Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21932194219521962197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar amerika uçuşu için daha once avusturya havayollarını kullanananız var mı?Yada bilgisi olan konfor ve rahatlıgı hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaslar dugunden sonra dubai dusunuyoruz. Vize basvurusunda 25 yas alti bekar bayanlarin red alma gibi bir durumu varmis. Giris yaptigimiz tarihlerde evli olacagiz ama vizeye basvururken bekar gorunecek. Sikinti yaratir mi daha once ayni durumda olan arkadas varsa..

burdan cevap vereyim,
    vizeyi mutlaka garantileyip uçak biltilerini öyle almanız faydalı olurdu, emirates den aldığınız için oraya mutlaka durumunuzu belirtin ve oradan almaya çalışın, dubaiye en kolay vizeyi emirates yoluyla alırsınız, pm de belirttiğiniz vize firmasını malesef tanımıyorum, emirates sıkıntı çıkarırsa denersiniz, ama verilen vizeyi mutlaka başka bir kaynaktan teyit edin, siteyi şikayet var gibi sitelerden araştırın,
    dubaiye vize almak çok kolay olduğu kadar gerekli şartlar sağlanmadığı takdirde o kadarda uğraştırıcıdır mlsf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 25 Ekim 2013; 15:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Arkadaslar dugunden sonra dubai dusunuyoruz. Vize basvurusunda 25 yas alti bekar bayanlarin red alma gibi bir durumu varmis. Giris yaptigimiz tarihlerde evli olacagiz ama vizeye basvururken bekar gorunecek. Sikinti yaratir mi daha once ayni durumda olan arkadas varsa..

burdan cevap vereyim,
    vizeyi mutlaka garantileyip uçak biltilerini öyle almanız faydalı olurdu, emirates den aldığınız için oraya mutlaka durumunuzu belirtin ve oradan almaya çalışın, dubaiye en kolay vizeyi emirates yoluyla alırsınız, pm de belirttiğiniz vize firmasını malesef tanımıyorum, emirates sıkıntı çıkarırsa denersiniz, ama verilen vizeyi mutlaka başka bir kaynaktan teyit edin, siteyi şikayet var gibi sitelerden araştırın,
    dubaiye vize almak çok kolay olduğu kadar gerekli şartlar sağlanmadığı takdirde o kadarda uğraştırıcıdır mlsf

Obrigado Tour - Everest Organizasyon firma ismi. Web sayfalarıymış o gönderdiğim. Herhangi bir şikayet yok araştırdım az çok. Emirates'teki formu ne yazık ki tamamlayamıyorum.BAE de irtibat kişisi istiyor yanında da zorunlu yazıyor

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Uçak bileti aldınızmı ? Pegasus üzerindende vize alınabiliyor..

Pegasus üzerinden bu aşağıdaki linke yönlendirilip vize alınıyor.

http://www.worldwide-s.net/index.html

Türkiye: +902122324365

isterseniz bir telefon edip görüşün..
  • mertali kullanıcısına yanıt
    Bileti aldım hocam emirates ten. Az önce vize merkezlerinin çağrı merkeziyle görüştüm. 25 yaş altı bekar bayan falan şehir efsanesi dedi. ekşisözlük ten değil bizden alın bilgiyi dedi :)) Herkesin ne kadarsa red edilme şansı onun da o kadar dedi. Sağolsunlar epeyce yardımcı oldular formda anlamadığım kısımlar vardı onları sordum açık açık anlattı. Bi otel rezervasyonu istiyorlar onu da vizeyi almadan satın almak istemiyorum dedim, gitmeyi düşündüğünüz yerin bilgilerini yazarsanız yeterli olur dedi..

Acaba booking.com dan ödeme yapmadan rezervasyon yapılıyor mu?
  • kliksa yatmış sanıyorum, başka bilgisi olan var mı?
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Tabi ki, oteline göre değişmekle beraber booking.com dan ödeme yapmadan rezervasyon yapılır. Otelin odalarını seçerken görebilirsiniz ödeme yapılp yapılmayacağını...
  • quote:

Bileti aldım hocam emirates ten. Az önce vize merkezlerinin çağrı merkeziyle görüştüm. 25 yaş altı bekar bayan falan şehir efsanesi dedi. ekşisözlük ten değil bizden alın bilgiyi dedi :)) Herkesin ne kadarsa red edilme şansı onun da o kadar dedi. Sağolsunlar epeyce yardımcı oldular formda anlamadığım kısımlar vardı onları sordum açık açık anlattı. Bi otel rezervasyonu istiyorlar onu da vizeyi almadan satın almak istemiyorum dedim, gitmeyi düşündüğünüz yerin bilgilerini yazarsanız yeterli olur dedi..

Acaba booking.com dan ödeme yapmadan rezervasyon yapılıyor mu?

