Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36873688368936903691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün önce yaptım. Kasiyerin bilmişligi daha doğrusu cahilligi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dunkela kullanıcısına yanıt
    Valla tüm kasiyerler olmaz dedi gitti yöneticiye sordu, o da olmaz dedi. Bize merkezden talimat geldi dedi suistimal ediliyormuş dediklerine göre. Neyse başka mağazada deneyelim 😀

• ing pegasus plus premium kart çıkartacakmış temmuzda.
    1 adet yurtiçi veya yurtdışı bilet hediye - kış sezonunda geçerli ve yılda 6000tl harcarsan -
    her harcamadan %1 uçuş puan
    sabiha gökçen de %50 otopark indirimi
    pasaport hızlı geçişte ve lounge larda yanınızdaki tüm kişiler de dahil %50 indirim.
    ilerde daha bir sürü kampanya yapacaklarmış
    ama kart ücreti 159tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 23 Haziran 2017; 21:18:56 >
  • cblack42 C kullanıcısına yanıt
    Hocam eksik ürün gelmesine rağmen babalar günü puanı yattı mı acaba?

Benim ne yazık ki yatmadı

• gumus299 G kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettiğim gibi yatmadı galiba, 50 puan artmış o da gg cüzdan puanı muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba,

seyahat hattı bilet fiyatına o kadar yüksek komisyon koyuyor, adios kampanyası harici o kadar düşük katsayı veriyor ki, havayolunun yaptığı kampanyanın cazibesi kalmıyor :/ genelde birçok havayolu böyle büyük indirimli kampanyalarda kendi web sitesinden veya acentesinden biletin alınmasını şart koşuyor. seyahat hattından alınamıyor.

zor karar...

sagol hocam.

baska yorumu olan yada yasadigi ornegi verebilecek olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

ing pegasus plus premium kart çıkartacakmış temmuzda.
    1 adet yurtiçi veya yurtdışı bilet hediye - kış sezonunda geçerli ve yılda 6000tl harcarsan -
    her harcamadan %1 uçuş puan
    sabiha gökçen de %50 otopark indirimi
    pasaport hızlı geçişte ve lounge larda yanınızdaki tüm kişiler de dahil %50 indirim.
    ilerde daha bir sürü kampanya yapacaklarmış
    ama kart ücreti 159tl

Hepsi hikaye,gerçek olan tek kart Adios Premium.
    Yanlış anlamayın tüketiciyim ben, reklam gibi algılamayın ama diğer kartları iptal edip sadece Adiosu kullanıyorum ben.
    Puanların silinmemesi,yıllık aidat olmaması ve sağladığı imkanlarla yaz tatili kullanmam bana yeterde artar.
    Adioss mucos grasiass

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 6000 tl lik bordroma rağmen adios premium başvurum gelirim yüzünden reddedilmiş ne borcum var ne bir şeyim bir tane pegasus kredi kartım var onunda limiti 1500 tldir borcunu da düzenli öderim herhangi bir fikri olan var mı nasıl alabileceğime dair
  • abd bilet kampanyasından son birkaç günde bilet alan var mı? 11 nisan'dan beri devam ediyor ve kontenjan dolmuştur diye tahmin ediyorum . bayram tatili diye arayıp soramıyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

6000 tl lik bordroma rağmen adios premium başvurum gelirim yüzünden reddedilmiş ne borcum var ne bir şeyim bir tane pegasus kredi kartım var onunda limiti 1500 tldir borcunu da düzenli öderim herhangi bir fikri olan var mı nasıl alabileceğime dair

Normal adiosa başvur. Kart çıkınca limitini artırır premium alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

6000 tl lik bordroma rağmen adios premium başvurum gelirim yüzünden reddedilmiş ne borcum var ne bir şeyim bir tane pegasus kredi kartım var onunda limiti 1500 tldir borcunu da düzenli öderim herhangi bir fikri olan var mı nasıl alabileceğime dair

benzer sıkıntıyı bende yaşıyorum. o kadar bordro, tapu , kira geliri gösterdim, limitimi 5.500tl den yukarı çıkarmıyorlar, 1 aydır garanti bankası da arayıp duruyor limitinizi 25.000tl yapalım diye ordaki limitimide düşürmüştüm. işin ilginç yanı ise eşim ev hanımı olduğu halde onun limitini 8.000tl yaptılar, inanılacak gibi değil komedi resmen 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YÛCEL -- 24 Haziran 2017; 22:39:12 >
  • Normalde adios ile başlayın. Bir süre düzenli harcama ve düzenli ödeme yaptıktan sonra başvuru yaparsanız daha etkili olur. Ben normal ile başlayıp 6 ay sonunda 4bin civarı bordro goturdum önce limiti 10bin seviyesine çektiler benden kartı premium yapalim dedim onayladilar.

• adios ile yunan adaları turuna giden var mı? Ne kadar puan istiyor memnun kaldınız mı?

• Merhaba arkadaşlar,
    Yarın Seyahat Hattı çalışıyor mu, biliyor musunuz?

Herkese iyi bayramlar dilerim.
  • californiadream C kullanıcısına yanıt
    Kampanya bittiği zaman aynı gün kampanyayı internet sitesinden kaldırıyorlar. O yüzden biletler bitmemiştir. Herhalde herkes puanlarını otel için kullandı. Bayramda çalışıyor olabilirler. Siz yine de arayın bence.

• YÛCEL kullanıcısına yanıt
    Findeks kredi notunuzu ogrenip nedenini bulabilirsiniz. Bir kac tl karsiliginda kredi puani ve lredi limitinize uladsbilirsiniz. Muhtemelen bir nedenden dolayi kredi limitiniz dusuk kalmis olabilir. Bir kac ay sonra yukselecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkutt0606

Findeks kredi notunuzu ogrenip nedenini bulabilirsiniz. Bir kac tl karsiliginda kredi puani ve lredi limitinize uladsbilirsiniz. Muhtemelen bir nedenden dolayi kredi limitiniz dusuk kalmis olabilir. Bir kac ay sonra yukselecektir.

kredi notum ortalamanin üstünde, onda bi sıkıntı yok da diğer bankaların ısrarla arayıp limitinizi yukseltelim demesine rağmen yapikredinin yukseltmemesi garip :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YÛCEL -- 26 Haziran 2017; 9:59:39 >
    Hocam 3 ay kullandim limitimi artirmadilar sonra bddk ya sikayet ettim tekrar verdim bordro mu artirdilar

iki ayrı şubeden verdim bordro olmadı şikayet kaydı açtım sonra yükseldi elim için riske girmedim bordro versim 5 dk ya sms geldi güncel maaş evrakı diye hemen şikayet kaydı açtım 5 güne çıktı hatta fazla bile nereyse beni geçecekti :-))

• Hepsiburada'dan puanı kapmak için ne yapalim acaba.

Altın cok pahali.

• 
Sayfa: önceki 36873688368936903691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.