Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37353736373737383739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kimse bir şey demez, istediğin kadar bekle.
  • Yıldızlı pazar var.restorant cafe vs %5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

havaalanı gümrüğünden şehire çıkmadıktan sonra istediğin kadar bekle. böyle bir sınırlama bunca senedir duymadım. zaten kimse sana 9 saat sonra uçağın bekleyemezsin bu kadar demez.

hocam ben londrada 19 saat aktarmam vardi ve vizem olmadıgı için beklemiştim bi problem olmaz.. aktarman uzun ise bilet aldıgın uçak firmasının müşteri ilişkileri bölümünü bul sana corap atlet dis macunu vs seyler veriyorlar british airways bana vermişti bazen lazım oluyor...
  • Bilgi için teşekkürler.

• Tüm dünya ya da Uzakdoğu kampanyası tahminen ne zaman gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mat34

444 0 440 ı arayın eğer yasaklı sektörlerden almadıysanız şikayet talebi açın derim ...

Yok zaten ütü masası almıştım alışveriş sektöründe problem yok problem onlarda kayıt oluşturdum bakalım ne diyecekler...
  • Cumartesi günü yurtdışına çıakcağım. Eşimin başvurduğu adios preimum onaylanmış ama henüz kuryeye verilmemiş.
    İşi hızlandırmak için ne yapabilirim, bu hafta için elime ulaşması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Cumartesi günü yurtdışına çıakcağım. Eşimin başvurduğu adios preimum onaylanmış ama henüz kuryeye verilmemiş.

Aynı durum için az önce MH ni aradım bende
    -perşembe seyahatim var çarşamba alabilirmiyim-diye.
    -konu ile ilgili talep oluşturdum gelecek -dedi.Bakalım..olursa ne ala..
    sizde bir deneyin.
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    En yakin subeden teslim alacagim deyip teslim adresini sube olarak degistirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

En yakin subeden teslim alacagim deyip teslim adresini sube olarak degistirin.

Sozlesmeli bir kart oldugu icin subeden teslim edilemiyormus.

• Otomatik ödeme talimatı ver, hem fatura takibinden kurtul hem de her fatura için 10 TL puan kazan!

Şimdi bu kampanyadan adios premiuma talimat verirsek yararlanamıyor muyuz ? illa mevduat hesabına mı vermemiz gerekiyor ? mevduat hesabına verince otamatik puanlar adios premiuma mı yatıcak
  • Yurt dışı otel için hangi siteye bakmalıyım?
    bookinturkey.online açılmıyor?
  • quote:

Cumartesi günü yurtdışına çıakcağım. Eşimin başvurduğu adios preimum onaylanmış ama henüz kuryeye verilmemiş.

Merhaba kardeşim.Aynı durumu subat ayında yaşadım.Teslimat adresinde bulunamayacağım için subeden alayım dedim.Şubeden de aldım.Lakin sözleşme elimize ulaşmadı diye bir mesaj geldi.Subeye gittim mesajı gösterdim.Sıkıntı olmaz dedi.Birkaç gün sonra kart bloke.Abartmıyorum bir buçuk ay açtırmaya uğraştım.O esnada yatacak olan puanlar yatmadı.Onlar için ayrı bir uğraştım.Velhasıl şube teslim sıkıntı olabiliyor.Haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

Otomatik ödeme talimatı ver, hem fatura takibinden kurtul hem de her fatura için 10 TL puan kazan!

Şimdi bu kampanyadan adios premiuma talimat verirsek yararlanamıyor muyuz ? illa mevduat hesabına mı vermemiz gerekiyor ? mevduat hesabına verince otamatik puanlar adios premiuma mı yatıcak

Gecen ayki kampanyada vadesiz hesaptan verdim.Puanlar adios premiuma yattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

quote:

Merhaba kardeşim.Aynı durumu subat ayında yaşadım.Teslimat adresinde bulunamayacağım için subeden alayım dedim.Şubeden de aldım.Lakin sözleşme elimize ulaşmadı diye bir mesaj geldi.Subeye gittim mesajı gösterdim.Sıkıntı olmaz dedi.Birkaç gün sonra kart bloke.Abartmıyorum bir buçuk ay açtırmaya uğraştım.O esnada yatacak olan puanlar yatmadı.Onlar için ayrı bir uğraştım.Velhasıl şube teslim sıkıntı olabiliyor.Haberin olsun

Teşekkür ederim bilgi için.
    Sizden sonra kati iptal ettiler o zaman şubeden teslimatı

• Merhaba,

Adios Kartımı aidattan dolayı kapattım puanlarımı tl cardıma aktardım, kartın içindeki süreli puanlar silinir mi?
  • Özdilek kampanyası başlamıştır. Toplamda 300 TL. Market alışverişine 40 TL.puan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 22 Ağustos 2017; 12:25:7 >
  • Arkadaşlar burada olmamdan da anlaşılacağı üzere Adios premium kullanıcısıyım. Aynı zamanda play kartım var e-ticaret kampanyasından kazandığım puanlar süresiz olarak adiosa yatırılırdı bu ay play e yatırıldığını gördüm. Internet şubeden aktarmaya çalıştığımda mh x.x son kullanım tarihi olan puanların diye özellikle belirterek aktardı. Bu daha önce yoktu diye biliyorum. Sanırım world/adios puan kazanımını ve kullanımını iyiden iyiye kıstı.
    Herkese iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silinmez merak etmeyin. Son günü gelince puanlar süresiz olur yine.

• Bende de aynısı oldu. Dün aktarttım. Hiç öyle birşey demeden aktardılar puanları.

• 
Sayfa: önceki 37353736373737383739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.