Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars
    Valla üstad % 35-40 indirimleri kaçırdık o zamanlar Dubai'nin puanlarını kapatmak İcin uğraşıyordum

o zenin hatan hocam. Sen profesyonel tatilci olup boş zamanlarında hobi olaraktan çalıştığından 3-5 tatili alıp kenara atsaydın Ben gördüğün gibi 2 ay sonraki tatilin gününü daha netleştiremedim.

üstad bu aradaki indirimler 4 Haziran'a kadarmış seturun sitesinde yazıyor bilgin olsun
    http://www.setur.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 1 Haziran 2012; 1:39:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Valla üstad % 35-40 indirimleri kaçırdık o zamanlar Dubai'nin puanlarını kapatmak İcin uğraşıyordum

o zenin hatan hocam. Sen profesyonel tatilci olup boş zamanlarında hobi olaraktan çalıştığından 3-5 tatili alıp kenara atsaydın Ben gördüğün gibi 2 ay sonraki tatilin gününü daha netleştiremedim.

üstad bu aradaki indirimler 4 Haziran'a kadarmış seturun sitesinde yazıyor bilgin olsun

üstad, indirimin biri gider diğeri gelir. Şu an tam puanımı hatırlamıyorum internet bankacılığınada girmeğe üşündem 600 TL civarı puan var 625 TL de avans alsam 1200 TL. 3.05 ile çarpılsa yuvarlak hesap 3650 TL.

1 haftalık tatil için 4.000 TL gibi bir rakam çıkacağından 9 Hazırandaki Hepsiburda ve 16 Hazırandaki Play sanal kart puanlarını beklemek zorunda kalacam heralde arayada multinet sıkıştırırız

Forumdaki her keze iyi geceler...

• quote:

quote:

quote:

quote:

üstad, indirimin biri gider diğeri gelir. Şu an tam puanımı hatırlamıyorum internet bankacılığınada girmeğe üşündem 600 TL civarı puan var 625 TL de avans alsam 1200 TL. 3.05 ile çarpılsa yuvarlak hesap 3650 TL.

1 haftalık tatil için 4.000 TL gibi bir rakam çıkacağından 9 Hazırandaki Hepsiburda ve 16 Hazırandaki Play sanal kart puanlarını beklemek zorunda kalacam heralde arayada multinet sıkıştırırız

İyi geceler adiosla rüyalar

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi geceler adioslu rüyalar

• siz büyük ve tecrübeli üstadların yardımına ihtiyacım var.

nişanlım ile balayına fransaya gideceğiz.

25 ağustos ile 15 eylül arasındaki herhangi bir 8 gün içerisinde gitmeyi planlıyoruz.

sizce bunun için adios'un ne tür bir kampanyasını yakalayabilrim?

geçenlerde 199 liraya avrupa turu bizim için uygun olmadı çünkü benim tarihime ait donem ile kampanyanın donemi cakısmadı.

şimdi dört gözle yeniden benzer kampanya gelir mi diye bakınıyorum.

sizce ne yapmalıyım üstatlar ve adiosun tüm özelliklerini detayları ile bilen büyüklerim?

saygılar..
  • quote:

Evet arkadaslar rezervasyonu sonunda tamamladım
    Sueno Hotels beach side
    Ramazan Bayramı'na denk geliyor
    EBRU GUNDES, ALTAY, SİBEL CAN farklı günlerde sahne alıyorlar ve konserler ücrete dahil
    Arkadaslar son sayfalarda oteli anlatmış zaten, benim ikinci gidişim gayet başarılı bir otel, Limak lara delux kadar super değil tabi. Ama genede çok güzel

Taze portakal suyu sabah kahvaltısında ücretsiz olarak verilmektedir.

18 Ağustos 7 gece 4302 tl 283000 puana yapıldı
    Katsayı 3,05
    İzmir alsancak Setur Selda hanım ve Yasemin Hanım'a çok teşekkürler

Tüm yaz konser programi
    Sibel Can Konser Tarihleri
    13/06 -25/06 - 02/07 - 09/07 - 16/07 - 02/08 - 19/08 - 27/08 - 05/09

Ebru Gündeş Konser Tarihleri
    20/06 - 28/06 - 05/07 - 12/07 - 25/07 - 08/08 - 21/08 - 30/08 - 12/09

Altay Konser Tarihleri
    27/06 - 04/07 - 11/07 - 18/07 - 30/07 - 06/08 - 13/08 - 20/08 - 03/09 - 10/09

bende dün inceledim o oteli ama bana tuzlu geldi
    sonuçta limit düşük ve sizler gibi puan biriktiremiyorum üstad,
    daha ekonomiklere yöneldim, size iyi tatiller, iyi eğlenceler...

• Geleneksel %25 play kampanyaları da tarih oldu desenize. Her yıl mayısta olurdu 1 haziran oldu hala ses seda yok. Demek ki bu kampanyalar hayal oldu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara

quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

quote:

Merhaba,

Arkadaşlar bir kamu kurumunda çalışıyorum ve görevlendirme ile 5 günlüğüne yurt dışına çıkacağım. Uçak biletlerini kurum alıyor ancak oteli bizim ayarlamamız ve verilen toplam harcırah içerisinden ödemesini yapmamız gerekiyor. Dönüşte sadece otelde gerçekten kaldığımızı belgelemek için otel faturasını beyan etmemiz gerekiyor.

Sorum şu, otelimi Adios ile alsam, fatura alabilir miyim? Ya da bu tür bir şey yapan oldu mu? Öneriniz var mı?

Araştırdım ama bulamadım, kamu görevlisi olduğunuz için sizinle paylaşayım dedim.

