Şimdi Ara

Adıyaman'da yaşamını yitiren askerin babası: Oğlum Tayyip Erdoğan'a feda olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furandor

Birinizde çıkıp Allah sabır versin babasına ailesine dememiş .dimi RTE yi sevdigi icin o asker sizin için sadece bir ölü değil mi ?
    Sen de sabır dilemeyip siyaset yapmışsın. O gözündeki düşmanlığı bırakırsan "feda etmek" ne demek onu görürsün. Vatana feda olunur, onun için ölünür. Siz bir insanı bununla eş tuttuğunuzu fark edemeyecek kadar fanatikleşmişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 17 Ağustos 2018; 22:35:41 >
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Evet. Bu değil...
  • Baba olmadan bunu anlayamazsın ilk önce evlatların olsun sonra konuşursun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Neyi anlayamam? Erdoğana feda olmasını mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 88mph -- 17 Ağustos 2018; 22:40:35 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Bu vatana aşik olana canımız feda RTE de bu ülkenin sevdalısıdır ..

• Biz vatanımızı hamd olsun canımızdan cok seviyoruz ..20 yıl önce ben dağlarda terör peşindeyken sen nerde vitamindin acaba .

Biz tankın önüne çıkariz siz o tankları alkıslarsınız farkımız bu.

• quote:

Biz vatanımızı hamd olsun canımızdan cok seviyoruz ..20 yıl önce ben dağlarda terör peşindeyken sen nerde vitamindin acaba .

Biz tankın önüne çıkariz siz o tankları alkıslarsınız farkımız bu.
    facede erdogan sevdalıları diye bir grup var tam sana göre
    Diyorum ya bilmesek yutturucan. Ayrıca muhtemelen senden yaşçada büyüğümdür. Senin üremiş, çoğalmış olman, yaşınında büyük olduğu anlamına gelmiyor
  • Acısından söylemiştir diyecem ama nerdeee

• Sana basit bir soru sordum ben 20 yıl önce terör peşinde koşarken sen nerde vitamindin ? Soru basit anladın degil mi ?

Bu foruma sadece senin gibi gencler mi takılıyor zannediyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 17 Ağustos 2018; 23:0:39 >
  • quote:

Bu vatana aşik olana canımız feda RTE de bu ülkenin sevdalısıdır ..
    Kesin ondandır. İntikam dolu mesajlarını da ondan atıyorsun mesela.

Bir adamın peşinden gide gide iyice abattınız artık.

Zaten yaptıklarının farkında olsan bu kadar fanatik olmazdın. Devam et böyle.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Kimin peşinden gidecegimizi ne size ne de baskasina soracak degiliz.. senin inandığın liderin yok mu ? Kuantum ince vardı peşindeydiniz ne oldu hemen sattınız mı kaybedince .

Benim yaşım 36 hatta 37 oldu. Senin yaşın umarım 16dan fazla değildir. Eğer öyleyse durum daha da kötü çünkü :)
  • Daha ufaksın ..neyse sana bundan sonra cevap yok .iyi geceler.

• Arkadaşlarım dostlarım bu işi söverek aşağılayarak çözemezsiniz Ortada yanlış bir şey varsa onu düzeltmek için uğraşın Sövüp saymanız işleri daha kötü yapar Muhalefetinizi doğru düzgün yapsaydınız şuan bu halde olmayacaktık Muhalefetin de bi usulü var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • değil cocuğumu cocuğumun kılını bile değişmem bi siyasetciye bir başkan gider yarın seçim olur başkası seçilir ne halleri varsa görsünler

• quote:

Kimin peşinden gidecegimizi ne size ne de baskasina soracak degiliz.. senin inandığın liderin yok mu ? Kuantum ince vardı peşindeydiniz ne oldu hemen sattınız mı kaybedince .
    Birini sevmek ve onun için feda olmak bambaşka şeyler. Çok şükür yabancı bir adamı vatandan, aileden öne koymadık. Bu şekilde olabilirsiniz, birilerine kul olabilirsiniz ama bunu inkar etmeyin. Bu şekilde kabul edin ona göre konuşalım işte.
  • Cahil. Şu laftan bile insan hayatının ne kadar değersiz olduğu, hor görüldüğü anlaşılıyor. Yaşamayı değil ölmeyi öven bir millet olduk ne yazık ki. Aile şirketi gibi yönetilen ülke için ben kendi çocuğumu feda etmem kimse kusura bakmasın.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.