Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anne, baba, kardeş, eş ya da çocuk gibi birinci dereceden akrabalık bağı olan adios kart kullanıcıları ile puanlar birleştirebilirsiniz. Puanları birleştirmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın aranması gerekmektedir. Puanlar bu kişilerin dışında bir kişiye devredilemez.

Benim sıkıntım puan degil , 1 kart = 2 bilet istedigim 1 kart= en az 3 bilet .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

quote:

Orijinalden alıntı: L.E.A.

quote:

Orijinalden alıntı: meier

arkadaşalr bişey soracam,

bu adios kartın yıllık kart ücreti var mı? varsa ne kadar?
    birde finansbank gibi itiraz edince iptal ediyorlar mı?

Senelik 115TL, Bankada sağlam müşteriysen iptal ettirebilirsin

Yıllık Üyelik Ücreti

Asıl kart 60 TL, ek kart 15 TL. adios kart için ilk yıl "Kart Ücreti" alınmamaktadır.

http://www.adioscard.com.tr/adios-ozellikleri/faiz-ve-ucretler.aspx

Valla benim ki böyle:

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

• quote:

Orijinalden alıntı: artlik

Anne, baba, kardeş, eş ya da çocuk gibi birinci dereceden akrabalık bağı olan adios kart kullanıcıları ile puanlar birleştirebilirsiniz. Puanları birleştirmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın aranması gerekmektedir. Puanlar bu kişilerin dışında bir kişiye devredilemez.

Böyle bir sınırlama yok diye biliyorum, yani aynı aileye bilet alabiliyorsunuz, en azından baktım bir karta tek bilet diye bir kısıtlama görmedim. Bugüne kadar hep yalnız uçtum ama, yaza kısmetse abd yapacağım 3 kişi eğer kısıtlama varsa yandık:(

• quote:

Adios Premium yıllık kart ücreti 115 tl. Normal adios 60 tl. Benim de Premium var ve kart ücreti almıyorlar(daha doğrusu alıp, hemen geri yatıyorlar aynı gün)
  • Neden öyle yapıyorlar? Telefon açıp kapattıracam diye tehdit mi ediyorsun yoksa banka için sağlam bir müşteri misin?
  • yapi kredi kart ücreti konusunda en iyi banka diyebilirim ( kart finansım yok ama onun içinde iyi olduğu söyleniyor) bankayı aradığımda hemen iptali gerçekleştiriyorlar. kapatıcam diye tehdit etmeye gerek kalmıyor.
  • adios premium olunca puan kazanımında bir artış yada başka bir avantaj oluyor mu?
  • quote:

quote:

Anne, baba, kardeş, eş ya da çocuk gibi birinci dereceden akrabalık bağı olan adios kart kullanıcıları ile puanlar birleştirebilirsiniz. Puanları birleştirmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın aranması gerekmektedir. Puanlar bu kişilerin dışında bir kişiye devredilemez.

Böyle bir sınırlama yok diye biliyorum, yani aynı aileye bilet alabiliyorsunuz, en azından baktım bir karta tek bilet diye bir kısıtlama görmedim. Bugüne kadar hep yalnız uçtum ama, yaza kısmetse abd yapacağım 3 kişi eğer kısıtlama varsa yandık:(

Eğer normal şekilde puanlarınızı kullanıp bilet alırsanız öyle bir limit yok. Ama seyahat kampanyalarından alırsanız en fazla 2 kişilik bilet alabilirsiniz.

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/kampanyalar/tatil-plani.aspx

Kampanya dahilinde bir kişi en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea

quote:

Orijinalden alıntı: etlik

Mart ayında Japonyaya gidiyorum .İsteyen olursa tur düzenleyebiliriz.

aslında bir tokyo yapsak fena olmaz... hızlı metroyla vınnnnnn..

maliyet ne tutar acaba.

