Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Hocam 3 ay kullandim limitimi artirmadilar sonra bddk ya sikayet ettim tekrar verdim bordro mu artirdilar

birde şikayet yolunu deneyelim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YÛCEL -- 26 Haziran 2017; 16:21:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben her sene aynı ayda olmak sureti ile-yurtdışı seyahatim olacak,limit artırımı talep ediyorum-diye söylerim ve istediğim oranda arttırırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 26 Haziran 2017; 17:22:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2500 limiti değiştimi

eskisi gibi aşmak için ek kartlar hala geçerlimi bir yolmu ?

• Arkadaşlar on gün sonrasına seyir aracılığıyla puan kullanılarak yaptırdığım rezervasyonumu ileri bir tarihe ertelemem gerekiyor mümkün olur me ne yapmam gerekir

• Arkadaşlar haziran sonu temmuz bası telefon alacağım. Temmuzda hangi siteden puan geleceği belli oldu mu?

• californiadream C kullanıcısına yanıt
    birkaç sebepten ötürü abd'ye eskisi kadar talep yok. uzakdoğu revaçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aknyldz

Hepsiburada.com 500 TL üzeri alışveriş yaparak 50 TL + 21 TL ile combo yaptım. 71 TL yatmasını bekliyorum, bakalım yatacak mı?

Hocam bu tur kampanyalarda hemen 500 yada 1000 tl uzerı ne alıyorsunuz eger alcak bır ıhtıyacanızda yoksa

• hakanmbe kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2500 limitini aşmanın ek kart ile bir yolu var mı?? Varsa detayları öğrenmek isterim. Çok teşekkürler.

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda bu konuyu görüştüm müşteri hizmetleri ile ve hiç bir şekilde 2500 ü aşmanın yolu yok ek kart vs..

• bütün sorular aynı şişmiş bölüm her sorunun cevabı var özellikle ilk sayfada ama niye okuyayım sorayım gitsin birş cevaplar bu mantıkla adioscu olunmaz adioscu araştırır okur hesap yapar plan yapar

• Bazen soru soruluyor diye kızılıyor. Hiçbir şey okumadan pat diye soru soranlar konusunda haklısınız ama 3692 safya var. (mobil) Bunların 800 sayfasına yakınını okudum. Amacım Ankara'da üye kuyumcu bulmaktı. O kadar gereksiz mesaj doluki konuda biraz temizlik yapılmasını ya ilk sayfanın biraz daha detaylandırılmasını öneriyorum.

Başka bir örnek vereyim ilk sayfayı konu sahibi arkadaş çok güzel hazırlamış ama kişiye özel kampanyadan bahsediliyor. Müşteri hizmetlerinden talep edilebilir deniliyor. Yeni adios kullanıcısı olarak bunu yapmaya çalıştım ama bu artık o şekilde olmuyor.

• Adioscu gereksiz yorum yapmaz..

• original_life kullanıcısına yanıt
    whatsapp gruba gel

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

Adioscu gereksiz yorum yapmaz..

Adioscu okur

• Arkadaşlar bir sorum olacak;
    Şuanda opetworld kart kullanıyorum ve kartı adios a çevirmek istiyorum. Fakat Opetworld kartımla gittigidiyor ve hepsiburada kampanyalarına katılmıştım ve 6-14 Temmuzda puanları yatırılacak. 14 Temmuzu beklemem gerekir mi yoksa şimdi adios a çevirirsem, puan yükleme tarihinde kartıma puanlar yüklenir mi? Ne yapmamı önerirsiniz?

• clxa C kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten eski kart borcu bitene kadar devam eder sen de puanlari adiosa aktarir kapatirsin

geçen sefer sorun çıkmıştı ama bezim kart no değiştiğinden kart no değişmezse sıkıntı yok değişirse mh araman lazım

• Mezarcı.Baba kullanıcısına yanıt
    "Kart Çeşidi Değiştir" kısmından opetworld ü adios a çevirmeyi düşünüyordum. Kart bilgisi aynı kalmıyor mu oradan yapınca? Yoksa yeni numaralı adios kart basıp gönderiyorlar mı?

Yeni kart gelecek hocam

• Teşekkürler. O zaman puanlar yüklendikten sonra adios a çevireyim garanti olsun.

• 
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.