Şimdi Ara

Adobe Photoshop ton değişme sorunu​

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba Adobe photosop kullanıyorum. Yeni bir dosya açtığımda beyaz bir arka planlı ve ardından bir işlem yaptığımda örneğin fırça aletini kullanmak gibi beyaz arka plan aniden hafif bir şekilde sararıyor. Kullanmayı bıraktığımda tekrar normal haline geri dönüyor. Sadece beyaz kısım değil projenin üstüne oluştuğu siyah alanın da tonu değişiyor.

Acaba ekranımdan kaynaklı bir sorun mı diye bilgisayarıma telefonu 2. ekran yapan splashtop xdisplay indirdip bağladım ve sorun çözüldü. Uygulamayı kapattığımda sorun tekrar devam ediyor. Ayrıca uygulamayı açıp gelişmiş ayarlardan mirror modeyi açarsam ugulama açık olmasına rağmen ekranda bu ton geçişi gözüküyor.

Bilgisayarında photosop olan birisi lütfen boş bir sayfa açıp tool kullanıp bu ton değişiminin olup olmadığına bakabilir mi?

Çözümü bilen veya bu hatanın neden dolayı kaynakladığını bilen var mı?

windows 10 - acer predator 3060

• Photoshopum var yardımcı olmak isterim ama anlatmak istediginiz şeyi tam anlamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • peterondo_artyoutube
    Photoshop CC 2018 brightness flicker
    https://www.youtube.com/watch?v=HYXOiz9ZVbM

Şunun gibi bir sorun. Bir tool kullanırken uygulamanın parlaklığı değişiyor

Genelde laptoplarda oluyormuş galiba. Uygulama ayarlarından harici gpu'yu kapatınca düzeliyor ama uygulama kötü çalışıyor bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gocof -- 13 Aralık 2021; 19:42:21 >
  • Gocof G kullanıcısına yanıt
    O arka plan bende değişmiyor sabit. Ekran kartı ile alakalı bir durum olabilir

• Galiba öyleymiş. Harici ekran kartını devre dışı bırakınca sorun çözülüyor ama uygulama çöp gibi çalışıyor. Senin bilgisayarın laptop mu? Laptopsa mux switch var mı?

• Masaüstü kullanıyorum

• tamamdır teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.