Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21922193219421952196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: magicjoe

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

PEKİN GEZİ PAYLAŞIMI
    Arkadaşlar herhalde Pekine giden pek yok aramızda. Unutmadan kısaca tecrübelerimi paylaşayım ki belki birilerinin işine yarar bir gün.

Çok güzel bir paylaşım @raskolnikov77 .
    Teşekkürler..

Aslinda gezi için Çin'e kadar uzanmışken Tayland-Singapur-Phuket-Pattaya vb. bir rota da izlenebilir gibi geldi.

Giden arkadaşlar, böyle bir rota anlamli olur mu sizce ?

para ve zaman sıkıntısı yoksa bence çok anlamlı olurdu :) Uzakdoğuya gittinmi zaten en az 15 gün kalıp bol bol gezeceksin ki o uzun yola değsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Olmazmı super olur, geçen sene singapur hy kampanyasıyla singapur bangkok,phuket singapur yapmıştık
    10 gün yetmemişti, tek nokta atışı bence daha iyi sindirmek için en az bir yere 5 gün ayırmak lazım

böyle kampanyalar bekliyoruz
  • 8. Ankara Adios Buluşması
    Konu: Son gelişmeler
    Yer. Çukurambar Liva
    Tarih:30/10/2013 Çarşamba
    Saat:18:00

Tüm arkadaşlarımızı bekleriz.

Güncel Konu:http://forum.donanimhaber.com/m_68725873/mpage_10/f_//tm.htm#83041224

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartok -- 25 Ekim 2013; 10:15:19 >
  • cartok kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panthera52 kullanıcısına yanıt
    Temmuzda kampanya ile almıştım adisotan 449 puana.. oteli kendim aldım.. gecelik 2 kişi 300 lira civarında.. 4 yıldızlı ve merkezi yerde..
  • magicjoe kullanıcısına yanıt
    Olur tabi ama vakit ve nakit gerekiyor ekstra :) bayramda buna vakit yetirebildim ben :)
  • selam arkadaşlar :) Laos ve Kamboçya giden arkadaşlar var mı? Vizeyi Bangkok'dan mı almak daha mantıklı? Vizeyi Bangkokk'dan aldıktan sonra kaç gün içinde bu ülkelere gitmek lazım?
  • sularslan S kullanıcısına yanıt
    Kamboçya'ya gittim, vize kapıda kolayca alınıyor, 20$ karşılığı, problemsiz. Fakat Laos vizesi yaklaşık iki yıl öncesi için bayağı sıkıntılı idi, müslüman ülkelerden gelenlere pek sıcak değiller.
  • Maximiles 27 Ekim'den itibaren her 150TL'ye 1 maximil verecek. Alışveriş başına maksimum 67 maximil kazanılabilecek. Daha önce 125 TL'ye 1 maximildi. Maksimum 80 maximildi.
    Bankalar kısmaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Thy den :Kutlama pastanız 10.000 metrede ikramımız!

Doğum günü ve evlilik yıldönümlerinin üç gün öncesinde veya sonrasında Türk Hava Yolları ile uçan Miles&Smiles üyelerinin kutlama pastası, uçakta ikramımız. Çağrı Merkezimize ve Türk Hava Yolları ofislerimize talebinizi iletmeniz yeterli. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Kural&Koşullar:
    Pasta ikramı üye talebine istinaden gerçekleşecektir.
    Miles&Smiles üyelerinin pasta ikramından yararlanabilmeleri için seyahatin (uçuş tarihinin) , doğum günü/evlilik yıldönümü tarihlerinin 3 gün öncesi veya sonrası (+/- 3 gün içerisinde) gerçekleşmesi gerekmektedir.
    Kutlama pastası gidiş veya dönüş seferinde yüklenebilir.
    Pasta talebi uçuştan en az 24 saat önce talep edilmelidir.
    Üyelerimiz pasta talebini 444 0 849 numaralı çağrı merkezi’nden, Türk Hava Yolları satış ofıslerınden gerçekleştırebılırler.
    Sadece türk hava yolları uçuşlarında geçerlidir.
    Share on email More Sharing Services

Ben geçenlerde faydalandım. Kızımın doğumgününe denk geldi. Resimdeki pasta kadar güzel olmasa da ona güzel bir sürpriz oldu Bir de, uçakta diye midir bilmem, mum koymamışlar. Çok darıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Maximiles 27 Ekim'den itibaren her 150TL'ye 1 maximil verecek. Alışveriş başına maksimum 67 maximil kazanılabilecek. Daha önce 125 TL'ye 1 maximildi. Maksimum 80 maximildi.
    Bankalar kısmaya devam ediyor.

