Şimdi Ara

Adolf Hitler'in 'KAVGAM' Kitabını nerden bulabilirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
5.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD™

Adolf hitler çok üstün bir zekaya sahiptir

Atatürk ondan daha Zekidir

Kavgam kitabı internet üzerinden sipariş veriliyorsa bende vereyim varmı link ?

Sen mi öçtün ikisinin zekasını da böyle bir kanıya vardır?

Hitleri katil olarak gösteriyorlar, doğru, ama şöyle geçmişi bir araştırın bakalım, Yahudileri katletmek isteyen veya teşebbüs eden tek Hitlermiydi?
    Nedenlerini biliyormusunuz?

"Bir gün yahudilerin tamamını katletmediğim için bana küfredeceksiniz." demiş adam. Bize anlatılanlar yerine biraz da işin derin yüzünü araştırmak lzm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArjesT

quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Atatürk varken saçma sapan insanlara hayran olmayın :

Adolf Hitler'in 'KAVGAM' Kitabını nerden bulabilirim

kime hayran olunacağına sen mi karar vericeksin?

ayrıca kavgam'ı okumak için illa hitler hayranı mı olmak lazım?

Sempati duymadığın yada sevmediğin birisinin kitabını okumassın zaten yaptıkları çok saçma.İyi lider yaptıklarıyla ve düşünceleriyle iyi olmalı Mustafa Kemal gibi...Savaş stratejisi güzeldi belki ama fikirleri kan ve öldürme doluydu.Savaş olabilir ama savaş ülke askerleri arasındadır savunmasız kasabaları köyleri masumları bombalarak sabun yaparak yada yakarak değil.

Sempati ve sevmeyle alakası yok sen ders kitaplarını çok mu sempati ve sevgi duyarak okudun veya her okuduğunu severek mi okudun.Belki öğrenmek istiyor belki böyle bir lideri kendi anlatımıyla tanımak istiyor.Olaya sığ düşünceyle bakmamak lazım.

• Size ne yahu , kime hayran olacaksa olur insanlar !

Yahudiler veya başka batılılar tarafından Hitler tabii ki kötülenmeye çalışılacak , bazı şeylere isteyen inanır isteyen inanmaz.
  • Çok sıkıcı bir kitaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

Orijinalden alıntı: GaA_BaT

şu sıralar bir Adolf Hitler hayranlığı başladı kitabını aradım D&R de fln bulamadım nerden bulabilirim.

Hayran olacak başka kimse kalmadı mı?

Einstein, Atatürk vb...

Einstein yahudisine hayran olmaktansa hitlere hayran olmak kat kat iyidir .
  • quote:

quote:

şu sıralar bir Adolf Hitler hayranlığı başladı kitabını aradım D&R de fln bulamadım nerden bulabilirim.

Einstein, Atatürk vb...

alakaya bak bi kişinin kitabını okumak o kişinin hayranı olmak mı anlamına geliyor
    ben hitleri pek sevmem ama kitabını okudum neden bazı şeylerden geri kalayım ??
  • Real'e bak dostum ben en son orada görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

quote:

quote:

Einstein, Atatürk vb...

ırkçılık yapmasak iyi olur yahudi başka siyonist başkadır.Einstein tüm insanlığa mal olmuş gelmiş geçmiş en büyük bilim adamlarından birisidir

• kitabını okuyabilirsiniz görüşlerini öğrenebilirsiniz ama bir ırkçıya insanlar neden hayran olur hiç anlamam

ırkçılık bir insanlık suçudur. ayrıca islamiyette günahtırda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

quote:

quote:

Einstein, Atatürk vb...

oda bayılıyodu sana

• tamam sağolun ama bu kadar tartışma çıkacağını bilseydim açmazdım konuyu beni savunanlara teşekkürler bana karşıı olanlarda kendi düşüceleriniz ama ben Adolf Hitler i merak ettiğim nasıl biri olduğunu öğrenmek istediğim için ktaplarını okuyacağım internette farklı farklı şekilde yazılıyor hepside biribirnden farklı
  • Sahaflarda birçok kitapçıda gördüm. Ama yasaklanmamış mıydı bu kitap? Ayrıca Adolf Hitler savunulacak bir adam değildir, ne yaptıkları ne de düşünceleri hoş görülebilir şeyler değil. İsteyen istediğine hayran olabilir bir şey demiyorum ama benim anlayamadığım bir şey var, senin de mensubu olduğun millet dahil dünyadaki tüm alman dışı milletleri aşağı görürken bu adama hayran olmak nasıl bir durumdur? Buradaki 'sen' genel bir ifadedir konuyu açan arkadaşım alınmasın. Zaten o da hayranlıktan çok bir ilgiden bahsediyor anladığım kadarıyla, olabilir fakat önce yeterli bilgiyi edinelim ondan sonra karar verelim. Kavgam belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

tamam sağolun ama bu kadar tartışma çıkacağını bilseydim açmazdım konuyu beni savunanlara teşekkürler bana karşıı olanlarda kendi düşüceleriniz ama ben Adolf Hitler i merak ettiğim nasıl biri olduğunu öğrenmek istediğim için ktaplarını okuyacağım internette farklı farklı şekilde yazılıyor hepside biribirnden farklı

Kavgamı okumak zordur.bazı yerleri çok sıkıcı olabiliyor.en azından bana öyle oldu
  • ADOLF HİTLER kötü biri deyildir biri sizin ülkenizi sahiplense ne yaparsınız? ayrıca yanlış bilgi vermeyin hiçbir zaman yahudiler hakkında iyi düşünmemiştir ve ırkçı dır babası ölürken yemek yemeye devam etmesi gibi hitleri kötülemek için amerikalıların uydurduğu saçma sapan şeylerle kafanızı doldurmayın
  • Elektronik kitap olarak int.den bulabilirsin.(bedava)
  • Reyize laf yok adam sadece kendi milletini geliştirmek o sıralarda dahada gelişen amerika ve ingilterenin gerisinde kalmak istemedi.Yahudilere ve fransızlarada acımıyorum hakettiler yahudilerde şimdi aynısını yapıyor aynı m.kun laciverti.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.