Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23132314231523162317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    forma bir kaç kişi yazmıştı dostum, premium için 2.5 almışlar. Fazlasını alan yok gibi..

--arkadaslar bugun venosa beach aldım carpım oranı 2.51 adios premium--
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğrakeş

YEŞİL PASAPORT VE VİZE KONULARINDAN BAHSEDİLDİĞİ İÇİN, BİLİNMEME İHTİMALİNE KARŞIN BELİRTEK İSTERİM Kİ;
    BİR ÖNCEKİ TORBA YASADA 657 YE TABİ TÜM DEVLET MEMURLARI İÇİN 8 SENE BOYUNCA HERHANGİ BİR SORUŞTURMA VE DİSİPLİN CEZASI OLMAMASI HALİNDE DOĞRUDAN 3. DERECE DÜŞÜLÜYOR... HATTA GEÇEN SENE DÜŞÜLDÜ DE... 3. DERECE YEŞİL PASAPORT İÇİN ÖNEM ARZ ETTİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTEDİM...

bende sözleşmeli memurum ama 399 ve 657 ye tabi oluyoruz her haklarda acaba bu hak bizde de geçerli mi merak ettim.
    geçenlerde polis memuru arkadaşım seneye 8.yılımı doldurcam direk 3.dereceye inicem demişti böyle bir hak varmış dedi bizim işyerindeki personele felan sordum dünyadan bihaberler.Eğer bizim içinde geçerliyse dilekçeyle mi başvuruyoruz yoksa direk inceleyip oyomayik indiriyolarmı 3.dereceye? Şu yeşil pasaportu bi alabilsem çok işime yarayacak ama bakalım

• kullanım süresi tam bir yıl, fatura gibi verdikleri kağıttaki tarihten itibaren.. başka olu var mı bilmiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

bi sorum vardı abiler: geçen yıl bu zamanlar d&r 100 lük kart almıştım.içindeki para ne zaman siliniyo acaba? nerden öğrenebiliriz son kullanım tarihini?

Aldığınız tarihten itibaren tam 1 yıl sonra siliniyor.
  • multigen M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yılbaşı için İzmir çevresinde (çeşme,kuşadası) program yapan varmı, hep beraber birşeyler ayarlayabiliriz adios toplantısı gibi olur hem

Konu dışı özele topic açtım if]

http://forum.donanimhaber.com/m_85305970/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 17 Aralık 2013; 2:59:48 >
  • Bilinen bir tur yok ama son puan düşürme olayından sonra katmerli olur... Son 2-3 sayfada bir arkadaş vize işini bir tur firması ile anlaşıp otelleri wings ile uçağı ise adios ile hallettiğini belirtmişti.Bu şekilde bir şey yapabilirsiniz. Ben de düşünüyordum aam Konya daki tur firmaları kendilerine çok yonttuğu için ben anlaşacak bir firma bulamadım il dışınada bakma şansım olmadı. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilim77

quote:

Orijinalden alıntı: Tuğrakeş

YEŞİL PASAPORT VE VİZE KONULARINDAN BAHSEDİLDİĞİ İÇİN, BİLİNMEME İHTİMALİNE KARŞIN BELİRTEK İSTERİM Kİ;
    BİR ÖNCEKİ TORBA YASADA 657 YE TABİ TÜM DEVLET MEMURLARI İÇİN 8 SENE BOYUNCA HERHANGİ BİR SORUŞTURMA VE DİSİPLİN CEZASI OLMAMASI HALİNDE DOĞRUDAN 3. DERECE DÜŞÜLÜYOR... HATTA GEÇEN SENE DÜŞÜLDÜ DE... 3. DERECE YEŞİL PASAPORT İÇİN ÖNEM ARZ ETTİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTEDİM...

bende sözleşmeli memurum ama 399 ve 657 ye tabi oluyoruz her haklarda acaba bu hak bizde de geçerli mi merak ettim.
    geçenlerde polis memuru arkadaşım seneye 8.yılımı doldurcam direk 3.dereceye inicem demişti böyle bir hak varmış dedi bizim işyerindeki personele felan sordum dünyadan bihaberler.Eğer bizim içinde geçerliyse dilekçeyle mi başvuruyoruz yoksa direk inceleyip oyomayik indiriyolarmı 3.dereceye? Şu yeşil pasaportu bi alabilsem çok işime yarayacak ama bakalım

657 sayılı kanunun 68/B maddesi uyarınca bazı unvandaki memurlara idarenin takdirinde olmak üzere (yani bir hak olarak görülmemeli) bulundukları derecelerden daha üst derecelere atanabilmektedirler. Ancak benim bildiğim kadarıyla sözleşmelilerde aynı durum söz konusu değil.

