Şimdi Ara

Adobe Photoshop Öğrenmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Photoshop öğrenmek istiyorum. YouTube'da birkaç kişi buldum eğitim veren ama tatmin etmedi anlatım tarzı, sizin tavsiyeniz var mı? Yeni başlayacağım.

• Pixim mi ne biri vardı Hintli ona bak

• Yukarıdaki üyenin dediği kişi olan PiXimperfect var, güzel anlatır, içerikleri boldur. Bir de Photoshop Tutorials (PSt) adlı kanal mevcut, anlatırken konuşmuyor ancak göstererek anlatıyor, bu kanallar iyi fayda sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 1 Aralık 2021; 10:59:57 >
  • Afgan Rasulov iyidir.

• İngilizce biliyorsan PiXimperfect ve PSt kanalları çok iyidir gerçekten. Ben Photoshop'ı kendi başıma kurcalayarak öğrendim belli bir seviyeye kadar. Sonrasında dediğim kanallar ile bayağı iyi bir seviyeye taşıdım.

Layer ve Mask kavramlarını iyi öğrenirsen rahat edersin. Zamanında bu ikisini bilmediğim için 2 dakikalık işi yarım saatte yapıyordum.  

• Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Türkçe kanal olması şimdilik iyi olur benim için. Yakın Kampüs adlı kanaldan öğreniyorum, Afgan Resulov var izleme sırasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birader photoshop mu kaldı daha yeni tarz programlardan öğren bare

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Hâlâ birçok iş için uygun.

• Udemy bi bak istersen hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hangileri?

• MgLadius kullanıcısına yanıt

Uygun fiyatlı buldum Udemy'den, şimdilik kafam karışmasın diye YouTube'da başladığım kanalın eğitim videolarını bitirmeyi düşünüyorum hocam, teşekkür ederim.

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam udemy indirim zamanlarını takip et daha uyguna denk getir al dursun ömürlük erişim zaten YouTube videoları bitince geçersin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MgLadius kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam.

Photoshop bilmezsen diğerleri bir işe yaramaz hala endistüri standartı.

Bide yani photoshop'un nesini öğreneceksin? topu topu 8-10 tool var, gerisi senin yetenek ve yaratıcılığın.

• Kendin deneye deneye zamanla öğrenirsin. İngilizce kaynaklar daha iyidir bence bu konuda. Piximperfect çok iyi kanal ingilizce bilmiyorsan bile izle yaptığı şeyleri tekrar et güzel öğretiyor.

• hiç uğraşma premiere pro öğren

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt

premiere demene gerek yok prömiyer türkçe kelime zaten.

bir tiyatro oyunun, sahne çalışmalarından ve kesin biçimini aldıktan sonra, seyirci önünde oynanışının ilk gecesi.

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

Windows 11'e de pencereler 11 mi diyorsun?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.