Şimdi Ara

Adrenalin 2020 Edition 20.4.1 [AMD DRIVER ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tavukum , krmtrylcn , krmtrylcn Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (9 Mobil) - 8 Masaüstü10 Mobil
11.453
Cevap
125
Favori
655.703
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Adrenalin 2020 Edition 20.4.1 [AMD DRIVER ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5285 Mesaj

AMD Adrenalin 2020 Edition 20.4.1

Support For
    Resident Evil 3™

İyileştirmeler
    /*Overwatch™ and Heroes of the Storm™ may experience a black screen or application hang while gaming for extended periods of time on some Radeon RX Vega series graphics product system configurations.

/*HDR may fail to enable or be detected in applications and games using the Vulkan® API.

/*Doom Eternal™ may fail to launch in some hybrid graphics system configurations.

/*Radeon ReLive streaming may fail to launch or may crash when a stream session is started with performance metrics overlay enabled.

/*Some clock values may fail to populate for a limited number of graphics products in the Radeon Settings Hardware information tab.

/*Hotkeys can no longer be assigned to a single digit or character as this has the ability to block or cause interference with some default Windows® functionality.

/*Some Radeon FreeSync Premium supported displays may not list all supported refresh rate options in Windows® when Radeon FreeSync Premium is enabled in the displays OSD settings.

Bilinen Hatalar
    /*Enhanced Sync may cause a black screen to occur when enabled on some games and system configurations. Any users who may be experiencing issues with Enhanced Sync enabled should disable it as a temporary workaround.

/*Running [email protected] while also running an application using hardware acceleration of video content can cause a system hang or black screen. A potential workaround is disabling hardware acceleration for the application that has it enabled.

/*Using Edge™ web browser to playback video content with a multi display system configuration may cause a system hang or crash after extended periods of use.

/*Performance Metrics Overlay and Radeon WattMan incorrectly report higher than expected idle clock speeds on Radeon RX 5700 series graphics products. Performance and power consumption are not impacted by this incorrect reporting.

/*Modifying the HDMI Scaling slider may cause FPS to become locked to 30.

/*Some games may exhibit stutter intermittently during gameplay on Radeon RX 5000 series graphics products.

/*Desktop or In-game corruption may occur intermittently when HDR is enabled.

/*Radeon RX Vega series graphics products may experience a system crash or TDR when playing games with Instant Replay enabled. A potential workaround for users
    experiencing these issues is to disable Instant Replay.

/*Radeon RX Vega series graphics products may experience a system crash or TDR when performing multiple task switches using Alt+Tab.

/*A system crash or hang may be experienced when using Edge browser to play Netflix™ content.

/*Some users may still experience black screen or system hang issues during extended periods of gameplay. AMD will continue to monitor and investigate reports of these issues closely.

/*Direct ML Media Filters are currently unavailable in Radeon Software Media gallery for video or image content.

/*XSplit™ may experience an application hang or freeze when performing a scene switch.
    https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-20-4-1

AMD güvenli sürücü silme programı

- Display Driver Uninstaller (DDU):
    http://www.wagnardsoft.com/DDU/

- AMD Cleanup Utility:
    https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 2 Nisan 2020; 22:53:32 >

l CPU: Ryzen 3600 & Cooler: SilverStone PF120 l MB: Asus TUF X570 (WI-FI) l GPU: Palit RTX 2060 l Ram: XPG Spectrix D41 (3600mhz) 16gb l M.2: XPG Spectrix S40G 512gb l SSD: Corsair GT 120gb l HDD: 2x WD 1tb ezex l PSU: AeroCool Strike X 800wat l Case: Aerocool Aero One Eclipse l Monitör: Acer ED242QRA 144Hz lGamepad: Xbox 1S wireless l Klavye: Asus Tuf K7 l Mouse: Logitech G502 Hero l Kulaklık : TT e-sport Cronos l

Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim..

• Mesut Çevik bir videosunda "oyun için nvidia abi" gibi bir yorum yaptıktan sonra bıraktım videolarını izlemeyi böyle bir yorum yapılırmı sanki amd kart oyun açmıyormu nedir?
    Sıkıntı benim kullandığım ürünü kötülemesi değil söylediği şeyin doğru olmaması.

Hollywood un her filmine apple ürünü yerleştirmesi gibi bizim editörlerde her yaptıkları videonun bir kenarına nvidia ekran kartı koysun "ürün yerleştirme"

Arkadaşlar whql olayına takılmayın , o sertifika sadece MS nin cebini doldurmak için yapılmış bir şey , Dolayısıyla firmalarda msye para vermek istemiyor. Sürücüyü yine aynı adamlar yapıyor sertifikalı olsada olmasada değişen birşey yok.

