Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21882189219021912192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omercelik

Merhaba,

Ben bu yaz gittim. Kasımda denize girilebilir diye düşünüyorum. Deniz suyu sıcaklığı problem olmazsa, plajı port şeklinde olduğu için zaten dalga almıyor. (Önünü kapatmışlar, havuz gibi olmuş) Transferi yine seyahat hattından puanla satın alabilirsiniz. Otel gayet güzel, biz balayı konsepti ile gittiğimiz için bir üst odaya yükselttiler. Genel konsept olarak Türkiye'deki herşey dahillerden çok farklı. Kumarhane ön planda. O yüzden her adım başı para ödemeye hazırlıklı olun. (Yemek saatleri dışında kumarhane dışında herhangi bir yerde ücretsiz hiç bir şey yok).

Hocam kumar oynamayacaksanız Kıbrısta ne işiniz var? Herşey dahil bildiklerimize benzemiyor çünkü kimsenin umrunda değil. Yemeğe dahi çıkmıyor millet çünkü kumarhanede :) Görecek bir şey yok kıbrısta doğal ve kültürel olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: the-maintain

quote:

Orijinalden alıntı: britony

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

http://www.memurlar.net/haber/416756/ :)

o zaman adiosla umreye de gidilir :)

kişiye özel istediklerimiz değil sadece bankanın tek taraflı verdiklerine caiz denilmiş.

Umre programı yapabilecekler detayını paylaşırsa sevinirim

buyrun hocam umre rehberi :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_77087928/tm.htm

keşke uçak biletinizi ve hangi otelde kaldığınızı

adios kullandınız mı

o konulara da değinseymişsiniz :)

hocam ben adiosla gidecektim fakat vize almanın diyanet olmadan imkansıza yakın olduğundan bahsettiler.

o genel olarak umre düşünenlere yardımcı olmak için yazdığım bir yazı. kalacak otellere gelince, zaten turlar daha ucuza geleceğini söylüyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: britony

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

http://www.memurlar.net/haber/416756/ :)

o zaman adiosla umreye de gidilir :)

kişiye özel istediklerimiz değil sadece bankanın tek taraflı verdiklerine caiz denilmiş.

Umre programı yapabilecekler detayını paylaşırsa sevinirim

buyrun hocam umre rehberi :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_77087928/tm.htm

keşke uçak biletinizi ve hangi otelde kaldığınızı

adios kullandınız mı

o konulara da değinseymişsiniz :)

hocam ben adiosla gidecektim fakat vize almanın diyanet olmadan imkansıza yakın olduğundan bahsettiler.

o genel olarak umre düşünenlere yardımcı olmak için yazdığım bir yazı. kalacak otellere gelince, zaten turlar daha ucuza geleceğini söylüyorlar.

arkadaslar ben mart ayında, 10 kişi birlikte gıtmeyi düşünüyoruz.. adıos ıle 10 kişilik oteli, adıos,wıngs ve maxımıles kartlarımlada uçak biletlerını halletmeyi düşünüyorum..vize,rehberlik ve transfer işlemlerınıde anlasabıldıgım bı tur fırmasından alacağım.. görüşmelerim sürüyor,gidip gelınce sızlerle paylaşırım...

• Erdem Dengel kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Öncelikle, bütün hafta sonu değil indirim, yalnızca pazar kahvaltıları için. Ama diğer özellikleri güzel. Ben de adios ve wings'in yanına bu kartı almayı düşünüyorum. Sorması ayıp, size hangi şartlar dahilinde verdiler ve limiti ne kadar acaba? Çünkü internet sitelerinde en az 6 ay boyunca 75 bin TL'lik varlık tutmak gerektiğini belirtiyorlar.

Cevabınız için şimdiden teşekkürler
  • ekim ayı da bitti
    singapur kamp dan ses yok
    bir arkadas ekim ayında olabilir demisti
    ama ses cıkmadı
    bu kdr puanla paket cıksın diye bekliyorum
  • dec_chaos D kullanıcısına yanıt
    daha önce bende multineti küçük çaplı marketlerde kullanmak istediğimde komisyon almak istediler. Yasal statü nedir bilmiyorum ama söylendiğine göre ödemeyi almalarını beğenmedikleri için olsa gerek bazı işyerlerinin kredi kartından alınan banka komisyonunu müşteriye yansıttıkları gibi multineti de yansıtıyorlar.
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bakıyorum o otele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Ustadlar daha once emirates ile dubai ye gitmis ve emirates uzerinden vize alan kimse var mi? Basvuru formunu doldururken anlamadigim kisimlar var da yardim gerekiyor. Tesekkurler

ben yardımcı olmaya çalışayım :)
  • selam arkadaşlar bir sorum olacak sizlere: internet üzerinden multinet yüklemesi yapmak ve % 5 wp kazanmak için ne yapmam gerekir? Multinet kartına sahip değilim.. Bireysel multinet yüklemesi konusunda aydınlatıcı bilgiler verebilecek arkadaşlar vardır umarım Bir de multineti marketlerde hangi durumlarda kullanmak daha avantajlı? Kampanya yapmadığımız zamanlarda mı bu multineti kullanmak gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam arkadaşlar bir sorum olacak sizlere: internet üzerinden multinet yüklemesi yapmak ve % 5 wp kazanmak için ne yapmam gerekir? Multinet kartına sahip değilim.. Bireysel multinet yüklemesi konusunda aydınlatıcı bilgiler verebilecek arkadaşlar vardır umarım Bir de multineti marketlerde hangi durumlarda kullanmak daha avantajlı? Kampanya yapmadığımız zamanlarda mı bu multineti kullanmak gerekir?

http://applications.multinet.com.tr/bireysel/default.aspx aderinden kayıt olup bir miktar para yüklüyorsunuz kart size gönderiliyor. (20tl minimum diye hatırlıyorum ama emin değilim) Yine aynı adresten girip yükleme yapabiliyorsunuz.
    Market kampanyası olmadığında markette kullanılabilir ancak market komisyon almıyorsa tabi.

