Şimdi Ara

Adnan Dalgakıran istifa etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş'ta Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran istifa etti.

Beşiktaş Kulübü'nün Yönetim Kurulu üyelerinden Adnan Dalgakıran görevinden istifa etti.
    Kulübün İletişim, Yeniden Yapılanma ve Stratejik Planlama Komitesi'nden sorumlu üye Dalgakıran, istifasını yarın resmi olarak kulübe ileteceğini ifade ederken, istifa sebebiyle ilgili olarak kısaca şunları söyledi:
    "Mevcut yapı içerisinde Beşiktaş Kulübü'ne faydamın dokunacağına inanmadığım için istifa ediyorum. Yarın resmi olarak istifamı ileteceğim."

İSTANBUL / DHA

Adnan Dalgakıran istifa etti

Ergin Aslan ‏@erginaslan 9m
    2. istifa şimdilik direkten döndü...

Adnan Dalgakıran ‏@adnandalgakiran 21 sn
    Oyunun dışına çıkmak için değil,içine girmek için ayrıldım.

Anlaşılan seçim hareketli olacak.

• birşeyler dönüyor ama
  • Gitmesi gerekenler hala kulüp içerisindeyken kalması gereken adamların gitmesi.
  • Yazdıklarına göre Dalgakıran'ın o kadar çabasına rağmen 1 aydır yönetimden kimse toplantılara ilgi göstermiyormuş. Dalgakıran'da madem umursamıyorsunuz benim bir yardımım olmaz diyerek istifayı basmış. Adamda haklı o kadar projeler geliştirmesi için, kendisine güvenilen bir konuda mevki emanet edilmiş, çalışmalarının karşılığını almıyorsa istifayı basar tabiiki.
    Seçimle ilgili olarak internette bazı haber sitelerinde çok ilginç gelişmeler var. Gerçi hiçbirine güven olmaz ama; eğer doğruysa çok güzel şeyler olacak.
  • Başkanın bir şeyler yapması lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

Yazdıklarına göre Dalgakıran'ın o kadar çabasına rağmen 1 aydır yönetimden kimse toplantılara ilgi göstermiyormuş. Dalgakıran'da madem umursamıyorsunuz benim bir yardımım olmaz diyerek istifayı basmış. Adamda haklı o kadar projeler geliştirmesi için, kendisine güvenilen bir konuda mevki emanet edilmiş, çalışmalarının karşılığını almıyorsa istifayı basar tabiiki.
    Seçimle ilgili olarak internette bazı haber sitelerinde çok ilginç gelişmeler var. Gerçi hiçbirine güven olmaz ama; eğer doğruysa çok güzel şeyler olacak.

Ne gibi gelişmeler? Ethem Sancak veya Murat Aksu Ormana rakip gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Habereye göre Fikret Orman güyya yönetimde köklü değişiklik yapacakmış. Camiadaki önemli isimleri aktif role davet edecekmiş yönetimde. Haberde Ömer Sabancı ile görüşme yaptığı yazıyordu. Sabancı'da güyya teklife sıcak bakmış.
    Birde eski yöneticilerden Muzaffer Nasıroğl'nu dahil etmek istiyormuş. İbrahim Altınsayda tabbiki yönetime alınmak istenen başka bir isimmiş. Genç işadamı Emre kocadağ'ın ismide geçiyor.

Ayrıca Fikret Orman Futbol şubesini kaldıracakmış. Profesyonelleri başa geçirip tamamen kontrolü onlara bırakmak istiyormuş. Tamer Kıran'ı da düşünen Orman'ın kesin kararını tüzük kongresinden sonra vermesi bekleniyormuş.

Haberin devamında "yeni liste için isimler belirmeye başladı" yazılmış. Başkan Fikret Orman'ın yollarını ayırmayı düşündüğü isimleri şöyle yazmışlar:
    - Levent Erdoğan
    - Mesut Urgancılar
    - Nusret Altınbaş
    - Seyit Ateş
    - Abdullah Süzen

Mali işler sorumlusu Berk Hacıgüzellerin durumu belli değilmiş.Yönetici sayısını düşürüp değişimler yaşanacağı için bazı diğer süpriz isimlerinde ayrılma durumunun bulunduğu bildirilmişmiş.

HT Spordaki haberi kendimce özetleyerek yazdım. Tabiiki güvenmiyorum. Kağıt üstünde güzel gibi duruyor. Gerçi ben 2-3 isim haricinde bilmediğim için yorum yapmamam daha uygun olur.

Link burda:
    http://spor.haberturk.com/futbol/haber/838275-ormandan-sabanciya-teklif

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Habereye göre Fikret Orman güyya yönetimde köklü değişiklik yapacakmış. Camiadaki önemli isimleri aktif role davet edecekmiş yönetimde. Haberde Ömer Sabancı ile görüşme yaptığı yazıyordu. Sabancı'da güyya teklife sıcak bakmış.
    Birde eski yöneticilerden Muzaffer Nasıroğl'nu dahil etmek istiyormuş. İbrahim Altınsayda tabbiki yönetime alınmak istenen başka bir isimmiş. Genç işadamı Emre kocadağ'ın ismide geçiyor.

Ayrıca Fikret Orman Futbol şubesini kaldıracakmış. Profesyonelleri başa geçirip tamamen kontrolü onlara bırakmak istiyormuş. Tamer Kıran'ı da düşünen Orman'ın kesin kararını tüzük kongresinden sonra vermesi bekleniyormuş.

Haberin devamında "yeni liste için isimler belirmeye başladı" yazılmış. Başkan Fikret Orman'ın yollarını ayırmayı düşündüğü isimleri şöyle yazmışlar:
    - Levent Erdoğan
    - Mesut Urgancılar
    - Nusret Altınbaş
    - Seyit Ateş
    - Abdullah Süzen

Mali işler sorumlusu Berk Hacıgüzellerin durumu belli değilmiş.Yönetici sayısını düşürüp değişimler yaşanacağı için bazı diğer süpriz isimlerinde ayrılma durumunun bulunduğu bildirilmişmiş.

HT Spordaki haberi kendimce özetleyerek yazdım. Tabiiki güvenmiyorum. Kağıt üstünde güzel gibi duruyor. Gerçi ben 2-3 isim haricinde bilmediğim için yorum yapmamam daha uygun olur.

Link burda:
    http://spor.haberturk.com/futbol/haber/838275-ormandan-sabanciya-teklif

seyit ateş ve levent erdoğansız başa gelebirizse Allah o başkandan razı olsun der başka bişey demem

• Seyit Ateş'in güçlü bir yönetimde olmasını hep isterim. Adam çok samimi. Ne zaman telefonla ulaşsam her sıkıntımı gidermeye çalıştı
  • Levent Erdoğan'ın yönetim ile ilişkisi kesildiği an bayram edecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Seyit Ateş'in güçlü bir yönetimde olmasını hep isterim. Adam çok samimi. Ne zaman telefonla ulaşsam her sıkıntımı gidermeye çalıştı

ben bu adamın dernekler üzerinden para kazandığı ile alakalı birşeyler okumuştum başka adamlarda vardı levent erdoğanla bülent deriş başı çekiyodu falan
  • L.E. dernekler üzerinden para kazanmasa veya geçtiğimiz yıllarda derneklere beleş bilet vermeseydi, derneklerden bu kadar oy garanti olmazdı. Aynısı Seyit Ateş için geçerli değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.