Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ölücü4545 , ölücü4545 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marcelor

öğretmenlere yeşil pasaport verilmiyormu? onlarda devlet memur sonuçta. Benmi yanlış biliyorum.

yeşil pasaport için 3/1 e inmek gerekiyor. 9/1 den başlıyorsun ve her 3 yılda bir düştüğünü düşünürsen. Ek işlemler yapılmazsa 18 yıllık öğretmen yeşil pasaport alabilir. Görev yerine, başarıya, mezuniyete göre değişmekle birlikte en az 10 yıl civarında ancak alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deromemo

Arkadaşlar merhaba,
    Uzun süredir puan biriktiriyordum, şansımıza katsayılar düştü ama nisan ayında İtalya'ya gitmeyi planlıyorum, yalnız burada karşımızda bir sorun var, eşim öğretmen olduğu için izin konusunda sıkıntı yaşıyoruz, eşimin müdürünün teklifi rapor alıp gidebilirsin şeklinde oldu. Ancak burada tecrübeli arkadaşlardan görüş almak istiyordum, özellikle kamuda çalışanlar için, vize başvurusu sırasında kurumdan ne gibi bir belge istiyorlar, özellikle izin belgesi mi olması gerekiyor, yoksa şu kişi bu kurumda çalışmaktadır şeklinde matbu bir form ve maaş bordrosu yeterli olur mu? Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim, teşekkürler..

Ben de de vize başvurusunda izin belgesi istemişlerdi ama vermedim. 1 aylık multi verdiler. Almanyadan almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Aslında hata yapmanız gayet normal çünkü eski kampanyalarda Express ayrımı yoktu. Ama burda yapmışlar. Ben de hiç dikkat etmedim ama normal Carrefour'dan yapmıştım alışverişi. Kampanyaları iyice dikkatli okumak lazım demek ki.
    http://kampanyabul.org/kampanyalar/magaza-market-kampanyalari/carrefour-kampanyalar/carrefour-world-kampanyasi-her-100-tlye-5-tl-hediye.html
    Kampanyaya CarrefourSA Expres’lerden yapılan harcamalar, taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, ve ticari kartlar dahil değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

ilk defa yurt dışına gezi amaçlı çıkmayı düşünüyorum, eşimle birlikte italya gezisi 9 günlük planlıyorumi adiosumda 800tl puan birikti, turumu öneririsinizi, yoksa tek başımıza gitmemizimi,

bide seturun internet sitesindeki tur fiyatları diğer tur fiyatlarının 2-3 katı bunu seyahat hattına sorunca fiyatı dşüyormu:)

turu seyahat hattına sorunca fiyat düşüyorlar mı bilmiyorum,ancak ingilizceniz ve biraz da cesaretiniz varsa hiç düşünmeden kendiniz gidin,hele adios vs varsa para da cebinizde kalır.

önce nereler gezilmeli, bunu araştırıp günlere bölün, ulaşım olayı nasıl oluyor buna dikkat edin (metro-otobüs biletleri vs), gezi planınıza uygun bir otel seçip booking.com dan yorumlara bakın.

kendi başına gitmenin avantajı daha ucuz ve bir anlamda özgür olmanız,ama turla gidince de kafanız rahat oluyor.turla da gitseniz ekstra gezileri mutlaka kendiniz yapın, bu size bir sonraki geziniz için cesaret de verecektir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dr_eros85 kullanıcısına yanıt
    Tur pahalıya gelir milano gidiş roma dönüş bilet alın ya da tam tersi.Aralarda hızlı trenler var hem hızlı hem konforlu hem de neredeyse bizdeki şehirlerarası otobüsler kadar sık.

3 çeşit tren var

1-regionalle sanırım bölgesel koltuk no yok,o da hızlı tren ancak çok duruyor.
    2-f ile başlayan bişeydi uzun :) hızlı bir durak ya da direk gidiyor,konforlu.
    3-eurostar çok pahalı ve seyrek.

tren biletlerini buradan gitmeden al direk orada bankodan alırsan 40 euro civarı kişi başı.

