Şimdi Ara

ADMUNCHER reklam engelleyici ile ilgili bir soru?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu programı kullanıyorum iyi hoştaa.reklamlar gene kotadan gidiyor sanki.reklamı pc ye yükledikten soraa yiyeceksee olmaz bu iş? admuncher programını kullanan arkadaş varmı ?

• quote:

Orjinalden alıntı: savkar

arkadaşlar bu programı kullanıyorum iyi hoştaa.reklamlar gene kotadan gidiyor sanki.reklamı pc ye yükledikten soraa yiyeceksee olmaz bu iş? admuncher programını kullanan arkadaş varmı ?

ben yaklasik 1,5 senedir falan kullaniyorum bu programi ama kota ile ilgili bir bilgim yok. zaten benim icin onemli de degil.
  • Bence kotadan yemiyor. Bir sayfayı admuncher açıkken yükleyip indirilen byte miktarını not al. Birde admuncher'i kapatarak aynı sayfayı yenileyerek ölç. O zaman kesin anlaşılır. (sanırım herhangi bir kota takip programı kullanıyorsundur)
  • netlimitter dan baktığımda admuncher ın yanında kb lar gidip geliyo ama emin olamıyorum.
  • o kotanı korumaz , reklam zaten giriyor bilgisayarına o senin görmeni engelliyor

kotanı götürür tabiki

her program aynı
  • evet banada gidiyo gibime geldi gitti güzelim kb larım:)
  • s/zorunlu reklamlar olmadığı için sayfalar admuncher ile daha hızlıyükleniyor. Bu da reklamları es geçtiği anlamına gelmez mi? Dediğim gibi önce reklamsız sonra reklamlı olarak sadece bu topic'te denedim buradaki azıcık reklamda bile az da olsa fark var. Bence reklamları indirmiyor.
  • bence indiriyor arkadaşım..çünkü netlimiterdan baktığımda,her sayfa açışımda admuncher ın down rate i 5 6 kb oluyor demekki önce reklam iniyor, sora admuncher engelliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: savkar

bence indiriyor arkadaşım..çünkü netlimiterdan baktığımda,her sayfa açışımda admuncher ın down rate i 5 6 kb oluyor demekki önce reklam iniyor, sora admuncher engelliyor.

ben hic dikkat etmiyorum ama sayfanin daha hizli acildigi kesin. o zaman iki ihtimal var. ya reklamlari indirmiyor ya da once sayfayi indirip aciyor ardindan reklamlari indiriyor. ama bana birincisi daha mantikli geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.