Şimdi Ara

Adıyaman'da yaşamını yitiren askerin babası: Oğlum Tayyip Erdoğan'a feda olsun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Millet tepkiyi şehide degil babasina gosteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kula kulluk edendende gün gelir hesap sorulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam napsın 7 tane daha torunum var diyor, bakmış RTE mitinglerde orada burada şehit tabutuna elini koyup, halka sesleniyor, şehit çocuğun garip anasını sahneye çıkarıp, göstere göstere ev hediye ediyor bu büklüm yurdum vatandaşı da bana da düşer belki diye bu tarz konuşuyor.
    feda olsun tabi oksijen israfları.
  • Sen kurban olda kurtulalım. Yobaz herif.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam rte ye feda olsun derken lideri anlamında söyledi. Ona feda etmek istememiştir. Eleştriyi daha dikkatli yapmak gerekir bence.

• Boylelikle ülkeye dair son umutlarımda uçtu gitti.

Özür dilerim Atam, kendi adıma sana layık olamadığımız için, kurtuluş savaşında ki tüm şehitlerimizin hedeflediği ülke değiliz artık.

• Ne diyelim anlamadım.Gülelummi üzülelimmi bilemedim.

• Rte'ye feda olsun ne demek ya, saçmalamış resmen. Oğlun vatan için şehit oldu, Rte için değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

yatlari katlari hayirli olsun.
    Adamın Erdoğan hakkında ki söylediklerini yanlış buluyorum.

Yanlız normal bir baba daha çocuğu toprağa verilmeden yat kat peşine düşmez. Yaşayanlar evlat acısı en büyük acıdır derler.

Böyle bir olayda bile ınsanlarin açısıyla dalga geçip itira atıyorsun.

Gerçi geçen hafta dolar yukseldiginde "keşke istanbulda deprem olsa da ikisinin etkisi birlesse" diyen birisin.

O yazından dolayı bile ceza almadın. Forum yonetiminin adaletine hayranım. Nasıl olsa ceza filan yok. İsteyen istediğini söylesin!

• Müslüman adam Allah için şehit olur, kişi için değil.

• ironiyi anlayan olmamış

• Evlat acısının verdiği geçici ağır akıl kaybı ile bu tür saçmasapan, abuk sabuk lafları edebiliyorlar... Kendine geldiğine "ben ne söylemişim böyle" demesi an meselesi
  • Eskiden askerimiz allah yolunda şehit oluyordu, şimdi tayyip yolunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 18 Ağustos 2018; 20:23:39 >
  • Para için değermi be, sen oğlunu ülke için değilde, Erdoğan için mi askere gönderdin.

• Bence bu lafı diyende , bu lafın burda tartışılması için konu açan da aynı . Boş muhabbetler boş . Kim ne üretmiş , ona gel . Sanayiden bahset , üretimden bahset .

• Boyle dusunenlerin vay haline allah katinda yatacak yerleri yok

• Allah'a ve vatana ugruna can feda edilir.Bilmem kime kurban olsun demek Allah'a şirk koşmaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evladından da utanmıyormuş. Şehidimizin ruhu şad olsun.
  • Şehidin babasının sözleri yine batmış birilerine, onu şehit edenleri değil, teröristleri meclise sokanlar değil bula bula bu garibana suç bulmuşlar yine. İşin zor Türkiyem

• Beyninizle anlamaya çalışın Erdoğan bu ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı o ülkeyi temsil eder dolayısıyla ülkeye feda olsun demek oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.