durdurulamayan sürücüler bir sonraki windows açılışında, oturumu açmadan değiştirilirler.

kısacası endişelenmenize gerek yok yeni sürücüyü eski sürücü üzerine kurabilirsiniz ama eğer bir sorun yaşıyorsanız eski sürücüyü kaldırmak hatta driversweeper ile artıklarını temizlemek sorunlarınızı büyük ölçüde çözecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

quote:

donanım dünyasının en büyük hurafelerinden biridir şu sürücüyü üstünemi yoksa altınamı kurayım olayı

tekrar edelim o halde:
    güncel sürücülerin bir çoğu eski sürücünün üzerine kurulabilecek şekilde tasarlanmıştır. amd sürücüleride bu guruba dahildir. sürücü yükleyicisi yükleme sırasında devrede olan eski sürücüleri bulur ve kaldırır (ekran sürücüsü yüklenirken ekran bu yüzden kararır o esnada eski sürücü kaldırılıp yenisi devreye sokulur) durdurulamayan sürücüler bir sonraki windows açılışında, oturumu açmadan değiştirilirler.

kısacası endişelenmenize gerek yok yeni sürücüyü eski sürücü üzerine kurabilirsiniz ama eğer bir sorun yaşıyorsanız eski sürücüyü kaldırmak hatta driversweeper ile artıklarını temizlemek sorunlarınızı büyük ölçüde çözecektir.

teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

quote:

tekrar edelim o halde:

Doğru Söze Ne Hacet

• yerinde bir aciklama.
  • 11.10 ve rage için çıkan steamdeki patch texture yi düzeltiyor
  • ben bu atiyi anlamıyorum arkadaş. 10.9 driveri ile süper akıcılıkta oynadığım fifa12, beta driver ile resmen yerlerde sürünüyor. her iki ceza sahasının çevresine gelince takılmalar başlıyor. kaldırıp 10.9 a döndüm geri.
  • Xtreme-G Catalyst 11.10 Preview 2 driver eklenmişdir. ( Tweakforce tarafından modlanmış halidir.Mobilty'ler de kurabilir )
  • quote:

Xtreme-G Catalyst 11.10 Preview 2 driver eklenmişdir. ( Tweakforce tarafından modlanmış halidir.Mobilty'ler de kurabilir )

bu modlanmış driverin getirisi ne hocam biliyor musun?sitesinde de birşey bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeFeD

ben bu atiyi anlamıyorum arkadaş. 10.9 driveri ile süper akıcılıkta oynadığım fifa12, beta driver ile resmen yerlerde sürünüyor. her iki ceza sahasının çevresine gelince takılmalar başlıyor. kaldırıp 10.9 a döndüm geri.

İlginçtir, bende bir sorun olmadı. Sırasıyla 11.8, 11.9, 11.10 v1 ve v2 sürücüleri ile denedim FIFA12'yi, hiçbir sorunla karşılaşmadım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.