Şimdi Ara

administrator şifresi nedir??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
21.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • administrator şifresi nedir??.................................................

• xp güvenli mode administrator şifresi isteniyo yokmu bilen arkadaşlar
  • Administrator : sistem de tüm yetkilere sahip olan bir kullanıcı grubudur, şifreside bu bilgilere sahip olan kullanıcının oturumu açması için gerekli olan şifre açılışta yada sonradan şifre verilmediyse boş bırakmalısın
  • 0000
  • arkadaşım bunun gibi bi soruyu ... bi arkadaşdaha sormuştu alttakşi konulara bak rahatlıkla bulabilirsin...
  • bilgisayarın asıl kullanıcısı isen yani xp yüklerken verdiğin şifre

bilgisayar da bir kac kişi calısıyosa yani bir paylasım varsa herkesin önemli dosyalara ulasmaması için konulan şifredir bu
    sadece bilgisayarın ana kullanıcısı bu şifreyle bilgisayardaki tüm dosyalara ulasabilir

böyle bişi......
  • walla xp yeni kuruldu ve şifrede vermedimm şu ana kadar 2 haftalık xp daha kız gibi 0000 da olmadı ve amdinistartora giremiyorum nasıl çözeceğim bu olayı
  • aha !! yeni kurulduysa .. formatla gitsin ya boşver okadar uğraşmana
  • kurarken şifre vermediysen enter la geçer bölümü....
  • olurmu abi format ya bütün ayarları yapmışım yeniden mümkün değil ya format uğraşamam tekrar her ayarı ince ince yaptım bir şifre yüzünden vardır bir yolu yani ne bilim bunun verilmeyen bir şifre windowsun kendi şifresi
  • napcan administrator girişini boşver yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: ewelfener

kurarken şifre vermediysen enter la geçer bölümü....

abi enterle geçmiyo bölümü şifreni unuttuysan dioo başkada bişi demiyo zaten 2 3 den sonra 5 dakika dinlenme molası verioo :)
  • Peter Nordahl tarafından geliştirilen Ofşine NT Password & Regitry Editor adındaki akıllı araç, imdadınıza koşup bu
    sıkıntılı durumdan rahatlıkla kurtulmanızı sağlayabiliyor. Bu araç, bir açılış CD’si veya disketi üzerinden çalışıyor
    ve yerel bilgisayar üzerindeki sistemde kayıtlı olan tüm kullanıcı parolalarının sadece birkaç dakika içerisinde geri
    yüklenmesine imkan tanıyor. Bu sayede sabit disk üzerindeki verilerin ayrıca yedeklenmesi ve Windows’un yeniden kurulumu
    gibi zahmetli işlerle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Araç, Windows NT, 2000 ve XP işletim sistemleri altında çalışıyor
    ve hem FAT hem de modern NTFS dosya sistemleri ile başa çıkabiliyor.

Ayrıca aracı kullanarak işletim sisteminin Kayıt Defteri’nin derinliklerine kadar da ulaşabilirsiniz. Yine de geliştirici,
    yeteri kadar teknik ve İngilizce bilmeyen kullanıcıların da rahatlıkla çalışabilmeleri için programı oldukça basit tutmuş.
    Ofşine NT Password & Registry Editor’ün kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi ve sık sorulan sorulara ise
    programınhttp://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd adresindeki web sayfasından ulaşabilirsiniz

hirens boot cd var ise eğer elinde (bu ara nette pek bol) onla başlatırsan pc ni içinde administrator şifresi kırma programları mevcut....
    bulamazsan hirens boot cd pm at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewelfener -- 20 Mayıs 2006; 12:43:40 >

• olay bu abi cevap geldi sağol hocam ben yapabilirim inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.