Şimdi Ara

Adrenalin 2020 Edition 20.2.1 [AMD DRIVER ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: flameteam Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 12 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
11.204
Cevap
120
Favori
624.126
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Adrenalin 2020 Edition 20.2.1 [AMD DRIVER ANA KONU]
Giriş
    331 Mesaj

relive ile afterburner çakışıyor kardeşim.
    bende relive ı kurduktan sonra ab ve trixxi açtım. bi baktım trix de voltaj -200 gözüküyor. ab yi kapatıyorum düzeliyor. ab yi açıyorum trixx -200 e tekrar geliyor.
    hotfix cıkana kadar relive ı yüklemek mantıklı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eSSelamuAleykum -- 14 Aralık 2016; 22:26:21 >
    |
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende de 7870 mevcut, gayet başarılı performans veriyor sürücüde

Not: Bu kart da şaka gibiymiş resmen. Yeni çıkan RX 460 ile yakın bir performansı var. Tek sıkıntısı hayvan gibi güç çekiyor
    |
    |
    Night Rain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

7850-7870 efsanedir hocam. Birde 7870 XT vardı o biraz sorunluydu ama performansı iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GokhanGulAilesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen, 7850 de saglam, is goruyor hala. Valla ben normalde XT aliyordum, son dakika psu yetmez diye OC Editon aldim. Ama cok memnunum, bunu satsam ne alacagim diyorum. RX 460 misal 750 TL. Performansi da asagi yukari ayni, bozulana kadar devam=)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kesinlikle en az 470 almak gerekir ancak o da fazlasıyla pahalı geliyor.

|
    |

Arkadasa katiliyorum. En az 470 e gecilmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Asus ROG STRIX PG27VQ 27 2K Monitör // intel i7 6700k, // Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7, // Asus rog 1080 strix, // Deep Cool Captain 240 Sıvı Soğutucu // Team Group Delta Led Red 16GB Ram, // Samsung 860 evo 250gb Ssd // Rampage SPECTRA // Samsung NOTE 8 // Playstation 4 Pro // Seat Leon Xcellence
  • Teğmen
    232 Mesaj
    Merhaba masaüstündeyken böyle bir gpu kullanım görüntüsü var.Aktif 3d işlemi yok bu kullanıma ne sebep olabilir,her türlü virüs mining taraması yaptım bişey çıkmadı
    Sürücü 16.11.5

|
    |

Orijinalden alıntı: Night Rain

7850-7870 efsanedir hocam. Birde 7870 XT vardı o biraz sorunluydu ama performansı iyiydi.

7850 amd nin belki de bügüne kadar en çok sattığı karttır.gerçekten eşine ender rastlanır bir fp kartıydı. 2 hafta önce sahibinden de veda ettim kendisine.bakalım rx480 onun yerini doldurabilecek mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eSSelamuAleykum -- 15 Aralık 2016; 23:35:47 >
    Arkadaşlar sürücüyü güncelledim ama relive seçenegi yok HD 8500M AMD sitesine yazdım şöyle cevap verdiler https://community.amd.com/thread/209333
    laptop desteklemiyormu gerçekten yoksa yanlışmı kurdum birdaha ugraşmak istemiyorum :(
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: eSSelamuAleykum

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

7850 amd nin belki de bügüne kadar en çok sattığı karttır.gerçekten eşine ender rastlanır bir fp kartıydı. 2 hafta önce sahibinden de veda ettim kendisine.bakalım rx480 onun yerini doldurabilecek mi :)

Yerini fazlasıyla doldurur.

6850 ve 7850 gerçekten kraldı f/p konusunda.

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    29490 Mesaj

levent pekcan yine oraya el bombasi atalim sunu acalim modunda. relive'nin masaustu kayit ozelligini kullanarak 60mb dosya ile ben de bir arkadasa gostermistim surucunun yeniliklerini 3 kusur dakikada.chill ozelliginden pek bisi anlamadim ben destek gelecekmis oyunlardan filan.guc etkinligi zaten life is stange gibi daha az kart isteyen oyunlarda hiz voltaj dusuruyor bu chill'in farki ne anlamadim ya da bu acik guc etkinligi kapaliyken nasil olacak bu is?
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 3700x - Asus x570 Strix-E - MSI Aero RTX2080 - G.Skill Trident Z 4400mhz - Adata S50 1tb gen4 - Evo970 250gb - Evo860 500gb - Seagate 2TB Sshd - WD Green 2TB - Seasonic Focus GX 750w - Corsair Obsidian 650D - Noctua 200mm x2 - Noctua 120mm - Noctua NH-D15 SE - AOC AG241QX 144Hz 2K - Bose Companion 50 2+1 - Sound Blaster Z - Logitech G930 - Logitech G502 - Logitech G513 Tactile Switch

• Binbaşı
    1491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ExeCuTioN66

relive sürümünde, r9 390 ile sorun yaşayan var mı arkadaşlar. bende reset atıyor bu sürüm ile

Bende reset atma olmadı hiç.R9 290 spphire trix kullanıyorum.Relive açıldığında açık olduğunu belirten sembol ekranda gözüküyor yani masaüstündeyken.

Herhangi bir oyuna girersem yazılım çalışıyor ama arayüz görünmüyor. Yani mesela "alt+Z" iki tuşa bastığında bu relive menüsü
    açılıyor normalde. Oyun içindeyken relive açarsan bu arayüzü açmış olmana rağmen ekranda arka planda yani masaüstünde kalıyor.

HD 7850 ile hâlâ bir çok oyunu rahat bir şekilde oynuyorum gerçekten.
    |
    |

Kart iyi gerçekten. Uzun yıllardan sonra hala iyi iş çıkarıyor. AMD'nin desteği de önemli tabi.

|
    |
    NeCRiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Yarbay
    10232 Mesaj

Daha etkili olacak sanırım fakat bu geçişler çok önemli. En ufak bir kasma olsa benim moralimi bozar mesela. Gerçi bu özellik açıkken faturada devasa bir fark oluşacağını da sanmıyorum. Bana pek hitap etmiyor o yüzden. Kullansak da kullanmasak da böyle yenilikler görmek güzel ama.
    |
    |
    Wilson Fisk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Binbaşı
    1860 Mesaj
    RX480 8GB da BF1 performansı nasıl deneyen var mı ?
    Intel i7 6700 Skylake 3.4 Ghz//MSI B150M Bazooka D4 2133 Mhz//MSI RX 480 GAMING X 8G//Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) 2400 Mhz DDR4 // Western Digital Blue 3.5 1TB 64MB 7200Rpm//DARK N10 USB 3.0//Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze//AOC 21.5" G2260VWQ6 1 ms 75Hz FreeSync Gaming Monitör //Samsung 750 EVO 250GB//Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard//Logitech G502 Spectrum RGB Gaming Mouse

Origin ID : mrhusnu
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
haberler
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.