Şimdi Ara

Adore Bilgisayar Koltuğu Hangisi Alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bel ağrıları çekmem neticesiyle evdeki dandik koltuğu değiştirmek şart oldu artık.
    300-350 tl gibi bir bütçe ayrıdım ve baktığımda iki model arasında kaldım. Gidip deneyebilecek yer de yok sanırım bunları.
    Eğer kullanıcısı veya bir şekilde denemiş biri varsa yorumları bekliyorum.
    Bir de menager olanın kullanım süresi 8 saatken diğeri 3 saat tek kafamı karıştıran şey de bu aslında yoksa racing olanı alıp geçecektim bu konuda bilgisi olan varmı acaba ?
    İyi forumlar..

Max Office Racing
    Manager Elite Soft

• Manager iyimiş.
  • Max office temin edilemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manager daha güzel gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Racing modeli için mail atmıştım. Şöyle "Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.Belirtilen ürün şu an üretim aşamasında olup Temmuz – Ağustos ayları içerisinde satışa açılması beklenmektedir." dediler.

Aslında racing modelini almayı düşünüyordum fakat sanırım elite modelinden alacağım o daha rahatmış.

Elite konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_33119230/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 1 Temmuz 2016; 22:43:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_A_S

Selam dostlar.
    Bel ağrıları çekmem neticesiyle evdeki dandik koltuğu değiştirmek şart oldu artık.
    300-350 tl gibi bir bütçe ayrıdım ve baktığımda iki model arasında kaldım. Gidip deneyebilecek yer de yok sanırım bunları.
    Eğer kullanıcısı veya bir şekilde denemiş biri varsa yorumları bekliyorum.
    Bir de menager olanın kullanım süresi 8 saatken diğeri 3 saat tek kafamı karıştıran şey de bu aslında yoksa racing olanı alıp geçecektim bu konuda bilgisi olan varmı acaba ?
    İyi forumlar..

Max Office Racing
    Manager Elite Soft

Adore masa aldım. 2yıl geçti halen sapa sağlam. tavsiye ederim.

• Racing modelini kullanan arkadaşlar, koltuk arkaya yatıp sabitleniyor mu?
  • 40 tl indirim varmış ramazan ayında 360 a geliri iyi fiyat
  • Racing modeli cok meshur bir model,cogu gamer youtuber kullaniyor o modeli, kismetse ben de alacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: cartel001

40 tl indirim varmış ramazan ayında 360 a geliri iyi fiyat

"Ramazan Boyunca Anında İndirim kampanyasına Ofis,Oyun, Bilgisayar ve Çalışma Koltukları dahil değildir." yazmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

Racing modeli için mail atmıştım. Şöyle "Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.Belirtilen ürün şu an üretim aşamasında olup Temmuz – Ağustos ayları içerisinde satışa açılması beklenmektedir." dediler.

Aslında racing modelini almayı düşünüyordum fakat sanırım elite modelinden alacağım o daha rahatmış.

Elite konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_33119230/tm.htm

Stoğa hiç dikkat etmemişim. O zaman Manager Elite dışında pek seçenek kalmıyor gibi. Duruşu da çok kaba bunun odanın yarısını kaplayacakmış gibi bir görüntüsü var :)
    Vento modeli özellik ve görünüş açısından çok hoşuma gitti aslında ama bi 150 tl falan daha pahalı.

• Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    Maalesef hayır, yalnızca arkaya ne kadar yaslanabileceğini ayarlayabiliyorsun ve kilitleyip hiç yatmamasını sağlayabiliyorsun.

Aslında kullanım kılavuzunda geriye istediğin kadar yaslandıktan sonra kilitleme mekanizması gibi bir şey yazıyordu; fakat elbette ki her Türk gibi kılavuza şöyle bir göz attıktan sonra çöpe attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 1 Temmuz 2016; 23:03:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Maalesef hayır, yalnızca arkaya ne kadar yaslanabileceğini ayarlayabiliyorsun ve kilitleyip hiç yatmamasını sağlayabiliyorsun.

Aslında kullanım kılavuzunda geriye istediğin kadar yaslandıktan sonra kilitleme mekanizması gibi bir şey yazıyordu; fakat elbette ki her Türk gibi kılavuza şöyle bir göz attıktan sonra çöpe attım.

Bu kötü oldu. Bu özellik çok önemli.
  • Şöyle az yer kaplayıp ta ergonomik olan bir koltuk yok mudur acaba illa böyle kallavi mi olacak?
  • Bilgisayar için kullanacaksan ve uzun süre oturacaksan arkası fileli almanı öneririm çünkü hava alır ve sırtın terlemez. Ayrıca dirsek dayama yerlerinin yüksekliği de ayarlanabilir ve baş dayama yeri olsun. Baş dayama yeri geride kalırsa bir tane kafa yastığı alıp oraya takarsın. Bir yıldır bu şekilde kullanıyorum, bazen günde 12-14 saat oturduğum oluyor başında, sırt ağrısı hiç çekmedim. Yazın bile sırtım terlemedi.

