Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23112312231323142315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: Tuğrakeş

YEŞİL PASAPORT VE VİZE KONULARINDAN BAHSEDİLDİĞİ İÇİN, BİLİNMEME İHTİMALİNE KARŞIN BELİRTEK İSTERİM Kİ;
    BİR ÖNCEKİ TORBA YASADA 657 YE TABİ TÜM DEVLET MEMURLARI İÇİN 8 SENE BOYUNCA HERHANGİ BİR SORUŞTURMA VE DİSİPLİN CEZASI OLMAMASI HALİNDE DOĞRUDAN 3. DERECE DÜŞÜLÜYOR... HATTA GEÇEN SENE DÜŞÜLDÜ DE... 3. DERECE YEŞİL PASAPORT İÇİN ÖNEM ARZ ETTİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTEDİM...

8 senede 3. dereceye düşülmez hocam.
    Derece ve kademe farklıdır.
    Her memur senede 1 kademe alır.
    Lisans mezunu bir memur 9. derece 1. kademeden başlar.
    1. yıl bitiminde 9.derece /2. kademe
    2. yıl 9.derece /3. kademe
    3. yıl 8.derece /1. kademe
    4. yıl 8.derece /2. kademe
    5. yıl 8.derece /3. kademe
    .
    .
    .
    böyle devam eder.

8 yıl olumlu sicil alan memur ise extra bir kademe alır.

http://forum.memurlar.net/konu/1806739/ ASLINDA SADECE POLİSLERİ İLGİLENDİRMEMESİ LAZIM AMA GENELGEYİ BENDE ŞU AN BULAMIYORUM MAALESEF...

DMK 68-B de "4 yıllıklar için göre 8 yıl hizmet süresini dolduranlar, 2 yıllıklar için 10 yıl hizmet süresini dolduranlar süre kaydı aranmaksızın 3. ve 4. dereceli kadrolara atanabilirler"

ASLINDA BAZI KURUMLARDA (DIŞ İŞLERİ BAKANLIĞI GİBİ) BU TARZ BİR UYGULAMA UZUN ZAMANDIR VARDI ZATEN BİLDİĞİM KADARIYLA... BU ARADA ŞUNU BELİRTEYİM... HER NE KADAR ERKEN DÜŞÜLSEDE GERÇEK MANADA ARADAKİ FARK KAPANMADAN DA 3 DERECEDEN AŞAĞI İNEMİYORSUNUZ.... ÖRNEĞİN 5 SENE 3.3 DE BEKLİYORSUNUZ GİBİ...

DÜŞEN BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM... 8 YILLIK DEVLET MEMURUYUM... AMA EMNİYET MENSUBUYUM... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğrakeş -- 15 Aralık 2013; 19:15:28 >

• arkadaşlar harcaMa soz kaMpanyası sMs sini sildiM. KaMpanyayaya nasıl katılabiliriM.

tesekkrler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

arkadaşlar harcaMa soz kaMpanyası sMs sini sildiM. KaMpanyayaya nasıl katılabiliriM.

KAZAN yazıp, 3160'a gönderebilirsiniz. (kartın son 6 hanesine gerek yok)
  • platin1111 kullanıcısına yanıt
    "KAZAN yaz 3160'a gönder"
  • Son gelen kampanya (11-31 Aralık arası) içinse EVET yazıp 3160'a yollamalısınız.
    @tuğrakeş: Bilgilendirme için teşekkür ederiz ama yazarken küçük harfleri tercih ederseniz seviniriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: Tuğrakeş

YEŞİL PASAPORT VE VİZE KONULARINDAN BAHSEDİLDİĞİ İÇİN, BİLİNMEME İHTİMALİNE KARŞIN BELİRTEK İSTERİM Kİ;
    BİR ÖNCEKİ TORBA YASADA 657 YE TABİ TÜM DEVLET MEMURLARI İÇİN 8 SENE BOYUNCA HERHANGİ BİR SORUŞTURMA VE DİSİPLİN CEZASI OLMAMASI HALİNDE DOĞRUDAN 3. DERECE DÜŞÜLÜYOR... HATTA GEÇEN SENE DÜŞÜLDÜ DE... 3. DERECE YEŞİL PASAPORT İÇİN ÖNEM ARZ ETTİĞİ İÇİN BELİRTMEK İSTEDİM...

8 senede 3. dereceye düşülmez hocam.
    Derece ve kademe farklıdır.
    Her memur senede 1 kademe alır.
    Lisans mezunu bir memur 9. derece 1. kademeden başlar.
    1. yıl bitiminde 9.derece /2. kademe
    2. yıl 9.derece /3. kademe
    3. yıl 8.derece /1. kademe
    4. yıl 8.derece /2. kademe
    5. yıl 8.derece /3. kademe
    .
    .
    .
    böyle devam eder.

8 yıl olumlu sicil alan memur ise extra bir kademe alır.

8 yıl hizmetiniz olunca 3. dereceye atamak İdarenin takdirinde, yani atanabilirsiniz, maaş da 160-170 TL artar ve Yeşil pasaport alabilirsiniz, ben 8 yıl 2 gün olunca aldım :)
    Yeşil Pasaporta ABD ve İngiltere de vize istemese çok süper olurdu kanımca.

