Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aleksioss , melihgs Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
84.717
Cevap
1.078
Favori
5.532.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23162317231823192320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: donniedarko

Arkadaşlar kusura bakmayın, ben yeniyim, forumu okudum.

Bu son kullanma tarihi olan world kampanyaları için illa avans kullanmamız gerekiyor di mi? yoksa siliniyor? (ADIOS PREMIUM)

N11, otomatik ödeme ve bilkom kampanyalarından 500 TL'ye yakın puan gelecek ve hepsi 20 ocak'ta siliniyor.

o zaman benim kesin bilet almam gerek di mi?

Kafam çok karıştı, yardımcı olabilir misiniz? ona göre macbook pro alcam bilkom kampanyasından :(

Dert etme adiosta puan silinmesi gibi bir durum yok. O puanlar sadece aidos olmayan world kartlardan siliniyor. Puanlarını boş yere harcama.

Ayrıca forumun ilk mesajında bunu belirtiyor.
    "ADİOS KARTTA VE ADİOS PREMIUM KARTTA PUANLAR ŞİMDİLİK KESİNLİKLE SİLİNMEMEKTEDİR "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axeseytan -- 17 Aralık 2013; 16:30:05 >
  • Adiosum onaylanmış yola çıkıomuş hadi hayırlısı
  • multinette son durum nedir arkadaşlar?
    kişiye özeli tamamlamak için 1000 tl yükleyeyim diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatsedat

multinette son durum nedir arkadaşlar?
    kişiye özeli tamamlamak için 1000 tl yükleyeyim diyorum

Multinete adios diyeli 3 hafta oldu
  • Beyler internet bankacılığı size özel sekmesinde "kliksa indirimi" olan varsa ve kullanmayacaksa verebilir mi acaba ?
    Note 3 alacağım da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki işine yarayan olurhttps://store.donanimhaber.com/16/9f/1a/169f1ad75bbb20b20d488cd9a6aebb1a.jpg
  • sebosentez kullanıcısına yanıt
    Eski müşterilerin ay sonuna kadardı. İlk giriş yapanlara sanırım yine veriyorlar. Şu anda Bimeks var %5 indirim kuponu.
  • oft01819 kullanıcısına yanıt
    2 aydır kalktı muhabbeti varda.
    ortalığı buladırmayalım falan demişlerdi multinet bahsinde, acaba bir yolu varda bizmi bulamadık diye sordum.
    umut dünyası işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Eski müşterilerin ay sonuna kadardı. İlk giriş yapanlara sanırım yine veriyorlar. Şu anda Bimeks var %5 indirim kuponu.

Eski müşteriyim ama bana tanımlanmamış.
    Bimeks bana da tanımlanmış ama orada note 3 yok işte hocam
  • Arkadaşlar Los Angelesta olacagım 3 gun ıcersınde.orada aracımız olmayacak.anlayacağınız yaya olacagız.Sizce nerede konaklarsak görmemiz gereken yerleri rahatca gezebılırız?

Daha önce giden arkadaşlardan bölge ve hostel adı alabilirmiyim?Ayrıca muhakkak görün diyeceğiniz yerleri de söylerseniz mutlu olurum.
  • netscarter kullanıcısına yanıt
    Downtownda metroya yakın bir otelde kalırsanız iyi olur. Universal studiosa gitmeli diyorlar. Hollywood civarı gezilebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar

Kucuk bir sorum olacak yurt disinda en hesapli para cekmenin yolu sizce nedir ?
    Enparanin islem basina 3.15$ ücreti var daha hesapli olani var midir?
    Ve tabi hesabimdaki Türk Lirasini islem yaptigim ülke parasina cevirecekler burdan ne kadar kommisyon alacaklarini henüz bilmiyorum, tabi birde islem ücreti kesmeyen bankamatikte bulmak gerekcek yurtdisinda.

Sizin öneri ve görüsleriniz nelerdir ? Paylasirsaniz sevinirim , iyi forumlar adiosss
  • Arkadaşlar bu arada bir kötü sayılabilecek haber de benden.Worldcard'ın Yurtdışı ve Duty Free alışverişlerinde uyguladığı 5 taksit olayı 3 taksite düştü...31 Aralığa kadar şuan Bonus 5 taksit yapıyor.Haberiniz ola!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Selam arkadaslar

Kucuk bir sorum olacak yurt disinda en hesapli para cekmenin yolu sizce nedir ?
    Enparanin islem basina 3.15$ ücreti var daha hesapli olani var midir?
    Ve tabi hesabimdaki Türk Lirasini islem yaptigim ülke parasina cevirecekler burdan ne kadar kommisyon alacaklarini henüz bilmiyorum, tabi birde islem ücreti kesmeyen bankamatikte bulmak gerekcek yurtdisinda.

