Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23032304230523062307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: straight

Eylül ayında hem internet şubeye giriş hem de mobil şubeye girişle ilgili 2 ayrı kampanya mesajı gelmişti. Ben de ikisine de girmiştim. Worldpuanlar yatırılmayınca Kasım sonu gibi ikisi için de ayrı kayıt açtırdım. Daha sonra 1 adet 25 tl puan yattı hesabıma. Hangisi ile ilgili yattığını öğrenmek için MH'yi aradığımda aslında sadece 1 kampanya olduğunu, ikisinin bir arada gelmesi gerektiğini, bana da ikisine de girdiğim için 1 adet 25 tl yatırıldığını başka da puan yatmayacağını söylediler. Bu şekilde cevap alan başka kimse oldu mu? Ya da her ikisi için ayrı ayrı puan kazanan?

Bende aynı şekilde yanıt aldım. 45 TL yatması gerekirken uzun uğraşlar sonucu 25 TL yatırdılar. Onuda 1 yıldır iptal durumunda kapalı olan Play karta yatırmışlar.
    Yani dalga geçilirde bu kadar olmaz. Aradımda zar zor aktif olan karta aktardılar puanı. 2 ay süründürdüler bu kampanya yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 11 Aralık 2013; 17:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: And_erson

Siz siz olun adios dan uzak durun !!!

• HE y gidi Adiosss bu hallere de mi düşecektin ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

quote:

Orijinalden alıntı: marmados75

arkadaslar hic yurtici otel rezervasyonu yaptıran oldumu adios premium icin oranlar nedir? bilgi verirseniz sevinirim

2,45 maalesef.

Dün itibarıyla Belek Crystal Tat Beach'de haziran dönemine 4 günlük rezervasyon yaptım. 2.50'a geldi oran.
    Setur ile diğer firmaların fiyatlarını kıyasladım. Birebir aynıydı. Gayet cazip geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans. -- 11 Aralık 2013; 20:46:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: And_erson

Siz siz olun adios dan uzak durun !!!

Bence de, ne kadar az tutulursa o kadar daha iyi. Çevremdekilere bile kötüler oldum, keşke 50-100k adioscu kartini kapatsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Hocam 4gece icin nekadardi toplam fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: adios06

Hocam 4gece icin nekadardi toplam fiyat

rakamların detayı şöyle:

Crystal Tat Beach -
    2 kişi 4 Gece Haziran Dönemi

1440 TL. Setur-Jolly-vb. 4 şirket kıyaslamalarında %30 indirimli fiyatı.
    575 TL WP. karşılığı satın aldım.
    net 2,50 oran.
    Paylaş
  • 1-2 gecelik Termal otel düşünüyorum. Yalova civarında veya farklı bölgede tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

quote:

Orijinalden alıntı: marmados75

arkadaslar hic yurtici otel rezervasyonu yaptıran oldumu adios premium icin oranlar nedir? bilgi verirseniz sevinirim

2,45 maalesef.

Dün itibarıyla Belek Crystal Tat Beach'de haziran dönemine 4 günlük rezervasyon yaptım. 2.50'a geldi oran.
    Setur ile diğer firmaların fiyatlarını kıyasladım. Birebir aynıydı. Gayet cazip geldi.

seturda da fiyatlar aynı tabiiki, oran da kötünün iyisi, iyi oranları aratıyor ama ortada erken rezervasyonluk fiyat yok maalesef. Bu sene hemen yerimi ayırtamıyorum ne yazk ki, isteksizim bu fiyatlara.

• güncel oran bilgisi vereyim..
    ist-cidde, medine-ist. uçuşu setur 1354tl seyahat hattı 1425tl; 114000 wp karsılığı 570 tl puan , oran 2.5 kart adıos premıum..
  • xrayder X kullanıcısına yanıt
    Ooo biletleri aldığınıza göre vize işlerini halletmişsiniz sanırım şimdiden hayırlı yolculuklar bizim içinde dua ediniz...
  • istanbul merkezde yılbaşında kalabileceğimiz bir otel tavsiye eder misinz ( puanla alabileceğimiz)
  • selo224 kullanıcısına yanıt
    taksim divan
  • üstadım başka var mı setur un sitesinden bakıyorum hep şile sapanca otelleri çıkıyor en yakın... başka varsa bir link verir misin. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo224

üstadım başka var mı setur un sitesinden bakıyorum hep şile sapanca otelleri çıkıyor en yakın... başka varsa bir link verir misin. teşekkür ederim.

bookinturkey bakıyorum ben üstad
  • Benim kartta onaylansada bende başlasam puan toplamaya. Wings yetmiyor birde bunu deneyelim.
  • arkadaslar e-ticaret sitelerinden kampanyasiz alisveriste en cok puani hangi site veriyor,
    hepsiburada, kliksa,gittigidiyor,sanalpazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: adios06

arkadaslar e-ticaret sitelerinden kampanyasiz alisveriste en cok puani hangi site veriyor,
    hepsiburada, kliksa,gittigidiyor,sanalpazar

En avantajlisi Hepsiburada sanirim, 500-1000 tl arasina 75 WP veriyor.

• Arkadaşlar ortak limit için az önce bankayı aradım

sistem sırayla geçiriyormuş o yüzden benimkini geçirmediler

işin kötüsü limit aktarmak istedim maaş bordronuzla şubeye başvurun dedi

artık telefonda limitte aktarmıyorlar

işin kötüsü adiosumda limit kalmadı kaldık ortada
  • burst B kullanıcısına yanıt
    yok kampanyasiz puani kastetmistim yani %0,5 %1 %2 gibi
  • 
Sayfa: önceki 23032304230523062307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.