Şimdi Ara

Admob Fill Rate sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyunumda fill rate sorunu var admob kullanıyorum.

4bin reklam isteği oluyor diyelim sadece 400ü gidiyor. %10 Fill Rate milletin fill rate %70-%80 ben nasıl artırabilirim bir fikri olan var mı ? Biraz araştırdım ama farklı bir network geçmek dışında arttırmanın yolu yok gibi

Reklamlar 3 dakikada 1 göstericek şekilde ayarlı

• Tek bir advertiser kullanmamanı tavsiye ederim. Minimum 3, maksimum istediğin sayıda kullanabilirsin. Gösterilecek reklam timeout olmuş olabilir, cache 'ye taşınırken sorun olmuştur, reklam yoktur vs. böyle durumlarda eğer reklam göstermen gerekiyorsa 2. advertisere geçmen gerekebilir. Ve bu böyle 3, 4 diye devam eder.

Ayrıca AdMob istatistiklerini direkt kullanma, biraz dandik. :D Bunun yerine istatistik yapacak başka bir plugin kur. Bu şekilde handle edebilirsin. AdMob istatiklerine kalırsak yandık. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentrax -- 8 Haziran 2017; 22:0:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dentrax

Tek bir advertiser kullanmamanı tavsiye ederim. Minimum 3, maksimum istediğin sayıda kullanabilirsin. Gösterilecek reklam timeout olmuş olabilir, cache 'ye taşınırken sorun olmuştur, reklam yoktur vs. böyle durumlarda eğer reklam göstermen gerekiyorsa 2. advertisere geçmen gerekebilir. Ve bu böyle 3, 4 diye devam eder.

Ayrıca AdMob istatistiklerini direkt kullanma, biraz dandik. :D Bunun yerine istatistik yapacak başka bir plugin kur. Bu şekilde handle edebilirsin. AdMob istatiklerine kalırsak yandık. :D

Fill Rate sorunu bitti ECPM sorunu başladı 1,14TL Ecpm var çok düşük değil mi interstitial için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Tek bir advertiser kullanmamanı tavsiye ederim. Minimum 3, maksimum istediğin sayıda kullanabilirsin. Gösterilecek reklam timeout olmuş olabilir, cache 'ye taşınırken sorun olmuştur, reklam yoktur vs. böyle durumlarda eğer reklam göstermen gerekiyorsa 2. advertisere geçmen gerekebilir. Ve bu böyle 3, 4 diye devam eder.

Fill Rate sorunu bitti ECPM sorunu başladı 1,14TL Ecpm var çok düşük değil mi interstitial için.

Şuan ki piyasayı pek takip etmiyorum ama video reklamlarını önerebilirim. Chartboost kullanabilirsin. Banner, Interstitial ve Video desteği var diye hatırlıyorum. Ek olarak bunlara Vungle kullanmanı tavsiye ederim. Hala yetişmezse, AdColony, TapJoy diye devam edersin. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Şuan ki piyasayı pek takip etmiyorum ama video reklamlarını önerebilirim. Chartboost kullanabilirsin. Banner, Interstitial ve Video desteği var diye hatırlıyorum. Ek olarak bunlara Vungle kullanmanı tavsiye ederim. Hala yetişmezse, AdColony, TapJoy diye devam edersin. :)

Oyunum video reklamlara pek uygun değil bannerlarada uygun değil o yüzden tek şansım insterstial ve en iyi interstial veren network admob.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.