Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
188
Favori
1.251.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

ddu ile sürücüyü kaldırıp aynı sürücüyü ( 19.9.2 ) yeniden kurun belki düzelir.

ddu nedir dersen

nasıl indireceğim dersen
    https://www.wagnardsoft.com
    tesekkur ederım hocam deneyıp haber vercegım :D

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin umarım düzelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

Kolay gelsin umarım düzelir.
    Çok teşekkür ederim hocam ekran kartı sürücüsünü kaldırmaya gerek kalmadı sistemi güncelledim windows’un yeni bir sürümüne geçti ve baktığımda ayar aktif olmuştu umarım bir sıkıntı çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Neyse halletmişsiniz geçmiş olsun
  • ZEPHYR kullanıcısına yanıt
    Tekrardan çok teşekkür ediyorum hocam
    Ve windows un iPhone güncellemelerini yaptıktan sonra
    Normalde bf1 Dx12 de açılmıyordu yaptıktan sonra artık açılıyor
    Ve ani fps düşüşleri gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaşlar merhaba 19.9.2 güncellemsini yaptıktan sonra çok enteresan olaylar yasıyorum ve 2 gundur ugrasıyorum bı cozum yolu bulamadım. bilgisayarım 144 hz monıtor ancak masaustunde 60 hz gıbı hıssettırıyor. mouse u saga sola dondurdugumde yada pencerelerı bas surukle yontemıyle saga sola kaydırırken ufak ufak takılmalar oluyor. yaptıgım yontem ınanın kalmadı . 5- 6 defa drıver sılıp yukledım bı oncekı versıyonu yukledım yıne duzelmedı . vırus taraması yaptım duzelmedı. dp kablosunu cıkardım taktım duzelmedı. ınanılmaz derecede goz yorucu bır durumu var ve bas agrıtıyor.hele ki oyunlarda donuslerde ınanılmaz yırtılmalar oluyor . ve 2 senedır sabıttledıgım ayarlarımı yapıorm her guncellemeden sonra hıcbır faydası yok :( bana lutfen yardımcı olun cok mınnettar kalırım. ekran kartım bu arada r9 380 monıtorum aoc 2460g4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slymn Z.

arkdaşlar merhaba 19.9.2 güncellemsini yaptıktan sonra çok enteresan olaylar yasıyorum ve 2 gundur ugrasıyorum bı cozum yolu bulamadım. bilgisayarım 144 hz monıtor ancak masaustunde 60 hz gıbı hıssettırıyor. mouse u saga sola dondurdugumde yada pencerelerı bas surukle yontemıyle saga sola kaydırırken ufak ufak takılmalar oluyor. yaptıgım yontem ınanın kalmadı . 5- 6 defa drıver sılıp yukledım bı oncekı versıyonu yukledım yıne duzelmedı . vırus taraması yaptım duzelmedı. dp kablosunu cıkardım taktım duzelmedı. ınanılmaz derecede goz yorucu bır durumu var ve bas agrıtıyor.hele ki oyunlarda donuslerde ınanılmaz yırtılmalar oluyor . ve 2 senedır sabıttledıgım ayarlarımı yapıorm her guncellemeden sonra hıcbır faydası yok :( bana lutfen yardımcı olun cok mınnettar kalırım. ekran kartım bu arada r9 380 monıtorum aoc 2460g4
    Windows görüntü ayarlarından alt resimdeki yere gelip bakmadıysan bir bakar mısın orada kaç hz görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Eylül 2019; 1:9:12 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    hocam 144 hz orası
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Windows görüntü ayarlarından alt resimdeki yere gelip bakmadıysan bir bakar mısın orada kaç hz görünüyor

Alıntıları Göster
    hocam 144 orası :(

• Slymn Z. S kullanıcısına yanıt
    144 hz ise normal ama bu 19.9.2 yükledikten sonra olduysa ilginç amd driver kaldırma programıyla AMD Cleanup Utility kaldırıp dene denemediysen
    https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601
  • ddu kullanmayın arkadaşlar. saçma sapan programları kullanıp pc de sorun var diyorsunuz. kendiniz kaldırın yada üstüne kurun ilk kurumda soruyor zaten. Firma o şekil kurulumda sorun olacagını bılse bastan size o secenekleri vermez.
  • quote:

144 hz ise normal ama bu 19.9.2 yükledikten sonra olduysa ilginç amd driver kaldırma programıyla AMD Cleanup Utility kaldırıp dene denemediysen
    https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601
    bu yolların hepsnı denedım dostum artık sanırım son secenek kablodan suphelenıorm bı degısıtrıp onumuzdekı gunlerde bakıcam . tesekkurler.
    o zaman kabloyu dene ondan da olabilir benimde başıma geldi dp dark kablo almıştım 1 yıl sonra sürücüyü ne zaman güncellesem monitörden çıt çıt sesler gelip görüntü kısa süreli gider gibi oluyordu artı hz değişiyordu ulan monitör mi geberiyor dedim yada sürücüden şüphelendim hep ama meğer kablodanmış dark kablo almam tavsiye de etmem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Eylül 2019; 19:9:49 >
  • quote:

o zaman kabloyu dene ondan da olabilir benimde başıma geldi dp dark kablo almıştım 1 yıl sonra sürücüyü ne zaman güncellesem monitörden çıt çıt sesler gelip görüntü kısa süreli gider gibi oluyordu artı hz değişiyordu ulan monitör mi geberiyor dedim yada sürücüden şüphelendim hep ama meğer kablodanmış dark kablo almam tavsiye de etmem artık
    teşekkürler dostum ilgin için . Artık kablo alıp denedıkten sonra yazarım tekrardan .basına gelen arkadslar olursa o sekılde bı yol cızmıs olurlar hem .iyi forumlar

Hocam benim de forzadayken no signal hatası verdi. Dansik bir hdmi kablosuydu. Televizyonunkiyle değiştirdim. 2 gündür bir şey olmadı.

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    1050 1050ti 1060 3 gb 1060 6gb bitti artık sıra 1070 de ufak ufak oda düşüşde
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    1070 i 590nın harcamasını bekliyoruz böyle başarılı 1 güncellemeyle o da çöker

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    evet büyük ihtimal adrenalin 2020 sürücüsü ile acayip bir performasn daha alıp 1070 1070ti ı harcıcak gibi geliyor bana bu ilk adrenailin 2019 yaması çıktıgında 580 1060 ın çok gerisinde iken bir driver ile 1060 ı tokatlayıp geçmişti aynı şeyi 2020 adrenalin sürücüsü ile bekliyorum
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    hocam ciddi misiniz? Şu an çok mutlu oldum
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.