Koltuk:  Adore Bilgisayar Koltuğu Hangisi Alınır ?

Yastık:http://www.aliexpress.com/item/1-pcs-High-Quality-Perforating-Design-Danny-leather-Hole-digging-Car-Headrest-pillow-Supplies-Neck-Auto/32486267653.html?

Ama illaki ikisinden biri olsun dersen ilkini al bence. Kol dayama yerleri daha yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Bilgisayar için kullanacaksan ve uzun süre oturacaksan arkası fileli almanı öneririm çünkü hava alır ve sırtın terlemez. Ayrıca dirsek dayama yerlerinin yüksekliği de ayarlanabilir ve baş dayama yeri olsun. Baş dayama yeri geride kalırsa bir tane kafa yastığı alıp oraya takarsın. Bir yıldır bu şekilde kullanıyorum, bazen günde 12-14 saat oturduğum oluyor başında, sırt ağrısı hiç çekmedim. Yazın bile sırtım terlemedi.

Yastık:http://www.aliexpress.com/item/1-pcs-High-Quality-Perforating-Design-Danny-leather-Hole-digging-Car-Headrest-pillow-Supplies-Neck-Auto/32486267653.html?

Ama illaki ikisinden biri olsun dersen ilkini al bence. Kol dayama yerleri daha yüksek.

Hocam bu koltuk çok güzel fakat biraz pahalı kaçıyor bana.Aslında tam istediğim tarzda bir koltuk.
    İlla ikisinden birini almak zorunda değilim tabiki hatta bu iki koltuğu da kabalıklarından ötürü almak istemiyorum aslında ama bel ağrıma kesin çözüm olsun istiyorum ondan.
    Ben makam koltuklarına nazaran daha az yer kaplayan ve daha az göze batan ergonomik ve 300-350 tl bandında bir şeyler arıyorum aslında.
    Geriye yaslanma özelliği olması ve kolçaklarında özellikle rahat olması da lazım ayriyetten. Şu anki koltuğumda kollarım acayip tahriş oldu o yüzden polar şalı kesip sardım kolçaklara öyle kullanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: S_A_S

quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Bilgisayar için kullanacaksan ve uzun süre oturacaksan arkası fileli almanı öneririm çünkü hava alır ve sırtın terlemez. Ayrıca dirsek dayama yerlerinin yüksekliği de ayarlanabilir ve baş dayama yeri olsun. Baş dayama yeri geride kalırsa bir tane kafa yastığı alıp oraya takarsın. Bir yıldır bu şekilde kullanıyorum, bazen günde 12-14 saat oturduğum oluyor başında, sırt ağrısı hiç çekmedim. Yazın bile sırtım terlemedi.

Hocam bu koltuk çok güzel fakat biraz pahalı kaçıyor bana.Aslında tam istediğim tarzda bir koltuk.
    İlla ikisinden birini almak zorunda değilim tabiki hatta bu iki koltuğu da kabalıklarından ötürü almak istemiyorum aslında ama bel ağrıma kesin çözüm olsun istiyorum ondan.
    Ben makam koltuklarına nazaran daha az yer kaplayan ve daha az göze batan ergonomik ve 300-350 tl bandında bir şeyler arıyorum aslında.
    Geriye yaslanma özelliği olması ve kolçaklarında özellikle rahat olması da lazım ayriyetten. Şu anki koltuğumda kollarım acayip tahriş oldu o yüzden polar şalı kesip sardım kolçaklara öyle kullanıyorum :)

Şimdi baktım da pahalıymış bu. Tip ve özellik olarak neredeyse aynısını Metro'dan 289'a almıştım geçen sene. Sonra bir daha gördüm 200 civarına düşmüş, daha sonra bir daha baktım 300 küsurlarda. Yani ara ara fiyatını indirip çıkarıyorlar. Takip edersen iyi fiyata bulursun.

Özelliklerini sayayım. Kafalığın yüksekliği ve açısı ayarlanıyor. Bel desteğinin yüksekliği ve girinti mesafesi ayarlanıyor. Geriye yaslanma sertliği ayarlanıyor. Sabit duracak şekilde veya yaslanınca yatık kalacak şekilde kilitlenebiliyor. Kolçak yükseklikleri ayarlanabiliyor.

Tek eksiği üstüne oturulan sünger bir süre sonra çok yassılaştığı için ortası tahtaya oturur gibi oluyor. Bir minder koyarak çözdüm o sorunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.