Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37713772377337743775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ay hem market, hem e-ticaret yok. 8000 limitli kartımdan 1tl bile harcamadım. kasım ayı bomba gibi dönmezse nadasçılardan yine havasını alır ykb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 23 Ekim 2017; 21:27:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Harcamlarım kampanya varsa oluyor. Eğer herhangi bir kampanya yoksa kart yatışta. 1-2 ayda bir gittigidiyor, hepsiburada, market-giyim vb. kampanyaşarı olduğunda kullanıyorum. YapıKredi Cüzdan vd. worldpuan kazandıran kampanyalrahttp://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-cuzdan/ak-6833 ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    Onun dışında hangi kartı kullanıyorsunuz ?

• bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Uçak bileti, tatil vb. amaçlar için başka bir kart kullanmıyorum. Fakat günlük ihtiyaçlar için diğer banka kart kampanyalarını takip ediyorum. bonus, axess, maximum kartlarım var. İhtiyaç halinde hangisindeki kampanya en uygunsa onu kullanıyorum.

• clxa C kullanıcısına yanıt
    Kartlarım sekmesinde puan hareketleri çıkmıyor bende, güncellemeyi de yaptim. Anlayamadım sorun nerede?

• photostr P kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar versiyonunda var, telefonda (en azından iPhoneda) henüz yok.
  • photostr P kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarında maalesef bu özellik yok. Web sitesinden İnternet Şubeye girerseniz ilgili bölümü göreceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Uygulamalarında maalesef bu özellik yok. Web sitesinden İnternet Şubeye girerseniz ilgili bölümü göreceksiniz

yalnız yine tuhaflık var. puanların karşılarında son kullanma tarihleri yazıyor. adios da yazmaması gerekirdi bence. kafa karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

yalnız yine tuhaflık var. puanların karşılarında son kullanma tarihleri yazıyor. adios da yazmaması gerekirdi bence. kafa karıştırıyor.

Evet bende kontrol edeyim dedim,internet bankacılığında puanlara son kullanma tarihi tayin edilmiş.
    Neden acaba bilen varmı konuyu arkadaşlar.?
  • Son kullanma tarihi gelince puanlar süresiz olur.
    Silinmez yani arkadaşlar boşuna canınızı sıkmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Bende puanların karşısında "Süresiz" yazıyor. Ekside olmamın bir etkisi var mı bilemedim.
  • lord_of_darks kullanıcısına yanıt
    Uzman değilim fakat oluşmaması lazım. Geçen ay bende fon aldım hesap kesim günümde tüm borcumu ödedim fakat son ödeme tarihinden 2 gün sonra fon aktif oldu, sizin dediğiniz gibi olsaydı hesap kesim tarihimden sonraki gün ödeme yaptığım için aktif olması gerekiyordu

• Total ile 400 tl yakıt alımına 50 tl indirim adios kartlarda da var değil mi?

Daha önce ki Opet indiriminde 50 tl indirim gelmemişti

• Aidat Nedeniyle kardeşim kartını kapattırmak istedi direk kapatmışlar.Kart ücreti konusunda katılar bu sene sanırım. Zaten iade yapmazlarsa yada aidat kadar puan teklif etmezlerse kesinlikle tekrar açtırmayacağı için sorun yok ancak blöf çekeceklerin bilgisi olsun.
  • dunkela kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim sonuçta bu sekme bankanın tüm kartları için açıldı ve aylık kampanyaların puanları süreli olduğundan orda tarih aralığı var bizim kartımızda puan silinmeme özelliği olduğu için bizi bağlamıyor, aksi bir durum olsaydı geçmiş dönem puanlarına baktığınızda onlardada tarih aralığı var onlarında silinmesi gerekirdi

• An itibariyla 1 Mart Bükreş gidiş, 12 Mart Cluj dönüş;

Ucuzabilet 350 lira

THY resmi 390 lira

Setur 448 lira 43.000 puan!!!!

An itibariyla 30 Mart Zürih gidiş, 10 Nisan Baden dönüş;

Ucuzabilet 600 lira

THY resmi 634 lira

Setur 688 lira 66.000 puan!!!

9 birim altı olurdu puan işi.

Setur’da 600 lira ise 51.000 puan olurdu.

700 lira ise 61.000 puan olurdu. Defalarca aldım.

Sonra 5 birime düştü. 600 lira 55.000 puan.

Şimdi kafa kafaya gelmiş.

448 lira 43.000 puan nedir allasen!

Arkadaşlar katsayı falan felaket, bu puan işi bitmiş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 24 Ekim 2017; 12:32:21 >
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    benimkine de vermiyoruz demişlerdi, puanlarımı başka karta aktarıp tekarar aradım kapatın dedim. 3-5 gün sonra arayıp iade edelim dediler.

• airport34 kullanıcısına yanıt
    Adios premium için de aynı. Güncel toplam puan karşısında “süresiz” yazıyor, ancak birim birim geçmiş aylarda kazandığımız puanları kontrol ettiğinizde bazıları süresiz, bazılarında ise son kullanma tarihi var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 24 Ekim 2017; 14:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Adios premium için de aynı. Güncel toplam puan karşısında “süresiz” yazıyor, ancak birim birim geçmiş aylarda kazandığımız puanları kontrol ettiğinizde bazıları süresiz, bazılarnda ise son kullanma tarihi var!

anladım, teşekkürler.
  • Adios Premium ve Miles Smiles dışında uçuş için onerebileceğiniz ekstra kart varmıdır aylık ortalama 20-30 harcamam oluyor kampanyalarıda takip ediyorum.

Milplus Platinum
    Parafly
    Wings
    ING Premium
    Maximiles ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul_spear -- 24 Ekim 2017; 17:39:36 >
  • 
Sayfa: önceki 37713772377337743775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.