Şimdi Ara

Adnan polat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle çok konu açtım özür dilerim ama çok güzel konuştu bence İster fener olsun ister Galatasaray olsun devre dışı bırakılıyor dedi Federosyon başkanını sordu bir gazeteci cevap bırak onu yaa ::::

• bırakın Allah aşkına adam mafya babası gibi geldi konuştu çekti gitti. Fenerbahçede Galatasaray da kendi etti kendi buldu. Fenerbahçeli arkadaşlar daha sezon başından kötü başlayınca ümitsizdi Aragones sayesinde ilk yarıda çok kötülerdi. Galatasarayda Ali Sami Yen de Kocaeliden 5 yedi Skibbe'yi yolladı yerine daha beter bir adam getirdiler. Açıkca söyleyim Galatasarayın kadorus çok kaliteli ama o kadroyu bir arada tutacak ne teknik adam var ne de yönetim, Lincoln olayları ortada, kadro dışı bile bırakamadılar... Hakemlere, federasyona laf etmeden öncede lütfen şu videoya göz atın...

http://vimeo.com/4108404?pg=embed&sec=

• Adnan Polat: İki takıma tezgah kuruldu
    Diğer SPOR haberlerini okumak için tıklayınız...
    Adnan Polat: İki takıma tezgah kuruldu
    Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında devre dışı bırakılması için çok iyi bir tezgâh kurulduğunu öne sürdü.
    12 Nisan 2009 22:20

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan ve 4 kırmızı kartın çıktığı derbinin ardından çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Polat, iki takımın sabaha kadar da oynası bu derbinin berabere bitmesi için hakemlerin ellerinden geldiğini yaptığını kaydetti.

Polat, "Benim gördüğüm şu buraya gelen hakem derbinin berabere bitmesi için elinden geleni yaptı. Bu maç sabaha kadar oynansa yine berabere bitecekti. Çok iyi bir tezgah kurulmuş iki takımda ligden düşürülmüş tebrik ediyorum. Aynı sıkıntıyı Aziz Yıldırım da yaşıyor." diye konuştu.

Polat, ligin ikinci yarısından itibaren Galatasaray ve Fenerbahçe'nin devre dışı bırakılmaya çalışıldığını iddia etti.

Bir basın mensubunun, "Futbol Federasyonu Başkanı hakkında soru sorması üzerine Başkan Polat, "Boşverin Federasyon Başkanı'nı diyerek." stattan ayrıldı.

Öte yandan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler stattan herhangi bir açıklama yapmaktan ayrıldı.

(CİHAN)

• Adnan Polat bu tür konuşmaları yaptığı sürece ne futbolcuya dayalı düzen değişir bu takımda nede seneler geçse doğru dürüst bir başarı gelir..Sezon başındaSkibbe denilen hoca müsveddesini getiren , 1 değil tam 4 teker patladıktan sonra gönderip Daha futbolculuk heyecanlarını üzerinden atamamış Bülent i takıma hoca yapan,en kritik maçlar öncesi onca sakata rağmen elde kalan son sağlam stoperini satave en önemli hedef maçına stopersiz takım çıkartan zihniyet bu yönetim değilmidir??? Orta sahası daha sezon başında sinyal veren bir takımda üstüste yaşanan sakatlıklara rağmen 2 yıldır top oynamadan yatan Linderoth u bu takımda kontenjanda tutup satmayan yada elden çıkarmayan yerine adam gibi bir önlibero alamayan yönetim bu yönetim değilmidir.. 5 yıldır sağbeksiz oynayan bu takıma sezon başında adam gibi iyi bir sağbek almayan ve sırf bu mevkii deki zaaflar ve Sabri faktörü ile en az ligde 10 puan kaybı yaşanmasına yol açan bu yönetim değilmidir??
    Serkan Kurtuluş,Ferdi Elmas,Alpaslan Erdem,Volkan Yaman Yaser Yıldız gibi 5 .sınıf adamları topçu diye takıma alan bu yönetim değilmi dir??

Şimdi kalkıpta başarısızlıklarda sadece Federasyona suçu yıkmak Adnan Polat ın aciz yöneticiliğinin göstergesidir.Federasyon zaten başlı başına Galatasaray a karşı sene başından beri olumsuz tavır aldı bu doğru..Hakem hataları Kayseri maçında yaşanan rezillikler v.s..
    Ama Adnan Polat kendi yönetim aczini göremediği sürece taraftara ve camiaya karşı bu konuşmaları devam edecektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.