Maliyetin diğer ülkelere göre çok tutacağından eminim. Bileti aldım otel fiyatlarına bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cartok
    quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

Orijinalden alıntı: cartok
    Evet hocam yapıkredi seyahat hattından alıyoruz bileti. Aramadan önce Pegasus havayollarından fiyata bakmıştım. Zaten hangi havayolu derseniz ordan alıyorlar. Hatta rezervasyonunuz varsa onu da satın alabiliyormuşsunuz. Pegasusda şu an Nisan ayında gidiş dönüş 2 kişi bilet ücreti 550 TL idi. Bana 210 TL karşılığı worldpuan ile bileti aldılar.

Bu arada sabahtan beri Roma otellerine bakmaktan şaşı oldum. Roma ile ilgili tecrübesi olan var mı? 3 veya 4 yıldızlı uygun fiyatlı otel bakıyorum. Fiyattan sonra aradığımız en önemli özellik şehre ulaşım imkanının kolay olması.

Edit: Bu arada yapıkredi seyahat hattını akşam ararsanız yarım saat bekliyorsunuz. Fakat mesai saatlerinde ararsanız hemen çıkıyor.

Hocam booking.com'dan bakmani tavsiye ederim otelleri. Örnegin gecen gün 12 nisn icin bakmistim, cift kisi geceli 50 �'dan baslayan fiyatlar var. Otelin merkezi olusuna gore fiyatlar degisiyor. Tabii bu dedigim oteller 3 yildizli oteller.Hatta şu meşhur Collezyum'a yürüme 15 dk mesafede bir otel vardi , cift kisi gecelik 68�'du sanirim. Fiyatlar uygun geldi bana nisan ayi icin. Sitedeki oteller hakkindaki yorumlari okursan az cok fikir sahibi olabilirsin. Bu siteden ucretsiz rezervasyonda yaptirabilirsin;) Simdiden iyi gezmeler dilerim:)

Teşekkürler hocam. Oraya bakıyordum zaten. Collezyum a 15 dk mesafedeki hotel hangisi? 68 euro fiyatı uygun geldi bana. Şehir içindeki otel fiyatları biraz pahalı da

Slm hocam;
    Otelin adini hatirlamiyorum:( Ama fiyati en uygun oteller arasinda idi. Otelin kisa tanitiminda öyle yaziyordu, bunu otelde kalan bir musteri yorumunda da okudum. Bayagi yakinmis Colezyum'a. 3 yildizli otellerdendi, istersen bu otelleri bir incele;)

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

quote:

quote:

Eğer normal şekilde puanlarınızı kullanıp bilet alırsanız öyle bir limit yok. Ama seyahat kampanyalarından alırsanız en fazla 2 kişilik bilet alabilirsiniz.

Kampanya dahilinde bir kişi en fazla 2 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.

Hah şimdi oldu, rahatladım valla.. Bu arada kısmen de olsa yanlış bilgilendirme yapmışım özür dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: meier

Neden öyle yapıyorlar? Telefon açıp kapattıracam diye tehdit mi ediyorsun yoksa banka için sağlam bir müşteri misin?

Aylık ekstrelerim 2-3 bin tl arası geliyor, sanırım bu yüzden almıyorlar. Şimdiye kadar ödemelerimi gününde ve tam yatırmamın da etkisi olmuştur belki..

Tehdit edilecek bir durum yok aslında, kart ücreti alsalar dahi bu miktarın çok daha fazlasını puan olarak size veriyorlar.

quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15
    adios premium olunca puan kazanımında bir artış yada başka bir avantaj oluyor mu?

Tam olarak bilmiyorum, ama öyle çok bir farkı yok herhalde..

Forumu okuyana kadar ben de bilmiyordum puanların böyle avantajlı kullanılabileceğini.. Şimdiye kadar boşuna harcamışım puanları, biriktirmeye başladım bakalım, ilk fırsatta Güney Afrika'daki Dünyanın en yüksek köprüsünden atlamak istiyorum.. Atlarsam söz Adios diye haykıracağım..

http://www.youtube.com/watch?v=uDu1IpLXsek

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan arkadaşlara. tayland'a 1150 tl ye gidiş dönüş bilet buldum. adios da 150 tl puan var. bununla 350 375 tl lık bır bılet alınıyor anladıgım kadarı ıle. 1150 tl lık bıletı yetmeyen kısım ıle avans puan kullanarak almak mumkunmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HD_MAN

arkadaşlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan arkadaşlara. tayland'a 1150 tl ye gidiş dönüş bilet buldum. adios da 150 tl puan var. bununla 350 375 tl lık bır bılet alınıyor anladıgım kadarı ıle. 1150 tl lık bıletı yetmeyen kısım ıle avans puan kullanarak almak mumkunmu ?

