Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carrefoursa puanlarım yüklenmedi. Kampanya koşullarını tekrar inceledim. Carrefoursa Hipermarketlerinden yapılan alışverişlerden söz ediyor. Fakat benim alışveriş yaptığım mağaza carrefoursa süpermarket olarak geçiyor. Sizce bu yüzden mi yatırmadılar. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt açtırtsam bir faydası olur mu?
  • pisagor17 kullanıcısına yanıt
    irresistible86 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 13 Aralık 2013; 15:16:11 >
  • arkadaslar 3.4 puan eksideyim, kuyumcudan altın alsam puan hemen yansır mı yoksa güncel işlemlerde görünmesi mi gerekir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

arkadaslar 3.4 puan eksideyim, kuyumcudan altın alsam puan hemen yansır mı yoksa güncel işlemlerde görünmesi mi gerekir ?

kuyumcu gün sonu yaparsa yansıması lazım -5000 wp e kadar avans hakkınız var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 13 Aralık 2013; 15:31:08 >
  • Detaylı bilgilendirme için teşekkürler üstad.Ne kadar Adios'a kızsak da şu an için en iyi katsayılar yine onda. Kampanyalı alışverişler olduğu müddetçe avantajı halen devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Selamlar hocam.
    Bir kac küçük alım derken sınır nedir?
    10x1000 TL lik bir alisveris bu sınıra girer mı?

direkt ticari gözükür bence bu alımınız maliyeci değilim ama

bir kaç küçük alım dediğim 3-4 tane max 100-200 tl lik işlem gibi
    mantık olarak ticari gözükmeyecek size ait ufak birşeyler satmışsınız kimseyi ilgilendirmez ama 10000-20000 tl işlem direkt ticari gözükür bence
    konuya giren mali konuda uzman arkadaşlar daha iyi bilgi vereceklerdir

ticari alışveriş yapınca ksııtlama oluyor mu ?

kısıtlama derken neyi kastettiniz üstadım?

• gurbuzcagri G kullanıcısına yanıt
    Ben bir kaç hafta önce 200 TL'lik aldım Meydan'dakinden. Adamlar bildiğin çek gibi hazırlayıp verdi. Kasada değilde, müşteri hizmetlerinin olduğu yerde veriliyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar hocam.

mantık olarak ticari gözükmeyecek size ait ufak birşeyler satmışsınız kimseyi ilgilendirmez ama 10000-20000 tl işlem direkt ticari gözükür bence

mesela kart kişisel ama ben ticarı harcama toptan alımda kullanıyorum varsayalım. wingte aynını var ticari kullanımda yıllık mil kullanım miktarı ksııtlanıyor. bunu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Paranya

Ben bir kaç hafta önce 200 TL'lik aldım Meydan'dakinden. Adamlar bildiğin çek gibi hazırlayıp verdi. Kasada değilde, müşteri hizmetlerinin olduğu yerde veriliyor.

İstediğimiz gibi (100'lük, 50'lik şeklinde) düzenliyorlar mı? Bedeli danışmada World pos'undan mı tahsil ediyorlar. Çekin kullanımında bir kısıtlama var mı? Detay verebilecek arkadaş var mı? Teşekkürler.
  • konifuji kullanıcısına yanıt
    Sms atmıştınız değil mi ? Sanırım Carrefoursa expreslerden alışveriş yapmıştınız, benim vakif kartıma yattı sorun olmadı, YKB kartıma yatırmadılar kayıt açtırdım. En güzeli kayıt açtırın, müşteri hizmetleri bana son zamanlarda puan sistemlerinde yenileme çalışmaları yapıldığını, bazı kartlarda puan yatmaması yılbaşına kadar yaşanabiliceğini söyledi. Çekinmeden bizi arayın takip edip puanlarınızı yatıralım dediler. 5TL'de olsa peşini birakmayın, puanınızı isteyin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar hocam.

mesela kart kişisel ama ben ticarı harcama toptan alımda kullanıyorum varsayalım. wingte aynını var ticari kullanımda yıllık mil kullanım miktarı ksııtlanıyor. bunu gibi

