Şimdi Ara

ADOLF HİTLER VE BİLİNEN TARİHİN BİLİNMEYEN YANLARI2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
55
Favori
38.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yazıda mantık hataları var.Bu aile avrupanın kontrolüne sahipse kontrol ettiği ülkelerde yahudileri süren bi yasa çıkarıp zayıf olan Osmanlı'ya gönderebilirdi.Orada da diğer azınlıkları desteklediği gibi yahudileri de destekleyerek israili rahat rahat kurabilirdi.Onun yerine 2 tane dünya savaşı çıkartıp onca zahmete katlanmaları ilginç tabi
    İsrail kurma yöntemleri dahada çoğaltılabilir tabi ama başka bir olay daha dikkatimi çekiyor.Bu aile zaten dünyayı yönetiyorsa bi yahudi devleti ne işlerine yarıyacak?Sırf sevabına iş mi yapıyorlar yani?
    Bence yahudilerin dünyayı yönettiğini idda eden bu yazılar yada abd nin 11 Eylül'ü kendisinin yaptığını idda eden yazılar sadece ABD ve İsraili olduğundan güçlü göstermeye yarıyor.ABD ve İsrail sanki tanrı gücündeler istediklerini muhteşem bir zeka ve sıfır hata ile yapabiliyorlar gibi gösteriyor bu tarz yazılar.Bu açıdan bakılırsa bu tarz iddaların saçma olduğu görülebiliyor.Sonuçta tarih sebep sonuç ilişkisine dayanır ve farklı olaylarda benzer sebep ve sonuçlar verebilir.Bu mantıkla yahudilerin dünyayı yönettiği şeklindeki idda yukarıdaki yazıyla vucüt bulabilir.Ancak aynı şekilde bir yazı müslümanların dünyayı yönettiği hakkında da yazılabilir.

• yukarı.
    Bu Arada Bu yazılanları Nerden buLabilrim kaynak lazım Bilgiler bir dergide ,kitap ta olabilr mi eğer öyle ise isimleri ni verebilrmisiniz:)
  • Şizofrenik deli saçması. Tüm dünyayı bir aile yönetiyor hee?=
  • quote:

Orjinalden alıntı: SabroN

Şizofrenik deli saçması. Tüm dünyayı bir aile yönetiyor hee?=

Araştır ;)
  • konuyu açan arkadaşımıza çok teşekkür ederim.çok güzel bir paylaşım
  • Mantık ve tarih hataları var, en basiti Mussolini Hitler'den çok daha önce iktidara geldi. Yani İtalyanlar Alman faşizminden etkilenmiş değildi. Mussolini 31 Ekim 1922 de iktidara geldi Hitler'den 11 yıl önce.
    Birinci Dünya savaşı sonunda bırakın parayı savaşacak erkeği bile kalmayan ( ki kalmıştı )Almanyaya bu aile çocuk yardımını nasıl yaptı? Para tamam ama damızlık erkek te mi gönderdi?
    Bence klasik tüm dünyayı yahudiler yönetir mantığına ilişkin bir komplo teorisinden başka bir şey değil. Bu aile ilgili bir mailde bana gelmiş. Tam yahudi aleyhtarlığının yükseldiği zamanlarda böyle şeyler çıkıyor.
  • Turk birligine karsi bir yazida ayni zamanda ! Hitler kuklamiydi yani ? O kadar yahudi oldu sallmayasyon !
    Dunyayi duzene sokacak tek guc turklerin birlesmesidir !
    Turk milliyetciligi irkcilik degildir ! Cunku temiz turk irki kalmamistir . Turk milliyetciligi hunlar ve gokturkler gibi turklerin bir arada olup kanun ve tanri icin savasmasidir . Bu kavramlar arapcilari ve avrupalilari cok rahatsiz ediyor ! Ama bu birlik kurulacaktir . Ancak dunya duzene ozaman girer . Insan insandan ustun degildir , her insan birdir ama HER MILLET BIR DEGILIR ! TURKLER TARIH , KULTUR ve KANUN SAYAN MILLET OLDUGU ICIN EN DURUST MILLET IDI .
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanww2

Mantık ve tarih hataları var, en basiti Mussolini Hitler'den çok daha önce iktidara geldi. Yani İtalyanlar Alman faşizminden etkilenmiş değildi. Mussolini 31 Ekim 1922 de iktidara geldi Hitler'den 11 yıl önce.
    Birinci Dünya savaşı sonunda bırakın parayı savaşacak erkeği bile kalmayan ( ki kalmıştı )Almanyaya bu aile çocuk yardımını nasıl yaptı? Para tamam ama damızlık erkek te mi gönderdi?
    Bence klasik tüm dünyayı yahudiler yönetir mantığına ilişkin bir komplo teorisinden başka bir şey değil. Bu aile ilgili bir mailde bana gelmiş. Tam yahudi aleyhtarlığının yükseldiği zamanlarda böyle şeyler çıkıyor.

Evet bu tür komplo teorileri bir kaç manyağın ve etrafı karıştırmak isteyen hıyarın elinde oluyor... İsrail ne zaman manşete gelse Maillerim bu gibi saçma maillerle doluyor...

• hepsini okudum paylamşım için teşekkurler
  • way anasının...
  • Hayret.. Dokunmadıkları bi Atamız kalmış.