O kadar avanspuan için limitiniz yeterliyse olabilir.
  • Orijinalden alıntı: HD_MAN

arkadaşlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan arkadaşlara. tayland'a 1150 tl ye gidiş dönüş bilet buldum. adios da 150 tl puan var. bununla 350 375 tl lık bır bılet alınıyor anladıgım kadarı ıle. 1150 tl lık bıletı yetmeyen kısım ıle avans puan kullanarak almak mumkunmu ?

[/quote

Avans puan limiti kart limitine göre belirleniyor.
    Limit Avans puan
    0 - 500 3.000
    501 - 1.000 15.000
    1.001 - 3.000 30.000
    3.001 - 5.000 50.000
    5.001 - 8.000 75.000
    8.001 - 10.000 100.000
    10.001 - 60.000 125.000
    60.001 ve üstü 150.000
  • Nisan ve Mayıs ayları için güncelleme yapılmış. 199 TL lik worldpuanla Avrupaya gidiş dönüş uçak bileti alınabiliyor.

• *Refakatçi bilet uygulamasından yararlanabilmek için müşterilerin biletini adios kart ile Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan bedelini ödeyerek alıyor olması gerekmektedir. Bu durumda kendilerine refakat edecek bir kişinin biletini %25 indirimli Worldpuan ile alma imkanı sunulmaktadır.

Arkadaşlar sitede böyle bir ibare var. Bu refaketçi bilet uygulaması nedir? Şimdi ben diyelim 100 TL karşılığı puanla uçuyorsam refakatçim 75 TL karşılığı puanla mı uaçacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

*Refakatçi bilet uygulamasından yararlanabilmek için müşterilerin biletini adios kart ile Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan bedelini ödeyerek alıyor olması gerekmektedir. Bu durumda kendilerine refakat edecek bir kişinin biletini %25 indirimli Worldpuan ile alma imkanı sunulmaktadır.

Arkadaşlar sitede böyle bir ibare var. Bu refaketçi bilet uygulaması nedir? Şimdi ben diyelim 100 TL karşılığı puanla uçuyorsam refakatçim 75 TL karşılığı puanla mı uaçacak?

Yok hocam öyle değilmiş o. 100 TL lik bileti parayla satın aldığınızda refakatçiniz 75 TL puanla uçacak.
  • Ben daha farkı anladım, örnek üzerinden gitmek gerekirse:

200 liralık bir bilet diyelim ki x2 puan katsayıyla 100 TL değerindeki WP ile alınabiliyor. Refakatçili durumda refakatçi için 200TL normal çekim yapılıyor, kart sahibi ise %25 daha indirim alarak 75 WP ile uçuyor. Diğer türlü refakatçinin bir avantajı olmaz kimse refakatçiyle gitmek istemez herkes tek gitmek ister :)

Ben bu şekilde anladım yanlış da olabilir tabii sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAGLARRR

Ben daha farkı anladım, örnek üzerinden gitmek gerekirse:

200 liralık bir bilet diyelim ki x2 puan katsayıyla 100 TL değerindeki WP ile alınabiliyor. Refakatçili durumda refakatçi için 200TL normal çekim yapılıyor, kart sahibi ise %25 daha indirim alarak 75 WP ile uçuyor. Diğer türlü refakatçinin bir avantajı olmaz kimse refakatçiyle gitmek istemez herkes tek gitmek ister :)

Ben bu şekilde anladım yanlış da olabilir tabii sormak lazım.

Hocam ben sordum onun üzerine yazdım zaten.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.