Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.482
Cevap
189
Favori
1.246.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde hazır Vega 64 profili olan var mı? :D İyi akşamlar.
  • 5700 XT Mech OC ara ara atıyordu Ghost Recon Breakpoint'te fakat son çipset ve amd adrenaline sürücüsünü kurdum dün 3.5 saat oyun oynadım 0 takılma ve atma oldu sanırım oturdu bu sürücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Ekran kartı bios güncelleyen var mı hiç aranızda
    ben indirdim bir bios, şu an güncellemeye ihtiyaç yok dedi kurarken. asus rog 5700xt
  • Az önce 20.1.2 sürümünü yükledim arayüz ingilizce oldu pc ye reset attım düzelmedi . Nasıl düzeltebilirim ?
    edit : Tamam buldum settings i bulamamıştım generals ta prefences altındaymış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkylmz19990102 -- 21 Ocak 2020; 14:35:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Ddu kullananlara guluyorum ben.
    AMD cleanup utility DDU'dan daha kullanışlı bence, aynı görevi yapıyor.
  • Buradakilere anlatamadık aylarca Ddu da Ddu deyip duruyorlar sonra yok ekran karardı morardı.
  • 20.1.3 sürücü çıktı.
    Düzeltmeler başlığı altında,forumda pek çok kişinin yaşadığı bir sorunu çözmüşler gibi duruyor.
    -Özellikle oyun oynama,film izleme ve internette gezinirken siyah ekran olması hataları çözüldü diyor.

Umarım sorunu gerçekten halletmişlerdir.
  • bu ne arkadaş her dakika sürücü mü güncelleyeceğiz. bir tane yayınlayın tam yayınlayın
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    inşallah ya, can sıkıcı şu siyah ekran olayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Known Issues
    Some Radeon RX 5700 series graphics users may intermittently experience a black screen while gaming or on desktop. A potential temporary workaround is disabling hardware acceleration in applications running in the background such as web browsers or Discord.

Yine düzeltememişler şaka gibi, BFV'de deneyen var mı ona göre geçelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Ocak 2020; 18:37:5 >
    Bir idda ortaya atiyorum ben chromeden şüphelendigim için uzun zamandır kullanmıyorum Amd tarafinda sorun yaşayanların acaba bir sebebide Chrome olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Bir idda ortaya atiyorum ben chromeden şüphelendigim için uzun zamandır kullanmıyorum Amd tarafinda sorun yaşayanların acaba bir sebebide Chrome olabilir mi ?
    Valla dostum haklı olabilirsin;kendim de chrome kullanıyorum. Bir ara gezinirken ekran dondu birden,reset atmıştım.
  • son sürücüden baya memnunum sapphire r7 250x ve sapphire rx 580 nitro 4gb var ve ben yeni çıkan tarayıcı edge Chromium ve google crome kullanıyorum, edge Chromium google crome nin kopyası ve daha hızlı bence

@MogoLKhan hocam senin giga dandik bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Ocak 2020; 20:7:0 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Win 10 u ilk kurduğumda Chrome bana baya yamuk yaptı neden dersen bizzat ispatladım kısa bir süre sonra Edgeyi bozuyordu Edge yetmediği gibi pc kafayıda yiyordu kökten sildim kurtduldum yıl 2016 yada 2015 olmalı o gün bugün kafam rahat win 10 lu iki pc dede Edge ve Mozilla yüklü.

Not; Bu dediklerim Evga kartımdada oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MogoLKhan -- 21 Ocak 2020; 20:14:21 >
    Deneyen varsa sorun hala devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Adrenalin 2020 Edition 20.1.2 çıkmış. Başlık ve ilk mesaj güncellendi. Konu sahibi cezalı olduğu için konuyu tekrar ben güncelleyiverdim. @BlackBeasT hocam döndüğünde kaldığı yerden devam eder. Bu süreçte başka bir güncelleme çıkarsa lütfen beni haberdar ederek bilgilendirin. İyi forumlar.
    hocam çıktı

Revision Number
    Adrenalin 2020 Edition 20.1.3 Optional
    File Size
    483 MB
    Release Date
    1/21/2020
    https://www.amd.com/en/support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Ocak 2020; 20:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

quote:

Known Issues
    Some Radeon RX 5700 series graphics users may intermittently experience a black screen while gaming or on desktop. A potential temporary workaround is disabling hardware acceleration in applications running in the background such as web browsers or Discord.

Yine düzeltememişler şaka gibi, BFV'de deneyen var mı ona göre geçelim.
    Maalesef BF V'te hala aynı sorun var. Bende ilginçtir ki sadece BF V'te oyundan atma oluyor. Assassin's Creed ve Division 2'de sorun yok.

• Kan Turalı K kullanıcısına yanıt
    Evet bende denedim, DX11 yine siyah ekran ve no signal, DX12 yaptım sorun düzelene kadar DX11'e almayacağım.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    ilginç hocam yıllardır 2 tarayıcıyı kullanırım hiç sorun olmadı bence dediğim edgeyi dene bu arada ben giga kullanıyorsun sandım
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Gigada var.
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.