• Güncel katsayı bilgisi
    Titanic deluxe Belek
    2,51 adios premium

• Bende mil puanı veren bir kredi kartı almak istiyorum , takip ettiğim kadarıyla eskisi kadar avantajı yok bu kartların çünkü ekşi sözlükteki tüm yorumlar olumsuz ? Bu mil puan kartlar arasında 100 tl ye en fazla puan veren kredi kartı hangisidir ?
  • Premium olmayıpta katsayı bilgisi verebilecek olan var mı arkadaşlar? Ayrıca belek ve kemer tarafında orta halli otel önerebilecek arkadaşlardan fikir bekliyorum..
  • 1. sayfaya baktım, forumu tarattım ama pek bişey bulamadım. HSBC kredi kartı puanlarıyla uçak bileti alan var mı?

(Bende premium var, en yakın arkadaşımda HSBC var, onlarla yurtdışı yapalım diyoruz...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

1. sayfaya baktım, forumu tarattım ama pek bişey bulamadım. HSBC kredi kartı puanlarıyla uçak bileti alan var mı?

(Bende premium var, en yakın arkadaşımda HSBC var, onlarla yurtdışı yapalım diyoruz...)

Bende HSBC premier var, alışverişlere % 0,8 puan veriyor ama katlı puan kullanamıyorsun. Avans kullanabiliyorsun sadece istersen.
    HSBC advance kartla katlı puan kullanılabiliyor. Eskiden benim vardı ve kullanıyordum, artık Adios Premium kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Premium olmayıpta katsayı bilgisi verebilecek olan var mı arkadaşlar? Ayrıca belek ve kemer tarafında orta halli otel önerebilecek arkadaşlardan fikir bekliyorum..

Crystal Nirvana Lagoons Adios icin 2,22 premium icin 2,50 Kemer Antalya

• kampanyacı kullanıcısına yanıt
    ben aldım geçen martta , Amsterdam - İzmir aldım , direk Setur fiyatından 3 e bölündü .

Ancak şöyle bir sorun var ki , 160 TL avans kullandım ve şu anda 140 TL borcum olduğu gibi duruyo , HSBC nakit puan kazanım kampanyaları inanılmaz kıt , hatta kıt olmayı bırakın yok denecek kadar az.

Aynı dönemde Adios ta 3 defa yurtdışı bilet aldım , üçünü de çoktan kapatabildim.

Bunu iyi düşünün bence.
  • uniqlo kullanıcısına yanıt
    katsayı için teşekkürler..otelde bi hayli tuzluymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HercAn

ben aldım geçen martta , Amsterdam - İzmir aldım , direk Setur fiyatından 3 e bölündü .

Ancak şöyle bir sorun var ki , 160 TL avans kullandım ve şu anda 140 TL borcum olduğu gibi duruyo , HSBC nakit puan kazanım kampanyaları inanılmaz kıt , hatta kıt olmayı bırakın yok denecek kadar az.

Aynı dönemde Adios ta 3 defa yurtdışı bilet aldım , üçünü de çoktan kapatabildim.

Bunu iyi düşünün bence.

HSBC premier değil normal HSBC kredi kartı o. Doğru dürüst puan vermez.
    Dünya kadar alışverişe 3 kuruş ancak verir. Anlaşmalı birkaç firma dışında puan toplayamazsın.
    Puan kampanyası yapsa bile tatilpuan olarak kullanılamaz şartı koyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soykannnn

üye iş yeri hariç 5 bin tl harcama yapsanız puan vermiyor...kampanya yapmıyor....hasbel kader yapmış olsada onuda değerli puan olarak kullandırmıyor....hsbc advance kredi kartı sahibiyim uçuşları 3 ile çarpıyordu...fakat 2 ocak veya 7 ocak tarihinde 3 kat puanı 2 kat olarak değiştireceklermiş.....yani hsbc de oran katsayısını düşürmüş olacaktır....

En azından önceden haber vermişler. Ticari bir karardır, saygı duyarım. İsteyen kullanmaya devam eder, isteyen kullanmayı bırakır.

Adios'ta puan kazanımı daha kolay ama yapılan saygısızlığı unutamıyorum. Bir sabah kalktığımızda birikmiş puanlarımızın değeri keyfi olarak %21 oranında indirildi. Bütün 2014 yazı planlarım altüst oldu, bunu kabul edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 17 Aralık 2013; 6:38:36 >
  • fato65 F kullanıcısına yanıt
    Üçte bir hesabınızı anlayamadım ama diğer görüşlerinize katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 17 Aralık 2013; 2:39:56 >
  • İlk sayfa güncel
  • 
Sayfa: önceki 23132314231523162317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.