Bazı oteller yapıyor. Son gün dahil iptal edebiliyorsun.
  • the-maintain
    Benim yatmamış belki teker teker yatırıyorlardır..

sakurek
    evet bookingten yapabilirsiniz...Orda ne zamana kadar ücretisiz iptal edebileceğiniz yazıyor ona dikkat edin. Bazı oteller hepsini bile alabiliyor. Baızları 1 gecelik vs..
  • teşekkürler arkadaşlar o şekilde yapayım kredi kartını da sanal kart tanımlatalım nolur nolmaz
  • quote:

Tavsiye için tşkler

Soruyu sorarken dusunuyoruz seklinde yazinca bilet aldiginiz anlasilmiyor. O sebepten yazdiklarim yersiz kaldi.bilet alindi ise size de keyfini cikarmak kalir. Simdiden mutluluklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mobilden son 5 sayfaya baktım ayrıca sss de de bulamadım. Bu 5-20 ekim lcw nin puanları ne zaman yatacak ya da yattı mı? Teşekkürler

• Merhabalar,
    İnternet sitesinde
    "Yapı Kredi World Lounge'dan adios sahipleri ve misafirleri kişi başı 20 TL karşılığında yararlanabilirler. Kart sahiplerinin yanlarındaki 6 yaşından küçük çocuklar Yapı Kredi World Lounge'dan ücretsiz faydalanabilirler."

diye yazıyor ancak ilk sayfada 20 TL olayından hiç bahsedilmemiş.
    Bu 20 tl olayı uzun zamandır var mıydı?

Yoksa bu 20 TL premiumlar için geçerli değil mi?
  • Bolkepçe B kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın vize falan yok kesinleşmedi ya ondan düşünüyoruz yazmıştım :) Bir sonraki seyahat planımız için tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracağız. Tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: recaihercai

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Thy den :Kutlama pastanız 10.000 metrede ikramımız!

Doğum günü ve evlilik yıldönümlerinin üç gün öncesinde veya sonrasında Türk Hava Yolları ile uçan Miles&Smiles üyelerinin kutlama pastası, uçakta ikramımız. Çağrı Merkezimize ve Türk Hava Yolları ofislerimize talebinizi iletmeniz yeterli. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Kural&Koşullar:
    Pasta ikramı üye talebine istinaden gerçekleşecektir.
    Miles&Smiles üyelerinin pasta ikramından yararlanabilmeleri için seyahatin (uçuş tarihinin) , doğum günü/evlilik yıldönümü tarihlerinin 3 gün öncesi veya sonrası (+/- 3 gün içerisinde) gerçekleşmesi gerekmektedir.
    Kutlama pastası gidiş veya dönüş seferinde yüklenebilir.
    Pasta talebi uçuştan en az 24 saat önce talep edilmelidir.
    Üyelerimiz pasta talebini 444 0 849 numaralı çağrı merkezi’nden, Türk Hava Yolları satış ofıslerınden gerçekleştırebılırler.
    Sadece türk hava yolları uçuşlarında geçerlidir.
    Share on email More Sharing Services

Ben geçenlerde faydalandım. Kızımın doğumgününe denk geldi. Resimdeki pasta kadar güzel olmasa da ona güzel bir sürpriz oldu Bir de, uçakta diye midir bilmem, mum koymamışlar. Çok darıldım

mutlu yıllar
    cimriliklerinden koymamışlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Merhabalar,
    İnternet sitesinde
    "Yapı Kredi World Lounge'dan adios sahipleri ve misafirleri kişi başı 20 TL karşılığında yararlanabilirler. Kart sahiplerinin yanlarındaki 6 yaşından küçük çocuklar Yapı Kredi World Lounge'dan ücretsiz faydalanabilirler."

diye yazıyor ancak ilk sayfada 20 TL olayından hiç bahsedilmemiş.
    Bu 20 tl olayı uzun zamandır var mıydı?

Yoksa bu 20 TL premiumlar için geçerli değil mi?

Premiumlar ucretsiz faydalanıyor yanında bir kisi ile beraber.

• Asagidaki kampanyadan puani yatan oldu mu arkadaslar?
    30 Eylul tarihine kadar Yapi Kredi Internet Subesi'ne giris yapin, 25 TL degerinde puan kazanin! Size ozel bu firsati kacirmayin!

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker60

Asagidaki kampanyadan puani yatan oldu mu arkadaslar?
    30 Eylul tarihine kadar Yapi Kredi Internet Subesi'ne giris yapin, 25 TL degerinde puan kazanin! Size ozel bu firsati kacirmayin!

Yatmadı bana da. Kayıt oluşturdum ilginçtir ki YKB dönüş yapmadı hala bir haftadan fazladır.
  • yildirimr kullanıcısına yanıt
    Ben de aradım 31 ekime kadar bekleyin, yatmazsa tekrar arayın dediler.
  • ilker136 İ kullanıcısına yanıt
    Kampanyadan kazanılan Worldpuan'lar 30 Ekim 2013 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanım tarihi 14 Kasım 2013'tür.

Yapı kredi biten kampanyalardan buldum. 30 ekimde yatıyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 21932194219521962197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.