Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.3.1 (FSR-RSR-AFMF) (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SpeedTwelve Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.556
Cevap
189
Favori
1.251.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonradan BFV'den atmalar oldu, ekranda görüntü gitmesi no signal hataları aldım ve sonunda 19.12.1'e döndüm, AMD yazılım konusunda gerçekten berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Aralık 2019; 10:22:39 >
  • 19.12.1 yüklü 19.12.3'e geçmeye değer fps artışı var mı arkadaşlar ? yoksa 19.12.1'e devam mı
  • Kernel hatası beni çıldırttı.
    Uefi format + salt driver yükledim.
    Yine olursa naparim bilmiyorum.

edit: sadece ekran kartı driver kurup geçtim. hiç bir şey kurmadım. bu şekilde çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 24 Aralık 2019; 14:53:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bu rx 5700 den ben performans olarak memnunum fakat driverlerı sıkıntılı ya uzun vadede çözülürmü bu sorunlar? Kartım 4 aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19.12.1 kurup geçtim
    Özel yukleden sadece driver kurdum.
    Sıfır sorun.
    Sıcaklık test programlarını da kurmuyorum artık.
    Zaten default da normal çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

pc donuyorsa anakartın chipseti yüklü değilse onu yükleyin
    İşte sorun o olsa sürekli yapması gerekmiyormu ama, Pc bir kere tam dondu bir kere hata mesajı verip kapattı bu olaydan sonra, Buda yeni olmaya başladı önceden yoktu.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    sizdeki sorun başka da olabilir ama ben tecrübe ettiğim için önerdim. bende de pc her açışta video açınca donardı yada sayfa açınca ve reset atmadan düzelmezdi sonunda chipseti denedim yüklü değilmiş format atınca unutmuşum yüklemeyi yükledim düzeldi. sizde yüklü değilse mutlaka yükleyin zaten gerekli bunun yüklenmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Aralık 2019; 19:4:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sizdeki sorun başka da olabilir ama ben tecrübe ettiğim için önerdim. bende de pc her açışta video açınca donardı yada sayfa açınca ve reset atmadan düzelmezdi sonunda chipseti denedim yüklü değilmiş format atınca unutmuşum yüklemeyi yükledim düzeldi. sizde yüklü değilse mutlaka yükleyin zaten gerekli bunun yüklenmesi
    selamlar, chipset kurulu diye biliyorum ama denetim masası/program ekle kaldır bölümünde yüklü programlar arasında ne olarak geçiyor chipset?
  • bende 2 pc var da am3 olana baktım onda ekle kaldır da görünmüyor ama am4 olan sistemde amd chipst driver diye görünüyor

ekleme. senin intel sanırım ve onda başka bir isimde ama unuttum şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Aralık 2019; 20:8:14 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    intel rapid depolama teknolojisi

intel yonga kümesi aygıt yazılımı

intel yönetim motoru bileşenleri

bu üçünden biridir diye tahmin ediyorum. Başka da bir şey yok intel namına listede
  • aynen öyle intel rapid olabilir sen anakartın sitesinden bak chipset yazan bölümden indir kurup dene
    anakartın sitesinden indiriliyor ise bir bakayım hocam. Chipset olayını pek anlamıyordum o yüzden danıştım. Çok teşekkürler.
  • Eski oyunlarda bir fark göremedim ben, 19.12.3 arayüz olarak daha güzel ama 19.12.1 daha stabil, düzgün sürücü çıkana kadar 19.12.3'ü tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iexplore

oyuna girerken ekranda çıkan bildirimleri nasıl kapatacağım acaba ?
    Settings -> General -> In-Game Overlay deki tiki kaldır.
    Hocam son 3 gündür son çıkan BIOS ile DOCP'yi test ediyorum. PSU kapatıp açtıktan sonra da bilgisayar normal açılıyor. ( Bir kez denedim.)
    Masaüstünde herhangi bir stabilite sorunu henüz yaşamadım. Aida64 ile Ramleri 45 dakika test ettim sorun çıkmadı.
    Herhalde yeni BIOS ilaç gibi geldi. Bu saatten de sorun çıkmayacak diye umuyorum
  • Beyler bu hata nedir bilen varmı geçen gün yazmıştım verdiği hata bu nedenden kaynaklı sanırım ne yapmam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Beyler bu hata nedir bilen varmı geçen gün yazmıştım verdiği hata bu nedenden kaynaklı sanırım ne yapmam gerek.
    Hata mesajında çoğunlukla grafik kartı sürücüsünden ya da uygulamadan(oyundan) kaynaklanır diyor.

Oyun içinden girmeye çalış hocam battlelog'dan değil aynı sorun oluyor mu ? olmazsa tekrar 19.12.1'e dön şuan en sıkıntısız sürücü diyebilirim.
  • Sadece oyun değil daha demin durduk yere sadece tarayıcıyı açınca iki kere ekran gri bir renk alıp kaldı öyle garip bir durum.
    Son sürücü de benzer sorunlar yaşadım hocam,dediğim sürüme dönüş yaptım şuan en sıkıntısız sürüm
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.