Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37693770377137723773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış bilmiyorsam iptal ettikten sonra en az 6 ay sonra tekrar talimat verirseniz ( o anda kampanya varsa) puan kazanabilirsiniz... Tek istisnası: talimatı iptal edip 1. derece dışındaki akrabalarınızın yapı kredi kartlarına anında tekrar verebiliyor ve puan kazanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece seyahat kampanyalarini kullaniyordum, 1 yildir onu da kullanmiyorum .. adios kendine gel ..
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum, Kredi Kartına başvuru yapmıtım , bana adios kart çıkartılmış.Konuyu okudğum kadarıyla seyahat ile ilgili bir kart ve ben hiç seyahat harcaması yapmıyorum.Genel alışverişim, internet, restoran,yemek,benzin üzerine.Normal worldkart çıkarmalı mıyım?Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm.

• claymalpern C kullanıcısına yanıt
    Puanları aktarmasanızda Adios kartınız olduğu için başka kartlarınızdaki süreli puanlarda silinmez.
  • JonnyCaqe kullanıcısına yanıt
    Adios kartın puanlarını değerli kullanmak istemediğiniz sürece normal bir Worldkart'dan farklı yoktur. Sadece yıllık üyelik ücreti ödemeniz gerekirse diğerlerine göre biraz yüksektir.
  • JonnyCaqe kullanıcısına yanıt
    Adios zaten tüm wordcard özelliklerine sahip. Ekstra olarak puanlarınızı seyahat için katlamalı olarak harcayabiliyorsunuz.

• Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim anladım çok sağolun.

• Degerli Arkadaslar

176 tl kart ucreti yansitilmis ve hicbir sekilde iptal etmiyorlar her turlu yolu denedim sadece worldpuanla odeyebilirsinizi sunuyorlar. Adios icin komik bir teklif bu yakinda iptal ettirebilen dostlar var mi? Veya harcama sozu verip iptal ettiren?

• quote:

Orijinalden alıntı: kurafx

Degerli Arkadaslar

176 tl kart ucreti yansitilmis ve hicbir sekilde iptal etmiyorlar her turlu yolu denedim sadece worldpuanla odeyebilirsinizi sunuyorlar. Adios icin komik bir teklif bu yakinda iptal ettirebilen dostlar var mi? Veya harcama sozu verip iptal ettiren?

ben kartı kapattırıcam iade etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: claymalpern

bir adet worldgold kredi kartim var. bu kredi kartini yapikredi play'e cevirirsem playden kazanacagim sureli puanlari adios premiuma aktarabiliyor muyum. bilgisi olan var mi. aktarirsakta harcama suresi devam ediyor mu?

hocam benimm de merak ettiğim adios premium varken play çıkarınca ona da yıllık kart ücreti isticekler mi
  • Ben sordum play karta da ücret aliniyormuş. İadesi için yardımcı oluruz dedi ama güvenemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplariniz icin tesekkur ederim

• THY web sitesinde 66 TL olan iç hat bileti için, YKB seyahat hattı 81 TL fiyat çekip, karşılığının 60 TL'lik puana denk geldiğini söyledi.

yok artık!

halkbank parafly ile aldım bileti.

takip edebileceğimi bilsem, 3. bir seyahat kartı daha alabilirim. hangi kart olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

THY web sitesinde 66 TL olan iç hat bileti için, YKB seyahat hattı 81 TL fiyat çekip, karşılığının 60 TL'lik puana denk geldiğini söyledi.

yok artık!

halkbank parafly ile aldım bileti.

takip edebileceğimi bilsem, 3. bir seyahat kartı daha alabilirim. hangi kart olabilir?

zaten adios'un altın kuralı madde1 iç hat biletini asla adios kart puanlarınla almayacaksın. kartlar arasında en rezil olan adios'da

iç hat için 2 çarpan kuralını uygulayan kartla kullanılabilir ama ben şahsen iç hattda sürekli kampanyalar olduğundan puan yerine indirim kodu ile paramla almayı tercih ediyorum
  • geçen gün mail atmıştım ykbye kişiye özel harcama kampanyası oluşturabilir misin diye bu arada kartı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum her ay min 2 bin lira harcamam vardı neyse bugün geri dönüş yaptılar böyle kişiye özel harcama kampanyamız yok sistem bazen otamatik sizin adınıza oluşturabiliyor o zaman size zaten sms ile bilgi gelir dediler şimdi gerçekten böyle ısmarlama usul kişiye özel harcama kampanyası yok mu yoksa sadece bana mı böyle yapıldı
  • Bende defalarca mesaj atmıştım. Banada aynı cevapları vermişlerdi. Sonra birden başladı kişiye özeller. Halen yılda birkaç kez geliyor.
  • Puan transferi fax yolladiktan kac gun sonra gerceklesiyor.Birde ilk sayfadaki fax no degismis son dort 19-00 olacak . konu sahibi duzeltirse faydali olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

geçen gün mail atmıştım ykbye kişiye özel harcama kampanyası oluşturabilir misin diye bu arada kartı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum her ay min 2 bin lira harcamam vardı neyse bugün geri dönüş yaptılar böyle kişiye özel harcama kampanyamız yok sistem bazen otamatik sizin adınıza oluşturabiliyor o zaman size zaten sms ile bilgi gelir dediler şimdi gerçekten böyle ısmarlama usul kişiye özel harcama kampanyası yok mu yoksa sadece bana mı böyle yapıldı

Kişiye özel yüklü puanlar yılda iki defa oluyor. Misal 3100 tl harcama yapın 150 tl puan kazanın gibi.
  • Oyle bir standard yok hocam hic gelmeyedebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatckmk

quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

geçen gün mail atmıştım ykbye kişiye özel harcama kampanyası oluşturabilir misin diye bu arada kartı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum her ay min 2 bin lira harcamam vardı neyse bugün geri dönüş yaptılar böyle kişiye özel harcama kampanyamız yok sistem bazen otamatik sizin adınıza oluşturabiliyor o zaman size zaten sms ile bilgi gelir dediler şimdi gerçekten böyle ısmarlama usul kişiye özel harcama kampanyası yok mu yoksa sadece bana mı böyle yapıldı

Kişiye özel yüklü puanlar yılda iki defa oluyor. Misal 3100 tl harcama yapın 150 tl puan kazanın gibi.

hiç kampanya olmadı ki benim için bu sene

• 
Sayfa: önceki 37693770377137723773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.