Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35273528352935303531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biliyorum hocam o ayrı olarak görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşalar işbankası maximum iptal edip bu lartı almayı düşünüyorum şimdi ortalama (ya da en iyisi net cevap) örneğin 1000 TL alış verişe ne kadar puan veriyor.
  • cthax kullanıcısına yanıt
    Hocam Adios veya benzeri kartlar ile sadece harcama yaparak puan toplamak çok çok zor.

Harcamalarınızı düzenlemeli, kampanya takip etmeli ve doğru şekilde harcama yapmanız gerekir.

Yoksa sektörüne göre değiişmekle birlikte 1000TL harcamaya toplayacağınız puan 5-10 WP olur en fazla.

Ama doğru harcama ile 500TL harcamaya 50-60 WP kazanırsınız.

Kampanya takibi şart yani.
  • cthax kullanıcısına yanıt
    düz alışverişle pek puan kazanamazsın. alışveriş kampanyaları takip etmen gerekir. Kampanya takip edersen 50 civarı puan kazanabilirsin.
  • Mark Valley kullanıcısına yanıt
    Adios premium kartların 160tl idi en son. Danıştay kararı var mı bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyle hesap işletim
    ücretlerine yönelik bir yargı kararı var. Kredi kartı tarafında ise kart aidatı olmayan seçenek sunma zorunluluğu vb. var sanırım. World Eko kart gibi mesela.

Kart aidatı yansıtıldığında ben müşteri hizmetlerini arayıp sildirdim şimdiye kadar.
    Ama bu nun garantiğsi yok tabiki.

Kart yoğun kullanıldığından esneklik gösteriyorlar.

Zaten adios kart varsa muhtemeşen yoğun kullanırsınız ki puan toplayıp geziyosss yapabilelim :)
  • Merhaba.

Seturdan otel rezervasyonu yaptırdım.
    Zincir otellerden başka bir lokasyondakini isterken diğer bir otel rezervasyonu yapılmış.
    Bunu değiştirme şansımız var mıdır?
  • sakizagaci S kullanıcısına yanıt
    Hangi otele yaptırdınız ve güncel oran nedir acaba?
  • riberry R kullanıcısına yanıt
    +1 hocam güncel oran nedir ??
  • bugün yüklenen puanlar:
    mobil ödeme işlemlerinde %25 Worldpuan 25 TL puan
    Hepsiburada.com ek 50 TL puan
    OPET kart 100 tl yakıt puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: riberry

az önce otel için 2,3 katlık güncel oran verildiğini öğrendim müşteri hizmetlerinden....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

quote:

az önce otel için 2,3 katlık güncel oran verildiğini öğrendim müşteri hizmetlerinden....

Premium kart için değil mi bu oran? Ben klasik adios ile geçen hafta yurtiçi oteli 2.075 den almıştım.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cameler11 -- 26 Ocak 2017; 21:42:50 >
  • Garanti Miles&Smiles Kredi kartlarımı iptal ettirip Adios premium alarak aranıza katıldım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

quote:

Premium kart için değil mi bu oran? Ben klasik adios ile geçen hafta yurtiçi oteli 2.075 den almıştım.

Edit: imla

Benimki premium evet

• Cüzdan hepsiburada ek puan. Ve opet yakıt puan yatmış

• bana opet yakıt yatmamıs nasıl bir yol izlemek lazım. hepsiburada yatmıs mı bilemedim.
  • riberry R kullanıcısına yanıt
    otel rezervasyon değişikliğini yapmıyorlar.
    aynen oran 2,3 adios premium...
  • acil bilgi lazım =)

pegasus'ta bileti USD olarak alınca yurtiçi işlem olarak mı geçiyor yoksa yurtdışı mı?
  • Yakıt puanı nasıl görüyoruz arkadaşlar ? NUVO mobil uygulamasında gözükmüyor ? Opet istasyonlarından sorgulatmak mı gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssuqunet

bana opet yakıt yatmamıs nasıl bir yol izlemek lazım. hepsiburada yatmıs mı bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Yakıt puanı nasıl görüyoruz arkadaşlar ? NUVO mobil uygulamasında gözükmüyor ? Opet istasyonlarından sorgulatmak mı gerekiyor ?

ekran görüntüsü şeklinde üst mesaja ekledim ordan bakabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 35273528352935303531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.