hiç tur ile uğraşma bence.
  • umtnsn U kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı cevabiniz için çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_eros85 -- 14 Aralık 2013; 11:14:31 >
  • boyle tecrube paylaşabilecek varsa guzel olur aslın. kendi başına programlayanlar mesela
  • Arkadaşlar sistemde değişiklik mi oldu kaçırdımmı acaba , benim şuan -33000 puanım var ama kullanılabilir wp 25Tl olarak görünüyor kampanya puanları artık borç kapatmada kullanılamıyormu nedir bu durum açıklaması varmı ?
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, sizin değerli yorumlarınız ve internetten yaptığım araştırmalar sonucunda rapor ile çıkmanın vize almak açısından risk teşkil edeceği sonucunu çıkardım, en iyisi yazı beklemek, belli mi olur belki güzel bir kampanyaya da denk geliriz..
  • selam :) benim bir sorum olacaktı : Kuala Lumpur olsun, Doha olsun, T.C. vatandaşlarından vize istemeyen ve genelde de uzun süreli beklemelerin olduğu bu şehirleri gezme şansımız varmı? Mesela 15 saat bekleme süresi boyunca kimse havaalanında kalmak istemez değil mi? 13 saat kala havaalanına geri gelip aktarma olan uçağa binmemiz mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam :) benim bir sorum olacaktı : Kuala Lumpur olsun, Doha olsun, T.C. vatandaşlarından vize istemeyen ve genelde de uzun süreli beklemelerin olduğu bu şehirleri gezme şansımız varmı? Mesela 15 saat bekleme süresi boyunca kimse havaalanında kalmak istemez değil mi? 13 saat kala havaalanına geri gelip aktarma olan uçağa binmemiz mümkün mü?

evet mümkün, kuala lumpur havalimanı şehre uzak sayılır ama tren ile hızlıca ulaşabilirsiniz. eğer sabahtan akşama kadar gezme şansınız olursa petronas kuleleri civarında hoş vakit geçeirebilir. daha önceden internetten biletleri alıp kulelere çıkabilirsiniz. benim sevdiğim şehirlerden biridir... giriş çıkış sorun olmaz zaten vizesiz...
  • arkadaşlar yurtdışını programını turla değilde kendi yapanların, tecreubelerini paylaştığı bir bölüm var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

arkadaşlar yurtdışını programını turla değilde kendi yapanların, tecreubelerini paylaştığı bir bölüm var mı?

Burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam :) benim bir sorum olacaktı : Kuala Lumpur olsun, Doha olsun, T.C. vatandaşlarından vize istemeyen ve genelde de uzun süreli beklemelerin olduğu bu şehirleri gezme şansımız varmı? Mesela 15 saat bekleme süresi boyunca kimse havaalanında kalmak istemez değil mi? 13 saat kala havaalanına geri gelip aktarma olan uçağa binmemiz mümkün mü?

evet mümkün, kuala lumpur havalimanı şehre uzak sayılır ama tren ile hızlıca ulaşabilirsiniz. eğer sabahtan akşama kadar gezme şansınız olursa petronas kuleleri civarında hoş vakit geçeirebilir. daha önceden internetten biletleri alıp kulelere çıkabilirsiniz. benim sevdiğim şehirlerden biridir... giriş çıkış sorun olmaz zaten vizesiz...

teşekkürler :) Ayrıca Malezya'ya girişte hiç bir ücret alınmaması da cazip geliyor insana

• quote:

arkadaşlar yurtdışını programını turla değilde kendi yapanların, tecreubelerini paylaştığı bir bölüm var mı?

hocam orada gitmek istediğin yeri bulamazsan gezi blog sitelerine de bakabilirsin..

yada foruma sor büyük ihtimal giden birileri vardır..
  • duduco kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Belki isinize yarayabilir;
    http://www.mgfotograf.com/blog

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgenc55

quote:

Belki isinize yarayabilir;
    http://www.mgfotograf.com/blog

bu tarz paylaşımlar yararlı olabilir
  • enemy kullanıcısına yanıt
    Onla ilgili herhangi bir bilgi yazılmadı..Tekrar bakın belki bir problem olmuştur..
  • undefinedAygaz Tüplügaz Bayileri’nden farklı günlerde yapılacak tek ödemeli satışlar için birinci ev tüpü alışverişine 5 TL, ikinci ev tüpü alışverişine 10 TL, üçüncü ev tüpü alışverişine de 15 TL

sss başlığında vardı.. az önce aygaz tüp aldım yok abi öyle bişey dedi.

Sonra puan yüklenme tarihlerinde
    * 25 Şubat -İpragaz 6 Mart
    gördüm...

@thundere üstad yanlışlık olabilirmi.Bayadır yoksun sanırım sss başlığını hergün kontrol ederim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakninja -- 14 Aralık 2013; 17:35:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.