Sizin öneri ve görüsleriniz nelerdir ? Paylasirsaniz sevinirim , iyi forumlar adiosss

araligin sonuna kadar gidecekseniz hsbc para cekmelerden ekstra ucret almiyordu. ama daha sonra cekim basi 5 lira alicak.
  • Dün otel rezervasyonu için görüştüm. katsayı bilgisi vereyim. Commodore elite suits, beş gece, haziran ikinci hafta, 3217 TL karşılığı 189000 wp istiyorlar. Oran 2,45. Kart premium. Genelde 2,5 duyuyorduk premium için son zamanlarda. Bu arada otel hakkında sakın ha diyen var mı? İyi midir bilen eden varsa? Henüz rezervasyon yapamadım. müsaitlik durumunu öğrenemediler bir türlü. Otel yetkililerine ulaşılamadı. Hal böyleyken bi şüphe duymaya başladım aslında otelle ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Konu dışı olacak ama, bilginizin olmasını istedim.
    10 yıldan fazla bir süredir YKB ile çalışıyorum. Son 8 senedir ise sadece kredi kartını kullanıyorum. Hepimizin başına geldiği üzere, çok kez internet bankacılığı şifremi unuttum. İnternet üzerinden yeni şifremi çok rahat bir şekilde oluşturmaktaydım. Taki bu haftaya kadar.
    Kullandığım şifremi, güvenlik gerekçesi ile değiştirmemi önerdiler. Değiştirdim. Ve unuttum.
    Yeni şifre almak son derece kolay iken, aldığım hata mesajı ''bankada herhangi bir vadesiz hesabım olmadığından yeni internet bankacılığı şifresi verilemez'' ve şifre Alamadım. Hata olduğunu düşündüm call center'ı aradım. Ama bu uygulama yakın zamanda ortaya çıkmış. Nedenini onlar da bilmiyorlar. Kredi kartı ile girişi öneriyorlar.
    Ama kullanan biliyor, kredi kartı ile giriş sadece kartı görüntülemek üzere kurulmuş basit bir sistem. İnternet Bankacılığını tam olarak karşılamıyor. Kaldıki, bugüne kadar kullanabildiğim sistemi, ne gerekçe ile kısıtladılar anlamış değilim.
    Ben de mecburi olarak yeni hesap açtırdım. Bankadaki teleweb bilgisayarından yeni şifremi oluşturdum ve hesabımı kapatmak için dilekçe verdim.
    İnternet bankacılığını yine aktif olarak kullanabilmekteyim.
    Sonuç ne? Bankada benim harcadığım ve banka çalışanı meşgul ettiğim yarım saat. Ne lüzumu var böylesi bir uygulamaya anlamış değilim.
    Siz siz olun vadesiz hesabınız yoksa, şifrenizi kaybetmeyin. Aman diyeyim.

uzun süredir "kredi kartı ile giriş" ekranını kullanıyorum:https://internetsube.yapikredi.com.tr/myapp/xrl/d89ed00f39b076af3d5485a4027dda87

vadesiz hesabım yoktu yıllardır. onceleri belirledigim sifre ile giriyordum. Sonra; kredi karti son 4 hane, musteri no ve kart sifresi ile girip sms kodunu yazıyorum. ekstre,guncel borc,puan,provizyonda bekleyen islem goruntuleme, kart cesidi degistirme yapabildiklerim. bir de aklıma gelmeyen belki birkac islem vardır.

"Ama kullanan biliyor, kredi kartı ile giriş sadece kartı görüntülemek üzere kurulmuş basit bir sistem. İnternet Bankacılığını tam olarak karşılamıyor." ile ne demek istediniz? dedigim gibi yıllardır,http://www.worldcard.com.tr/default.aspx adresindeki sag ust kosedeki "kredi kartı ile giris" butonunu kullanırım.

adios premium kullanıcısıyım, vadesiz hesabım yok. yaptıklarımdan farklı olarak sizin yapabildiginiz islem var mıdır? siz siteye nasıl giriyorsunuz ki, ""kredi kartı ile giris" sizi kısıtladı? benim kullanıdıgım "kredi kartı ile giris" sekmesinden farklı mıdır kastettiginiz?
  • sebosentez kullanıcısına yanıt
    Benim tanıdığım herkese tanımlandı hatta 2 tane Note 3 aldım. Kasımın son günü kaldırdılar kodları. Belki atlamış olabilirsiniz o arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Dün otel rezervasyonu için görüştüm. katsayı bilgisi vereyim. Commodore elite suits, beş gece, haziran ikinci hafta, 3217 TL karşılığı 189000 wp istiyorlar. Oran 2,45. Kart premium. Genelde 2,5 duyuyorduk premium için son zamanlarda. Bu arada otel hakkında sakın ha diyen var mı? İyi midir bilen eden varsa? Henüz rezervasyon yapamadım. müsaitlik durumunu öğrenemediler bir türlü. Otel yetkililerine ulaşılamadı. Hal böyleyken bi şüphe duymaya başladım aslında otelle ilgili

Oteli bilmiyorum ama 945puan 5gece icin cok fazla degilmi, nerdeyse 2kisi amerika bileti veya 2kisi avrupa bileti ve konaklamayi karsilar bu puan, nerde kaldi erken reservasyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Adiosum onaylanmış yola çıkıomuş hadi hayırlısı

aman eve teslim isteme

en yakın yapıkredi şubesine bırakın de müşiteri hizmetlerine

yoksa 2 ay kart beklersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Adiosum onaylanmış yola çıkıomuş hadi hayırlısı

aman eve teslim isteme

en yakın yapıkredi şubesine bırakın de müşiteri hizmetlerine

yoksa 2 ay kart beklersin

Bana bişi sormadılar nasıl talep edicem bunu ?
  • 
Sayfa: önceki 23162317231823192320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.