Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bluetorch Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21962197219821992200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can33tokat

az önceki seyehat hattı görüşmemde (otel rezv.için) adios premium kartım için güncel katsayının 2,45 olduğunu söylediler ve bankaya yönlendirdiler.
    banka ile görüştüm katsayılar için güncelleme yapıldığını bundan sonra adios premium kart için katsayının 2,45 olduğunu söylediler.

konu dan bilgisi olan varmı arkadaşlar ????

• Arkadaşlar D&Rlarda daha sonradan paraya çevirebileceğimiz birşey yok değil mi? Hediye çeki harici ininal kart gibi kartlara falanda yükleme yapılmıyor sanıyorsam?
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    evet aynısı benimde başıma geldi. uçak bileti için aramıştım. konuşma sırasında farkedemediğim için sormamdım bişey. sonradan hesapladım katsayı 2.45.
    çok kötü
  • quote:

az önceki seyehat hattı görüşmemde (otel rezv.için) adios premium kartım için güncel katsayının 2,45 olduğunu söylediler ve bankaya yönlendirdiler.
    banka ile görüştüm katsayılar için güncelleme yapıldığını bundan sonra adios premium kart için katsayının 2,45 olduğunu söylediler.

Bu çok kötü bir haber 3,2 ile çarpılmıştı en son

• quote:

premium böyle standart kart kaç puandır kim bilir.

• Allah allah daha geçen hafta uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırdım. Uçak bileti 3,8 gibi birşeydi, otel ise 2,90 civarıydı. Adios normal
  • quote:

Bu nerden cikti ya :s daha yeni baslamiskenhevesjmiz kirsagimizda birqkacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o zaman adios kullanmanın mantığı kalmıyor ki, kendileri bilir biz de alışveriş falan yapmayız.
  • Adios efsanesi bitti öyleyse

• 135 TL üyelik ücreti yansımış bu ay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Allah allah daha geçen hafta uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırdım. Uçak bileti 3,8 gibi birşeydi, otel ise 2,90 civarıydı. Adios normal

Otelde de 2 katına düşmesin? Otel için soran oldu mu?

• arkadaşlar arayan olursa seyehat hattını yazsın lütfen. Bana özel bi durum mu oldu merak ediyorum. acil rezervasyon yaptırmam lazım.
  • Sitede herhangi bir de?i?iklik yok..

http://www.adiospremium.com.tr/popup/pop-world-puanlarin-daha-degerli-kullanimi.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mightywings -- 28 Ekim 2013; 13:10:28 >
  • quote:

arkadaşlar arayan olursa seyehat hattını yazsın lütfen. Bana özel bi durum mu oldu merak ediyorum. acil rezervasyon yaptırmam lazım.

Hocam yurtiçi otel miydi acaba? 1 hafta önce yurdışı için aldım çünkü eski katsayılardan.
  • Geçmiş olsun arkadaşlar bugün itibariyle katsayı oranları düşmüş.
  • quote:

quote:

konu dan bilgisi olan varmı arkadaşlar ????

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: can33tokat

quote:

Orijinalden alinti: can33tokat

az önceki seyehat hatti görüsmemde (otel rezv.için) adios premium kartim için güncel katsayinin 2,45 oldugunu söylediler ve bankaya yönlendirdiler.
    banka ile görüstüm katsayilar için güncelleme yapildigini bundan sonra adios premium kart için katsayinin 2,45 oldugunu söylediler.

konu dan bilgisi olan varmi arkadaslar ????

Oteli birak , bugün uçak bileti sordum ;

Adios Premium da
    Uzakdogu 2,9
    Amerika ve Avrupa 2,4

katsayy uygulanacaktir . Geçmis olsun ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat34 -- 28 Ekim 2013; 13:19:18 >

• O kdr puan biriktirdik.kulliyen zarar.zaten fiyatlar yuksekti bu da son darbe oldu.uzakdogu hayallerimiz başlamadan bitti.yakinda karttan puanlari silerlerse sasirmayin

• Boyle olursa adios cok kan kaybeder.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

arkadaşlar arayan olursa seyehat hattını yazsın lütfen. Bana özel bi durum mu oldu merak ediyorum. acil rezervasyon yaptırmam lazım.

Hocam yurtiçi otel miydi acaba? 1 hafta önce yurdışı için aldım çünkü eski katsayılardan.

maalesef ewet hocam yurtiçi otel
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlik

Geçmiş olsun arkadaşlar bugün itibariyle katsayı oranları düşmüş.

Çok kötü oldu, 1 senelik emekle 900 TL'ye çıkmıştık, bundan sonra %10 dışındaki kampanyalar SMS atmaya değmez bu katsayılarla.

Garanti de Shop&Miles için aynı numarayı yapmıştı geçen senelerde; anlamı kalmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 21962197219821992200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.