Şimdi Ara

Admob pin kodu için gelen posta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Uygulamalarımda reklam gösterdiğim bir admob hesabım var. Ancak pin doğrulamadığım için reklam gösterimlerim durmuş durumda. 6 Haziran tarihinde pin oluşturup posta gönderttim. 6 haftaya kadar geleceği yazıyor ancak gelmedi ya da kayboldu. Kaybolan ya da evde yokken gelen posta nereye bırakılmış olabilir? Sizce tekrar göndertmeli miyim yoksa farklı bir gmail hesabım üzerinden yeni admob hesabı oluşturup o şekilde mi göndermeliyim? Bunu sormamın sebebi, yeni bir oyun yayınlamayı planlıyorum ve reklamlarım gözüksün istiyorum. Farklı bir gmail ile yeni admob hesabı açarsam reklamlarım gözükecek ilk başta çünkü. Ancak diğer admob hesabımdaki isim ve adres benzerliğinden banlanmaktan da korkuyorum. Bir yol gösterin lütfen ne yapmalıyım iyice karıştı kafam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana 2 haftada geldi, apartman girisindeki posta kutusuna birakmislar. Support'a mail atip durumunu sor. Hatirlamiyorum takip kodu vs verip vermediklerini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi mail attım hocam teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce oyunları reklam ile ücretsiz yayınlamak mı daha iyi yoksa ücretli olarak mı ?
  • Onun net bir cevabi yok, duruma gore degisir. 1 kullanicidan ne kadar para kazandiginin analizini yapip; 1 kullanici kazanmak icin reklama ne kadar para harcadiginin analizini yapman gerek. Ona gore de optimal bir oyun fiyati belirlemek gerek. Oyuna gore degisir, retention durumuna gore degisir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip no gibi bir bilgi alabildiniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.