• Siam Bayshore derim, walking street'in girişinde (aslında bitişine diyeyim). Mixx Disco'nun hemen yanında.
    Kahvaltısı 10 numara (bence taylandda gayet önemli bir olgu :)) Havuzu büyük kaydıraklı (tek parça ufak kaydırak var)
    GTA'da var ve puanla alınabiliyor, kesinlikle düşünün derim.

@erdinc104
  • Bir şey sormak istiyorum, Adios'çular bilebilir diye düşünüyorum. Öğrenci Worldplay kartımda worldpuanla alışveriş yaptığımda diyelim ki hard disk alsam o harddiski iade edersem kartıma geri worldpuan mı yüklenir yoksa alışverişin tutarı mı iade edilir?
  • kartına tutar iade edilir, wp geri alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KcRasco -- 24 Ekim 2013; 9:58:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

kartına tutar iade edilir, wp geri alınır

Çok teşekkürler. Süreli worldpuan'ı kurtarmanın puanları Adios'a nakletmek dışında bir yolu yok o zaman anladığım kadarıyla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anildi

İlk sayfada yurtdışında ucuz telefon görüşmesi ile ilgili bir takım bilgiler olmasına rağmen bu konuda üstadlara bir sorum olacak. Bu arada hemen belirteyim nonoh uygulamasınında türkiyeye yapılan aramalar ücretlendirilmeye başlanmış. Yurtdışında iken Türkiyedeki sabit hat ve cep telefonlarını aramanın en makul yolu nedir? İnternet kullanımını otel cafe vb. yerlerden wifi ile sağladığımızı düşünürsek skype, wirofon tarzı programların kullanımı nasıldır? Üstadlar bu konuda yol gösterici bilgilerinize ihtiyaç duyulmakta.

Ücretlendirilmiş derken ev telefonunu aramak 1,5 cent, cep telefonu aramak ise 8 cent gibi bir şey. Wirofonu bilmiyorum fakat Skype bundan kat kat daha yüksektir.
    Eğer gerçekten yurtdışından Türkiye'yi dakikası 4 (veya 20) kuruşa aramak çok pahalı geliyorsa, şu iki yöntemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

1- WiFi üzerinden iPhone'dan iPhone'a Facetime (iPad veya Mac de olabilir)
    2- Apple, Android, PC üzerinden Viber, Tango veya Skype.

Bunlardan Facetime ve Viber daha pratik çünkü kişilerin direkt numaraları kayıt olduğu için Rehberden direkt arayabiliyorsunuz.
    Bu programlar hem arayan hem de arayan da yüklü olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gesture

quote:

Çok teşekkürler. Süreli worldpuan'ı kurtarmanın puanları Adios'a nakletmek dışında bir yolu yok o zaman anladığım kadarıyla?

sen süreli birşeyden bahsetmedin ki aldığın şeyi iade etmekten bahsettin... söylediğin şeyler farklı ..? adiosa aktarırsan silinmez ama iade yaparsan kart farketmez adiosta da olsa puanların gider.
  • quote:

quote:

adios kartın varsa worldplay kartındaki puanlarda silinmiyor
  • quote:

quote:

quote:

sen süreli birşeyden bahsetmedin ki aldığın şeyi iade etmekten bahsettin... söylediğin şeyler farklı ..? adiosa aktarırsan silinmez ama iade yaparsan kart farketmez adiosta da olsa puanların gider.

Sen ilk basta yanlış anladın; arkadas puanla alışveriş yapmayı sormuş.
    @gesture adios kartın olunca puan silinmiyor böyle atraksiyonlar gerekmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tekmali

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam arkadaşlar bir sorum olacak sizlere: internet üzerinden multinet yüklemesi yapmak ve % 5 wp kazanmak için ne yapmam gerekir? Multinet kartına sahip değilim.. Bireysel multinet yüklemesi konusunda aydınlatıcı bilgiler verebilecek arkadaşlar vardır umarım Bir de multineti marketlerde hangi durumlarda kullanmak daha avantajlı? Kampanya yapmadığımız zamanlarda mı bu multineti kullanmak gerekir?

http://applications.multinet.com.tr/bireysel/default.aspx aderinden kayıt olup bir miktar para yüklüyorsunuz kart size gönderiliyor. (20tl minimum diye hatırlıyorum ama emin değilim) Yine aynı adresten girip yükleme yapabiliyorsunuz.
    Market kampanyası olmadığında markette kullanılabilir ancak market komisyon almıyorsa tabi.

çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

Siam Bayshore derim, walking street'in girişinde (aslında bitişine diyeyim). Mixx Disco'nun hemen yanında.
    Kahvaltısı 10 numara (bence taylandda gayet önemli bir olgu :)) Havuzu büyük kaydıraklı (tek parça ufak kaydırak var)
    GTA'da var ve puanla alınabiliyor, kesinlikle düşünün derim.

@erdinc104

mekan olarak iyi bir konumdaymış Mix e yakın olması yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sularslan -- 24 Ekim 2013; 10:51:49 >
  • 
Sayfa: önceki 21882189219021912192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.