01107700 0 kullanıcısına yanıt
    @01107700 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

İhtisasınız nedir bilmiyorum ama ben Elektrik Mühendisiyim. Şuan da Yüksek lisans öğrencisiyim.

Gördüğün üzere bf4 gibi bir oyuna giriorum frekansım neden 950 de kilitleniyor 1070 te çalışması lazım diyorum. Neden ? Çünkü bf4 multüplayer hem işlemcinin hem ekran kartının anasını ağlatan bir oyun ve gücünün %100 ünü GPU dan alması gereken bir oyun. Heaven gibi ekran kartının yine anasını ağlatan bir uygulamaya girince 1070 de çalışıyor da bu meret neden aynı şekilde GPU yu sömürücü bf4 te 950 nin üstüne çıkmıyor diyorum.

Oturma organınızla okumak yerine gözünüz ile okusaydınız ne demek istediğimi anlayabilirdiniz belki.

Gelgelelim zaten bu garipliğin nedenini sordum verilen cevapların hiçbiri tatmin etmemişti çünkü bf4 gibi grafik ayarlarının grafik işlemciyi çok yorduğu bir oyunda ekran kartı gerekli cevabı veremeyecek de hangi uygualama verecekti ? Grafik ayarlarını ultra da yapsam low da da olsa 950 mhz yi geçmiyordu kart.

Battlelog ile oyuna giriliyor bf4 te servere girip uygulama açık kaldığında explorer ı kapatmıyordum. Nasıl oluyorsa salak driver Explorer açık diye bf4 yok sayıyor sanki arkada bf4 gibi bir oyun çalışmıyorda internette sörf yapıyorum gibi algılıyordu. Yukarda bahsedilen ayarı yapınca sorun çözüldü. Explorer açık olsa bile artık oyunda 1070 mhz de çalışıyor kart.

Gördüğünüz gibi demek ki kart 950 mhz de bf4 için gerekli gücü veremiyormuş bunu birşey engelliyormuş. O engelleyen şeyinde Explorer olduğunu bulmuş olduk.

Dolayısıyla insanları cahillikle itham etmeden önce yazılanları dikkatlice okuyup anlamaya çalışın.

"Kim ben bilginim derse, odur cahilin ta kendisi." Hz. Muhammed (s.a.v)

Kurdum sıkıntı yok gibi. O değil de İnsan şu arayüzü de değiştirir. Aynı işi yapıyor olsa da insanlarda yenilenmiş izlenimi olurdu en azından. Yıllardır görmekten sıkıldık. Kusacam artık

Ah be mogol yine olmadi, yine sapphire'i suçlayacak birini bulamadın. Neyse sonraki gunlerde bulursun. Bugün darbe en çok güvendiğin gigabytedan gelmiş ama

Ah bir de o slaytları dikkatli okusak; Frame Pacing daha önce sadece CrossFire uygulamalarında çalışıyordu, bu sürücüyle birlikte APU + harici kart uygulamaları da (AMD Dual Graphics) FP'den faydalanabilecek. Gerçi amaç üzüm yemek olmayınca zaten ne söylesek boş

• Yarbay
    4477 Mesaj
    haber için teşekkürler.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

haber için teşekkürler.
    11,6 offical deneyen ecnebi arkadaşlar 1 çok oyunda performans artışı ve test ettikleri oyunlarda ki yaşanan sorunların çözüldüğü notunu düşüyorlar. witcher 2,Crysis 2,Metro 2033,Dirt 3,Fifa 11,Bad Company 2,Brink ve mouse lag fixed yapmışlar.Büyük olasıkla bu ay AMD kanatın'dan 11.6 HOTFIX gelmiyecek gibi görünüyor.

AMD E.kartı sürücüsü hazırlayan gruba sağlam fırça çekmiş anlaşılan,11.6 sorunsuz hazırlamışlar
    l CPU: Ryzen 3600 & Cooler: SilverStone PF120 l MB: Asus TUF X570 (WI-FI) l GPU: Palit RTX 2060 l Ram: XPG Spectrix D41 (3600mhz) 16gb l M.2: XPG Spectrix S40G 512gb l SSD: Corsair GT 120gb l HDD: 2x WD 1tb ezex l PSU: AeroCool Strike X 800wat l Case: Aerocool Aero One Eclipse l Monitör: Acer ED242QRA 144Hz lGamepad: Xbox 1S wireless l Klavye: Asus Tuf K7 l Mouse: Logitech G502 Hero l Kulaklık : TT e-sport Cronos l

Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim..
  • Emekli Admin
    12179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

11,6 offical deneyen ecnebi arkadaşlar 1 çok oyunda performans artışı ve test ettikleri oyunlarda ki yaşanan sorunların çözüldüğü notunu düşüyorlar. witcher 2,Crysis 2,Metro 2033,Dirt 3,Fifa 11,Bad Company 2,Brink ve mouse lag fixed yapmışlar.Büyük olasıkla bu ay AMD kanatın'dan 11.6 HOTFIX gelmiyecek gibi görünüyor.