Isbankasi yaklasik 2 yildir bu ürün için yaptigi promosyon, kampanya, ek mil vb. işlemleri durdurmuş durumda. Bunun yanisira ilettiginiz gibi 100 TL --> 1 mil'den 125 TL --> 1 mil ve şimdi de 150 TL--> 1 mil uygulamasına çevirerek ürünün cazibesini giderek yitirmesine sebep oluyorlar. :-(
  • kyturan1 kullanıcısına yanıt
    Kliksa salı günü yatacak zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Kamboçya'ya gittim, vize kapıda kolayca alınıyor, 20$ karşılığı, problemsiz. Fakat Laos vizesi yaklaşık iki yıl öncesi için bayağı sıkıntılı idi, müslüman ülkelerden gelenlere pek sıcak değiller.

, Tayland'ın kuzeyinde bulunan Chiang Mai şehrine gittim. Orada kaldığım otelin masasında . Laos ve Vietnama acenta aracılığı ile oradan vize alınabiliyordu. Bu bilgiyi de paylaşm

Tayland'ın kuzeyinde bulunan Chiang Mai şehrine gittim. Orada kaldığım otelinde Laos ve Vietnama acenta aracılığı ile oradan vize alınabieceğini öğrendim . Bu bilgiyi de paylaşmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Laos'a vizede sıkıntı olacağını zannetmem bizin için ama Myanmar için aynı şeyleri söyleyemem. Oraya vize almak sıkıntılıymış. Zaten karadan Myanmar'a girme yasak. Mesela elinde profesyonel slr bir fotoğraf makinası varsa, sen gazeteci misin, deiye ülkeye almayabilirlermiş. evet bir de müslümanlara bakış açıları farklı son zamanlarda. Doğa olarak harika bir ülke ama bu ülke dışa kapalı, zihniyet şu : turist gelsede olur gelmesede.. Bir Bir örnek daha vereyim: Myanmarlı bir vatandaşın cebinde döviz taşıması, döviz alması , satması da yasak o ülkede..

• quote:

Orijinalden alıntı: devrimkaratas

quote:

Orijinalden alıntı: cvr

kişiye özel'i yine sınırlandırmışlar.

ağustos'ta tanımlatmıştım. şimdi istediğimde "6 ay" geçmediği için tanımlayamayız diyorlar.

Kişiye özel kampanya için aradım. Kişiye özel sadece otomatik yapılacak. Manuel'in yani istediğiniz ayda alamazsınız dediler. Hocam bu bilgi doğrumu. Yoksa bana denk gelen müşteri temsilcisi mi yanlış anlattı.

geçenlerde aynı cevabı bende aldım..
  • Arkadaslar dugunden sonra dubai dusunuyoruz. Vize basvurusunda 25 yas alti bekar bayanlarin red alma gibi bir durumu varmis. Giris yaptigimiz tarihlerde evli olacagiz ama vizeye basvururken bekar gorunecek. Sikinti yaratir mi daha once ayni durumda olan arkadas varsa..

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaslar dugunden sonra dubai dusunuyoruz. Vize basvurusunda 25 yas alti bekar bayanlarin red alma gibi bir durumu varmis. Giris yaptigimiz tarihlerde evli olacagiz ama vizeye basvururken bekar gorunecek. Sikinti yaratir mi daha once ayni durumda olan arkadas varsa..

Dugunden sonra dubai ye gidip bol bol avm mi gezmeyi dusunuyorsunuz.
    Balayi icin dubai bayagi kotu bir secim. Onun yerine bosna hersek ve ya karadag gutseniz daha keyifli zaman gecirirsiniz. Birde vize parasini arablara kaptirmamis olursunuz. Dubaide avm den baska col var.

• Thunder diye bir üstad vardı çok severdik kendisi neden forumumuzu bıraktı? özletti kendini

• Bolkepçe B kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelatenightmenu

Thunder diye bir üstad vardı çok severdik kendisi neden forumumuzu bıraktı? özletti kendini

Thunder üstadı Adios başlığında üzdüler biraz gereksiz ve sürekli aynı sorularla
    http://forum.donanimhaber.com/m_76171154/f_//tm.htm#76171154 Thunderi burdan takip edebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 21922193219421952196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.