Alıntıda arkadaşın sorusuna mali açıdan faturasız işlemlere isitinaden cevap vermiştim ondan karıştı heralde

Kart bireyselde olsa ticari kullanım olduğu anda banka önlem alabilir sanırım bunu kastettiniz, ama ben adiosta hiç rastlamadım bu duruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 13 Aralık 2013; 15:50:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

arkadaslar 3.4 tl puan eksideyim, kuyumcudan altın alsam puan hemen yansır mı yoksa güncel işlemlerde görünmesi mi gerekir ?

kuyumcu gün sonu yaparsa yansıması lazım -5000 wp e kadar avans hakkınız var

Hocam 2. avansı kullanmıştım, -3,4 tl deyim yarısını kapamama rağmen 2.de tamamını kapatmazsak bilet vermiyor :)

vakıfbank için söylüyorum, teşekkürler bilgi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 13 Aralık 2013; 16:13:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam arkadaşlar :) Adanın şekli nedeniyle Hindistan'ın Gözyaşı diye anılan Sri Lanka'yı (Seylan) ziyaret edenler varmı? Önerir misiniz o ülkeyi?

Siz bu ara ulkeler konusunda bayagi bir kararsiz kaldiniz sanirim

Hindistan'i gezdim, Sri Lanka'ya gitmedim ama oraya giden kardesimden duydugum kadariyla fazla gorecek bir sey yokmus, uzun cubuklar uzerinde avlanan balikcilari bile gormemisler ama sadece onlar icin de gidilmez. Ben Hindistan'i gordugum icin oraya gitmek istemeyebilirim, gormediyseniz orayi tavsiye edebilirim.

Teşekkürler cevap için. Evet kararsız kaldım epeyce. Bir de tek gidiyorum yine yola

• Arkadaşlar adiosumuzda wp ile araç kirayalan oldu mu hiç ? avantajlı oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Arkadaşlar adiosumuzda wp ile araç kirayalan oldu mu hiç ? avantajlı oluyor mu ?

Cok avantajli olmuyor oran 2 bile degildi benim premium icin araba mukemmeldi (bmw 320d)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel bir bilgi( maximiles) : İst-Kuala Lumpur-Bangkok-İstanbul Qatar Havayolları ile 1944 TL = 972 mil
  • Kuzen Larry Balki kullanıcısına yanıt
    hmm..
    ya ben 320d falan da değil bi focus falan da yeter 1 hafta sonu Ankara'da işimi görsün maksat :)
    anadolujet in kendi araç kiralama fiyatlarına bakayım ben madem heba etmeyim puanlarımı :)
  • multigen M kullanıcısına yanıt
    Sms atmıştım. Alışveriş yaptığım mağaza tip olarak süper yazıyor. 3 ayrı karttan harcama yaptım. 1 tanesi premium diğer 2si adios. Hiçbirine yatmadı. Kayıt açtırtmam gerekecek sanırım. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Uzun süredir puan biriktiriyordum, şansımıza katsayılar düştü ama nisan ayında İtalya'ya gitmeyi planlıyorum, yalnız burada karşımızda bir sorun var, eşim öğretmen olduğu için izin konusunda sıkıntı yaşıyoruz, eşimin müdürünün teklifi rapor alıp gidebilirsin şeklinde oldu. Ancak burada tecrübeli arkadaşlardan görüş almak istiyordum, özellikle kamuda çalışanlar için, vize başvurusu sırasında kurumdan ne gibi bir belge istiyorlar, özellikle izin belgesi mi olması gerekiyor, yoksa şu kişi bu kurumda çalışmaktadır şeklinde matbu bir form ve maaş bordrosu yeterli olur mu? Bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim, teşekkürler..
  • deromemo kullanıcısına yanıt
    Bir defa büyük ihtimalle eşinizin o tarihte izinli olduğuna dair kurumundan bir belgeyi isteyeceklerdir. Bunu İtalyan konsolosluğu sayfasınından, istediği belgeler kısmında öğrenirsiniz. Rapor bu işi görmez doğal olarak.
  • 
Sayfa: önceki 23072308230923102311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.