AMD E.kartı sürücüsü hazırlayan gruba sağlam fırça çekmiş anlaşılan,11.6 sorunsuz hazırlamışlar

Alıntıları Göster
    ATI'nın surucu kanadıyla cok fazla dalga gecilmeye başlandı. 7 Aydır "Mouse Lag" sorununu cözemediler, daha yeni yeni birşeyler yapıyorlar onda da sorun herkesde düzelmiş gibi dorunmuyor. Ayrıca sürücü'yü yayınlıyorlar dalga gecer gibi Sürüm Not'larını yarın paylaşıcaz diyorlar, mantık nedir anlıyabilmiş değilim.
    || Intel i7 9700K @ Corsair H115i RGB Platinium|| Asus Maximus Hero Z390 || Corsair 32GB Dominator RGB 3200Mhz || Corsair 680X || Nvidia MSI RTX 2080 Gaming Trio X || 27" Dell S2716DG G-Sync || 512GB Samsung 850PRO & 1TB 850Evo|| WD Blue 5 TB || Corsair AX 1500i || @ || Creative SoundBlaster Zx - Logitech Z-2300 || Logitech G910 Orion Spectrum || Corsair K70 MK2 + PBT Keys @ Corsair MM300 & MM800 ||

• DH Yönetici
    2612 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

ATI'nın surucu kanadıyla cok fazla dalga gecilmeye başlandı. 7 Aydır "Mouse Lag" sorununu cözemediler, daha yeni yeni birşeyler yapıyorlar onda da sorun herkesde düzelmiş gibi dorunmuyor. Ayrıca sürücü'yü yayınlıyorlar dalga gecer gibi Sürüm Not'larını yarın paylaşıcaz diyorlar, mantık nedir anlıyabilmiş değilim.

Alıntıları Göster
    İndirip deneyelim, 11.5b hotfix ile Dirt3 ve Witcher 2'de 5970 ile düzelme olmuştu. Haber için teşekkürler.
    |
    |
    I5 3570K (@4.8 Ghz 1.45V Kişisel Sıvı Soğutma)···Asus R9 290 DirectCU II (Overclock Edition)···LG 34UC79G (@144 Hz)···Asus Maximus V Gene Z77···Gskill F3 2400C10D 16GTX (@2.4 Ghz 10-12-12-31 1.58V)···Team TMSSDS2-120G···Corsair RM850i···Aerocool Gatewatch II···Sunbeam Rheobus Extreme···Western Digital WD30EZRX···SilverStone Raven RV01···Cyborg R.A.T 5···Cyborg S.T.R.I.K.E. 7
  • Yüzbaşı
    846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Process64

İndirip deneyelim, 11.5b hotfix ile Dirt3 ve Witcher 2'de 5970 ile düzelme olmuştu. Haber için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Harbi sürüm notlarını sonradan yayınlamamaları çok komik olmuş

Birde resmi sitesinde gözükmüyor hala 11.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 15 Haziran 2011; 15:23:37 >
    |
    |

Beni öldürmeyen şey beni güçlendirir.

Ümit en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır. Friedrich Wilhelm Nietzsche

"Mutlu olmak istiyorsan, bir amaca bağlan; insanlara ya da eşyalara değil." Albert Einstein
  • Yarbay
    4611 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

inşallah dediğiniz gibi olmuştur witcher 2 ve crysis 2deki sorunlar aylardır can sıktı. Mouse lag ise ayrı bir komediydi . resmi sitesinde hala yok geç saatlerde koyarlar sürüm notlarıyla birlikte ..

catalyst creator andrew dodd 15 saat önce 11.6 , 11.5b hotfixten kesinlikle daha yeni demiş sürüm notlarını yarın koyacağız demiş ..http://twitter.com/#!/catalystcreator

bu adam işe başladıktan sonra işler biraz düzelmeye başladı eskiye göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Haziran 2011; 15:39:24 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

inşallah dediğiniz gibi olmuştur witcher 2 ve crysis 2deki sorunlar aylardır can sıktı. Mouse lag ise ayrı bir komediydi . resmi sitesinde hala yok geç saatlerde koyarlar sürüm notlarıyla birlikte ..

