Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Texaslı Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.549
Cevap
189
Favori
1.251.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar öven olmuş öyle. 5700 xt'yi 19.10.2 ile sıfır hata kullanıyordum. sizin yüzünüzden güncelleyeceğim. sorun yaşarsam hepinizi bulurum tek tek
  • Ben de beğendim sorun yok şimdilik, ek olarak oyundan çıktıktan sonra fanın yavaşlaması zaman alıyordu (ref. kart), bu driverda oyundan çıkar çıkmaz yavaşlıyor fan, sonunda düşünebilmişler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende geçtim sorun yok gibi.

Yanlız ben driveri farklı kuruyorum AMD'nin hiç bir özelliğini sevmiyorum çok sıkıntı çıkarıyor (stutter,bip sesleri,takılma) oyunlarda bu yüzden sadece ekran kartı driverini kuruyorum Windows Aygıt Yöneticisi üstünden benzer sorun yaşayan ve ya AMD özelliklerini sevmeyen,kullanmak istemeyenlere öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 29 Şubat 2020; 16:31:11 >
  • Arkadaşlar hata 211 kodu yüzünden kafayı yedim 1 aydır hiçbir güncellemeyi yapamıyorum her şeyi denedim driverı sildim yeniden kurum sadece 19.12.1 driverı oluyor en yeni olarak 2020 lerin hiçbirini yapamıyorum windows updateleri yapılı ne yaptıysam olmuyor ******** ekran kartı yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nonhodgkin

Arkadaşlar hata 211 kodu yüzünden kafayı yedim 1 aydır hiçbir güncellemeyi yapamıyorum her şeyi denedim driverı sildim yeniden kurum sadece 19.12.1 driverı oluyor en yeni olarak 2020 lerin hiçbirini yapamıyorum windows updateleri yapılı ne yaptıysam olmuyor ******** ekran kartı yardımlarınızı bekliyorum
    Windows yeniden kurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece driver olarak güncelleyin. Radeon yazılımınin yenisi kötü zaten eskisi daha güzel.
    Fps sabitlemeyi kapatmışlar tarayıcı koymuşlar. Chill zaten çoğu oyunda stabil değil. Kim ekran kartı yazılımında dahili tarayıcı kullanmak ister ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fare nin yanındaki imleç sürekli dönüyor. Amd driver silince normale dönüyor. Nasıl iş anlamadım.
  • süper olmuş
  • ne zaman ddu ve sürücüyü baştan silmeyi bıraksam sorun yaşamıyorum, 2-3 driverdır bir sorun yok şimdi 2.2 indiriyorum bir sorun olursa editlerim
  • Sıcaklıkların düştüğünü gözlemledim videolara bakınca bu driver ın bu kadar bekletmesinin sebebi buymuş, zira çok bug ve performans iyileştirmesine ihtiyacı vardı ve beklettiğine değmiş gibi görünüyor.
  • 20.2.2 baya iyi olmuş sanırım, akşam ben de kuracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gündür aktif deniyorum ve mükemmel olmuş, her gün garanti en az 3-4 defa sinyal yok alırken 2 gündür hiç almadım.
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıyı oyunu alta almadan walkthrough gibi şeylere bakmak için koymuşlar. Ama kim ne kadar kullanır, kullanıcılar bunun varlığından ne kadar haberdar o ayrı konu.

• yarın asus gtx 770 yerine asus rx 570 alıcam 20.2.2 yükleyim diyorum ddu ile falan mı sileyim arkadaşlar önceki sürücüyü tavsiyeleriniz nedir ?
  • residentevil5 kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 19:30:21 >
  • Özel renk ayarı çalışmıyor ben de oyunlarda son güncellemeden sonra o bozuldu Cs ve pubg için özel renk kullanıyordum başka çalışmayan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah aşkına bu son driver nedir böyle ya.Resmen semt pazarı gibi.Heryer heryerde.Karmakarışık.O kadar çok ayar var ki alışık olduğum bi iki ayarı yapayım diye kurcaladım içinden çıkamadım.Amd'ye vur demişler öldürmüş.Performans , çökmeler vs hiçbir bilgim yok.Tek bildiğim arayüz ve kullanım kolaylığı berrrbattt.

• aynı sorun bende de var hala 2019 sürücülerini kullanıyorum ama en ufak problem yok, sürücü sorunsuzsa bence pek dert edilecek bir durum değil , format atmak işime gelmiyor benim en azından
  • ekran kartini guncellemek icin ddu ile siliyorum daha sonra pc yeniden baslatiliyor ama ekran gelmiyor bende kabloyu anakarta takip mecburen sistem geri yukleme yapiyorum bu sorunu nasil cozerim 1 yildir ayni yazilim var ve amd ayarlarina bile giremiyorum :D

formatla ugrasmak istemiyorum bi ton yuklu uygulama, oyun vs var yeniden ugrasmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi party hard -- 3 Mart 2020; 3:30:40 >
  • Sonunda düzgün bir sürücü çıkarmışlar. Çoğu oyunda fps arttı.

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.