• Arkadaşlar merhaba,
    tecrübeli arkadaşlardan yorum ve tecrübelerini rica ediyorum.
    N11 den sipariş verdim 1.500 TL lik bir alışveriş yaptım BKM siz. (unuttum)

Şimdi ise birşeyler daha lazım oldu. BKM den 75 TL ye 15 TL alabilir miyim eğer tekrardan sipariş verirsem.
    İlk kampanyada 1 kişi 1 kez faydalanır yazıyor sizce nasıl bir yorumda bulunmalıyız.
    111 TL lik puandan olmayalım sonra :)

Herkese teşekkürler.Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candova

Arkadaşlar merhaba,
    tecrübeli arkadaşlardan yorum ve tecrübelerini rica ediyorum.
    N11 den sipariş verdim 1.500 TL lik bir alışveriş yaptım BKM siz. (unuttum)

Şimdi ise birşeyler daha lazım oldu. BKM den 75 TL ye 15 TL alabilir miyim eğer tekrardan sipariş verirsem.
    İlk kampanyada 1 kişi 1 kez faydalanır yazıyor sizce nasıl bir yorumda bulunmalıyız.
    111 TL lik puandan olmayalım sonra :)

Herkese teşekkürler.Selamlar.

75 liraya 15 için diğeri yanmaz

sonuçta ilkini bkmsiz yaptın
  • Tuğrakeş T kullanıcısına yanıt
    Bunun adı torba kadro. Eğer kişinin. Şartları uyuyorsa ve bulunduğu kadro o derecede çalışmasına engel degilse - ki genelde bu sorun olmaz- atamaya yetkili makam onayı ile 3 derece aşağısına kadar onay veriliyor. Emekli kesenekleri normal derece kademesinden alınıyor. Maaş derece/ kademesi ise önde oluyor. İkisi eşit duruma gelinceye kadar maaş derece kademesi sabit olarak bekler. Eşitlenince beraber ilerler. Ayrıca farklı kadroya atanırsa bu torba kadro dan yararlanma durumu sona erer.

• sadece polisleri için mi geçerli yani.? Normalde bu şekilde bir yasa çıkmış ise tüm memurları ilgilendirmez mi.?
    Şuanda eşim 5/3 ve 8 yıldır herhangi bir disiplin cezası almadı acaba 3 dereceye düşebilir mi.? sadece yeşil pasaport verseler yeter bana
  • Ben ilk 75 tl bkm yaptım. Hafta içinde de 1000 tl üzeri alacağım. Kampanya şartlarında 500 tl ve üzeri alımlarda olduğu için puan kazanmamanız için bir sebep göremiyorum.

• cloves C kullanıcısına yanıt
    Polisle alakası yok hocam. yani sadece onlar için gecerli degil. Devlet memurları kanunu. Maddeyi tam hatırlamıyorum ama cok isterseniz yarın işyerinde bakar mesaj atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Polisle alakası yok hocam. yani sadece onlar için gecerli degil. Devlet memurları kanunu. Maddeyi tam hatırlamıyorum ama cok isterseniz yarın işyerinde bakar mesaj atarım.

657 - 68-B
  • Bende araştıracağım ama siz konuya daha hakimsiniz eğer bu şekilde bir şey varsa yeni pasaport için çok yararı olur.
    Bu konuda bilgi veririseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Ben ilk 75 tl bkm yaptım. Hafta içinde de 1000 tl üzeri alacağım. Kampanya şartlarında 500 tl ve üzeri alımlarda olduğu için puan kazanmamanız için bir sebep göremiyorum.

ben de bu şekilde düşünüyorum ama emin olamadım :)
    siparişi verdim bakalım.
    cevaplar için teşekkürler
  • İzmir Adnan Menderes Havaalanı için tavsiye ettiğiniz transfer firması var mı? Bir yakınımın havaalanından Kuşadası-Güzelçamlı'ya gitmesi gerekiyor.
  • merhabalar..

2 adet sorum olucak...

1. Kişiye özel kampanya tanımlanan ayda harcamalar hesaplanırken otomatik fatura talimatı ile yapılan ödemeler kampnaya tutarına dahil olur mu?

2. 6 adet fatura talimatı kapsamında verilen talimatlardan 31 aralıka kadar mutlaka 6 tanesınınde bu ay içersinde odenmesimi gerekiyor yoksa, nisan ayına kadar faturalardan her birinden bir adet otomatik ödeme ile ödense yeterli olurmu???

2 adet talımatımın fatura tarihi 20 aralık ama son ödeme gunu 3 ocak oldugu icin bu soruyu soruyorum..???

cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.....
  • cvr C kullanıcısına yanıt
    Eğer atlasjet ile geliyorsa servisleri var :)

http://cmss.atlasjet.com/tr/kampanyalar/flybustr
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisagor17

Eğer atlasjet ile geliyorsa servisleri var :)

http://cmss.atlasjet.com/tr/kampanyalar/flybustr

Anadolu Jet ile geliyor hocam maalesef :(
  • Yakın zamanda teknololji mağazalarından birinin kampanyası olacak mı özel yerlerden bilgi alabilen biri cevaplarsa çok sevinirim durum acil.
  • 
Sayfa: önceki 23112312231323142315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.