catalyst creator andrew dodd 15 saat önce 11.6 , 11.5b hotfixten kesinlikle daha yeni demiş sürüm notlarını yarın koyacağız demiş ..http://twitter.com/#!/catalystcreator

bu adam işe başladıktan sonra işler biraz düzelmeye başladı eskiye göre

Alıntıları Göster
    crysis 2 ve nfs shift 2 unleashed düzeldiyse bc2 de eskisi gibiyse benim için bir sorun yok
    |
    |

• Yarbay
    10346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

crysis 2 ve nfs shift 2 unleashed düzeldiyse bc2 de eskisi gibiyse benim için bir sorun yok

Alıntıları Göster
    Resmi sitesinde yayınlanana kadar bekleyelim.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Yüzbaşı
    998 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Resmi sitesinde yayınlanana kadar bekleyelim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 11.6 catalyst sürümünün realese notları devlet sırrı kapsamına alınmıştır... işte buyrun ;

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst116ReleaseNotes.aspx

password korumalı

ati amdede bir şeyler dönüyor; sır gibi saklıyorlar ; kesin bir şeyler oldu (ortamı biraz ısıtalım )

hemen cevap yazın arkadaşlar görüşlerinizi alalım ........
    |
    |

• Binbaşı
    1722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turbocat1

arkadaşlar 11.6 catalyst sürümünün realese notları devlet sırrı kapsamına alınmıştır... işte buyrun ;

password korumalı

ati amdede bir şeyler dönüyor; sır gibi saklıyorlar ; kesin bir şeyler oldu (ortamı biraz ısıtalım )

Alıntıları Göster
    Mouse lag çözülmüş. (Hadi bakalım bu sefer tutturmuşlardır umarım.) Linux sürücülerinde bir gelişme olacak mı merak ediyorum. Gerçi aylardır bir mouse lag hatasını bile çözemeyen amd`den pek umutlu değilim...
    |
    |

• Yarbay
    6771 Mesaj
    quote:

password korumalı

Alıntıları Göster
    sürüm notları olmadan sürücü yayınlamak doğru davranış değil ancak birçok kullanıcı "hatalar düzeltilmiş ve performans artışı sağlanmışsa çok da önemli değil" diyecektir

bir ihtimal de sürücü notları yerine kullanıcı görüşlerine dayanan bir tartışma ortamı yaratmak istemiş olabilirler(şu anda yaptığımız gibi)
    |
    |

• Yüzbaşı
    998 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

Mouse lag çözülmüş. (Hadi bakalım bu sefer tutturmuşlardır umarım.) Linux sürücülerinde bir gelişme olacak mı merak ediyorum. Gerçi aylardır bir mouse lag hatasını bile çözemeyen amd`den pek umutlu değilim...

Alıntıları Göster
    ben 6 ay boyunca agp 11 sürümlerinde reset+dxva karelenme problemini çözmelerini bekliyorum..his hd 4650 agp kullanıcısıyım.......

bende amd den ümitli değilim.... yine hazırlığı yaptım... yedek olayı tamam.. reset attırınca pc hemen yine 10.12 agpye devam.......

ben sürücü çıkmadan agpcilere söyleyeyim de şimdiden yedek alın ... (peşin hükümlü ön yargılı bir insan değilim ; ama bu dünyada ön yargılı yaklaştığım tek kurum ati amd catalyst yazılım birimidir..

eğer şu hataları düzeltipde his 4650 agp için catalyste fan ayarlama menüsü koysunlar çifte telli oynayacağım ......

hadi benim yüzümü bu sefer kara çıkartda düzelt şu hataları ati amd.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbocat1 -- 15 Haziran 2011; 20:26:59 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    912 Mesaj
    quote:

ben 6 ay boyunca agp 11 sürümlerinde reset+dxva karelenme problemini çözmelerini bekliyorum..his hd 4650 agp kullanıcısıyım.......

bende amd den ümitli değilim.... yine hazırlığı yaptım... yedek olayı tamam.. reset attırınca pc hemen yine 10.12 agpye devam.......

ben sürücü çıkmadan agpcilere söyleyeyim de şimdiden yedek alın ... (peşin hükümlü ön yargılı bir insan değilim ; ama bu dünyada ön yargılı yaklaştığım tek kurum ati amd catalyst yazılım birimidir..

eğer şu hataları düzeltipde his 4650 agp için catalyste fan ayarlama menüsü koysunlar çifte telli oynayacağım ......

hadi benim yüzümü bu sefer kara çıkartda düzelt şu hataları ati amd.........

