Şimdi Ara

Adobe Muse ile yaptığım site ( öneri ve yorumlar )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çıkalı baya olmuş bu yazılımın ama ben 2014 tanışabildim maalesef,
    adobe un verdiği bussines catalyst te bayadır uğraşıyordum en son şöyle bi tasarım yaptım

yorumlarınızı ve önerilerinizi alabilirmiyim?.

site linki

bu arada kod öğren diyecek arkadaşlar için not : css html asp.net biliyorum muse yi denemek için kullanıyordum.
    canlı yayın linki örnektir ve canlı yayın bölümünden sonrası taslak aşamasındadır.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitaLord -- 30 Haziran 2017; 9:50:39 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoş gözüküyor ancak optimize etmen gerekir. Muhtemelen bunu sende farketmişsindir. Siteyi önizlediğinde biliyorsun tarayıcıda açılıyor. Bazı sayfalar bölümler gereğinden fazla uzun ve çık çık bitmiyor. Galiba kurumsal kısımdı ve renkler üzerine biraz daha gitmelisin bazı sayfalarda çok uyumsuz ve gözü rahatsız ediyor. İyi çalışmalar
  • Ontwerper kullanıcısına yanıt
    sonunda cevap gelmiş :D

museyi bayadır kullanıyorum fakat netteki ilk çalışmam oldu bu ve oraya sıra geldiğinde bilgi yetersizliğinden dolayı düzenlemeyi bıraktım siteye uygun bilgiler gelirse devam edeceğim kurumsal kısmı diğerlerininde daha önceden öyle olduğu gibi taslak aşamasında bütün kısımlara o şekilde başladım sonra tasarım aklıma geldikçe devam edeceğim.

bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim sırada siteyi mobil uyumlu yapmak var bakalım. :D
    Varsa sizin muse ile yaptığınız siteleri incelemek isterim.

İyi Forumlar

edit : canlı yayından sonrası taslak aşamasındadır diye belirtmişim zaten kötü olduğunun farkındayım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitaLord -- 18 Temmuz 2017; 9:49:19 >
  • Touchpad fareler için uyumsuz olmuş ve ekranım dar olduğu için resimler kesik gözüküyor ama ilk çalışmanız ise gayet başarılı.
  • cok teşekkür ederimyorum icin.

touchpad hic aklima gelmemişti. bi cozum arayalim bakalim iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.