Edit : Bizim başbakanda kesin rotschild ailesinin Türkiye ayağıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cradlania -- 17 Ocak 2009; 19:32:32 >
  • aga böyle olmaz ki
    koca millet aldanmaz ki buna vay
  • İlginç...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Güneydoğu

Yazıları daha okumadım ama önceden bildiğim bir konu idi. İddialar doğru olmayabilir. Adolf Hitler yahudileri günahı kadar sevmeyen bir adamdı. Onların iyiliği için çalışacağını hiç zannetmem. Adamın apayrı emelleri vardı 2. dünya savaşında. Yahudi ve İngilizler bu emmelleri kendi lehlerine çevirdiler bana kalırsa.

Not: Umarım aynı konudan bahsediyoruzdur...

işte zaten büyük güçlerin , insanların düşünmesini istediği şey bu.hem suçlu hem güçlü olup moku başkasına atmak.
    yıllarca bize aynı şeyleri anlattılar.zalimi ,ezilmiş sürülmüş masum zavallılar gibi gösterdiler.bu konuda da başarılılar.

• quote:

quote:

Mantık ve tarih hataları var, en basiti Mussolini Hitler'den çok daha önce iktidara geldi. Yani İtalyanlar Alman faşizminden etkilenmiş değildi. Mussolini 31 Ekim 1922 de iktidara geldi Hitler'den 11 yıl önce.

Evet bu tür komplo teorileri bir kaç manyağın ve etrafı karıştırmak isteyen hıyarın elinde oluyor... İsrail ne zaman manşete gelse Maillerim bu gibi saçma maillerle doluyor...

Peki dünyayı kim yönetiyor Türkiye mi?

Türkler dünya düzeni vs. nerde yaşıyorsunuz siz daha kendi düzenini kuramamış 85 yılda borçlanmadığı adam kalmamış bizler mi kuracağız dünya düzeni

Bence gözünüze inmiş ütopya penceresinden değilde objektif olarak okursanız yazıyı daha iyi kavrarsınız.

• quote:

Orjinalden alıntı: Farabî

quote:

quote:

Peki dünyayı kim yönetiyor Türkiye mi?

Türkler dünya düzeni vs. nerde yaşıyorsunuz siz daha kendi düzenini kuramamış 85 yılda borçlanmadığı adam kalmamış bizler mi kuracağız dünya düzeni

Bence gözünüze inmiş ütopya penceresinden değilde objektif olarak okursanız yazıyı daha iyi kavrarsınız.

+199999

• quote:

Orjinalden alıntı: Bluedevil86

Turk birligine karsi bir yazida ayni zamanda ! Hitler kuklamiydi yani ? O kadar yahudi oldu sallmayasyon !
    Dunyayi duzene sokacak tek guc turklerin birlesmesidir !
    Turk milliyetciligi irkcilik degildir ! Cunku temiz turk irki kalmamistir . Turk milliyetciligi hunlar ve gokturkler gibi turklerin bir arada olup kanun ve tanri icin savasmasidir . Bu kavramlar arapcilari ve avrupalilari cok rahatsiz ediyor ! Ama bu birlik kurulacaktir . Ancak dunya duzene ozaman girer . Insan insandan ustun degildir , her insan birdir ama HER MILLET BIR DEGILIR ! TURKLER TARIH , KULTUR ve KANUN SAYAN MILLET OLDUGU ICIN EN DURUST MILLET IDI .

insan insandan üstün değildir doğru ama her gittiği yere adaleti götüren soyumla da övünmek benim hakkımdır.

bi osmanlı dönemindeki ortadoğuya bakın bir de şimdiki.herlde osmanlı döneminde kudüste sokak kavgası bile çıkmamıştır.şimdi günde neredeyse 100 kişi canveriyor.

evet dünyayı sanki gene türkler kurtaracakmış gibi görüyorum.bu konuda aynı fikirdeyim ama bütüngün masabaşında oturup aylığıyla nasıl geçineceğini düşünen gençlik etkisiz kalıyor.hani bi şarkı varya BİŞEY YAPMALI! diye .
    tez zamanda kanuni gibi dünyanın öbür ucunda yardıma muhtaç insanlara destek yollayıp,timurhan gibi zalime karşı taş üstünde taş omuz üstünde baş bırakmayan birileri gerekiyor.

• Hitler : Birgün neden yahudileri öldürmedin diye bana küfretcekler

tam hatırlamadım ama böle bi sözü wardı
  • çok güzel bir yazı. şimdi ise bundan pay çıkarın biraz. türkiyede ki savaşın ne olduğunu anlayabilirsiniz belki.
  • Rotschild Türkiye`ye şube açacak;

Dünyanın önde gelen yatırım bankalarından Rothschild, Türkiye ofisini açıyor. Bankanın Türkiye temsilciliğini ise Yılmaz Argüden yürütecek. Rothschild`ten yapılan açıklamada, Türkiye`nin hızlı ekonomik gelişimine daha etkin bir katkı sağlamak istendiği kaydedildi. Banka temsilciliğine seçilen Yılmaz Argüden`in ise birçok lider şirkete stratejik danışmanlık hizmetleri verdiği ve yönetim kurullarında bağımsız üye olarak yer aldığı, 2005 yılından bu yana da Rothschild`in danışmanlığını yürüttüğü belirtildi. Rothschild ailesince kontrol edilen Rothschild Bankası`nın 200 yıllık deneyimi ve 25 ülkede 3 bini aşkın çalışanı olduğu kaydedilen açıklamada, Türkiye`deki birçok şirket alım-satımı veya ortaklığının oluşmasına da katkı sağladığı vurgulandı.

Kaynak:www.tumgazeteler.com / 2006-06-27 Yeni Şafak

Konuyla ilgili paylaşıyım dedim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.