Alıntıları Göster
    Driverler yayınlandı arkadaşlar :) hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizi_emre -- 15 Haziran 2011; 20:33:08 >
    |
    |
    [HTC Vive] [Intel I7 8700K @5.0 Ghz] [Evga GTX 1070 FTW] [Asus Z370-A] [Corsair Vengeance 2x8 GB 3000 Mhz DDR4] [250GB Samsung 850 Evo SSD - Kingston 120GB SSD - 1TB Samsung HDD] [Noctua NH-D14] [High Power 750W 80 Bronze] [AeroCool Xpredator Big Tower Kasa] [Asus VG278H 27" 3D Full-HD LED 120Hrz] [AKG 702 - Sound BlasterX G6 - ModMic 5] [Logitech G502] [Razer Orbweaver] [Logitech G105 Klavye] [Ps4] [Xiaomi Mi8 128GB] [Logitech G29]

• Yüzbaşı
    603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wizi_emre

Driverler yayınlandı arkadaşlar :) hayırlı olsun...

Alıntıları Göster
    -Kendi sitesi hariç heryerde 11.6 linkleri mevcut..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

sürüm notları olmadan sürücü yayınlamak doğru davranış değil ancak birçok kullanıcı "hatalar düzeltilmiş ve performans artışı sağlanmışsa çok da önemli değil" diyecektir

bir ihtimal de sürücü notları yerine kullanıcı görüşlerine dayanan bir tartışma ortamı yaratmak istemiş olabilirler(şu anda yaptığımız gibi)

Alıntıları Göster
    quote:

Siz bu yorumu yaptığınızda sürücüler resmi olarak yayınlanmamıştı, sürücü sayfasında 10.5 sürücüleri bulunuyordu. Şu anda 10.6 sürücüleri resmi sayfasında yayınlanmakta ve sürüm notları da aynı sayfada bulunuyor.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync

• Yarbay
    2878 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

quote:

Siz bu yorumu yaptığınızda sürücüler resmi olarak yayınlanmamıştı, sürücü sayfasında 10.5 sürücüleri bulunuyordu. Şu anda 10.6 sürücüleri resmi sayfasında yayınlanmakta ve sürüm notları da aynı sayfada bulunuyor.

Alıntıları Göster
    Mobility sürümü kurdum. Kurulum esnasında herhangi bir problem çıkmadı fakat control center açılmıyor. Elle de açmayı denedim fark eden bişey olmadı. Bu sorunu yaşayan var mı acaba ? Ekran kartım 4650 mobility.
    |
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).

• Yarbay
    3762 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Mobility sürümü kurdum. Kurulum esnasında herhangi bir problem çıkmadı fakat control center açılmıyor. Elle de açmayı denedim fark eden bişey olmadı. Bu sorunu yaşayan var mı acaba ? Ekran kartım 4650 mobility.

Alıntıları Göster
    quote:

CCC açılmadığı durumlar genellikle düzgün sürücü güncelleyememeden kaynaklanıyor. Sürücüyü silin, sildikten sonra Driver Sweeper programı ile ATI kalıntılarını da silin. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeni sürüyü kurun ve doğal olarak tekrar yeniden başlatın.
    |
    |

• Yüzbaşı
    381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

CCC açılmadığı durumlar genellikle düzgün sürücü güncelleyememeden kaynaklanıyor. Sürücüyü silin, sildikten sonra Driver Sweeper programı ile ATI kalıntılarını da silin. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeni sürüyü kurun ve doğal olarak tekrar yeniden başlatın.

Alıntıları Göster
    hiç birşeyi kaldırmadan üzerine kurduk herşey gayet normal ccc de acılıyor bilginize arkadaslar test yapmadım sadece win 7 dereceleri aynı o kadar:)
    |
    |

• Yarbay
    4611 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: djtenten

hiç birşeyi kaldırmadan üzerine kurduk herşey gayet normal ccc de acılıyor bilginize arkadaslar test yapmadım sadece win 7 dereceleri aynı o kadar:)

Alıntıları Göster
    sürüm notlarına göre oldukça iyi çalışmışlar bu sefer . birçok hata giderilmiş . sağ üst köşedeki mouse imleç takılması gitti bende ..
    |
    |
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.