Mevzuatlarda yanlış hatırlamıyorsam görev icabı devlet tarafından gönderildiğiniz seyahatlerden bir fayda sağlayamazsınız gibi bir ibare var. Bu ibareye biletlerin mil olarak işlenmesi bile dahil edilmişti. İsterseniz bunu yapmadan önce bir araştırın, birşey olmayabilir ama bu konularda hassassanız haberiniz olsun.

Uçak biletini kurum aldığı için milleri de o alıyor zaten. Otelde de fatura yoksa zaten bir çözüm olmuyor.

Gideceğim ülke normalden pahalı olduğu için adios kullanamaz isem ek harcırah isteyeceğim için aslında kamunun yararı söz konusu. Ama anlaşılan çözüm yok, neyse bildik usule devam.

Adios üzerinden puanla sadece Kıbrıs'ta Cratos otelde 4 gün kalmıştım. Setur rezervasyon bilgisini (Voucher yazıyordu tepesinde) bana email ile yollamıştı. Bu belgede oteli puanla aldığımdan bahsedilmiyordu. Otel normalde 1.600 TL idi worldcarda %10 indirimle 1.440 TL, o da 104.000 puan hesaplanmıştı.O belgeyle otele giriş yaptım, çıkarken de 1.440 TL lik fatura verdiler.

Ben kamu görevlisi değilim, "göreve gittiğinizde fayda sağlamama" konusunda birşey diyemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcksy -- 1 Haziran 2012; 9:10:45 >

• Vakıfbank in 99 tl ye yurt ici gidiş geliş bilet kampanyasi başladimi? 1 haziranda başlayacağı söyleniyordu. Bilgisi olan var mı?

• quote:

Merhaba,

Kurum sizden otelde kaldığınızı neden beyan etmenizi istesin ki.? ister otelde kalın ister akrabada siz o harcırahı alırsınız o harcıraha yemek ve konaklama dahil ister simit yiyin ister kavurma sizden aradaki farkı almazlar.Sadece yol parasını alabilmek için biletleri ibraz etmeniz istenir vermezseniz ucuz bir firmaya yol parasını sorarlar o para üzerinden bilet parası ödenir ki sizin biletler alınmış nasıl olsa.Ayrıca otel faturasında puanla alındığı yazmaz fiyatı yazar.Söylediklerim yurtiçi ama yurtdışı içinde farklı olacağını düşünmüyorum isterseniz harcırah kanununu inceleyin.
  • quote:

Merhaba,

Arkadaşlar bir kamu kurumunda çalışıyorum ve görevlendirme ile 5 günlüğüne yurt dışına çıkacağım. Uçak biletlerini kurum alıyor ancak oteli bizim ayarlamamız ve verilen toplam harcırah içerisinden ödemesini yapmamız gerekiyor. Dönüşte sadece otelde gerçekten kaldığımızı belgelemek için otel faturasını beyan etmemiz gerekiyor.

Sorum şu, otelimi Adios ile alsam, fatura alabilir miyim? Ya da bu tür bir şey yapan oldu mu? Öneriniz var mı?

Ben de kamu kurumunda çalışıyorum, otel olarak hiç yapmadım ancak uçak biletlerimi adios ile alıyorum, bilet üzerinde geçen sene YKB yazardı ama bu sene arada bir yerde WP yazıyor, ancak şu kadar WP karşılığı gibi bir ibare yok. Bunun özel bir çıkar olduğunu sanmıyorum, eğitim bilgileri önceden gelirse zaten promosyonlu bilet alıyorum ki fatura karşılığı alsak da çok tutmasın.

• Hiç bir şekilde çıkar sağlamaz istediğiniz gibi ulaşım konaklamayı alırsınız zaten devletin harcırah kanunu bellidir size belirtilen harcırahı verir gerisine karışmaz.Karışan personel ya merakından karışır yada çekememezliğinden yada iş güzar olduğundan.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bu seturun erken rezervasyonları ile Ekimin ilk haftası için güzel bir otel bakıyorum ama açıkçası kararsız kaldım.
    Hem fiyat yönünden uygun hemde Ekim ayında güzel olabilecek bir otel öneriniz var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Arkadaşlar merhaba,

Bu seturun erken rezervasyonları ile Ekimin ilk haftası için güzel bir otel bakıyorum ama açıkçası kararsız kaldım.
    Hem fiyat yönünden uygun hemde Ekim ayında güzel olabilecek bir otel öneriniz var mı acaba?

fiyatlar çok uçuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

Arkadaşlar merhaba,

fiyatlar çok uçuk.

Hocam açıkçası bende iki gündür bakıyorum ama uygun bir otel bulamadım.
    Birde Ekim ayında gidiceğim için pek bilemedim.
    Belki gözümden kaçan birşey vardır diye soriyim dedim.
  • Vakıf World'ün beklediğimiz kampanyasının ayrıntıları belli oldu.

Kampanya Koşulları :

Kampanya biletleri 1 Haziran - 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında, 444 0 724 MilPlus Hattı’ndan alınmalı/kullanılmalıdır.
    Yurtiçi biletlerde 99 TL, Avrupa biletlerinde 169 TL, Tüm dünya (Yurtiçi ve Avrupa hariç ) biletlerinde 399 TL Worldpuan karşılığında bilet alınabilir.
    Nakit veya kredi kartı ile ödemeler kampanyaya dahil değildir.
    Müşteri puanının yetmediği durumda MilPlus kuralları dahilinde Avans MilPlus kullanabilir.
    Kampanya dâhilinde alınacak gidiş-dönüş biletlerin normal satış fiyatı Yurtiçi biletlerde en fazla 400 TL, Avrupa biletlerinde en fazla 800 TL, diğer biletlerde en fazla 2000 TL değerinde olabilir.Biletler stoklarla sınırlıdır.
    BusinessCard’lar kampanyaya dâhil değildir.
    Banka kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• quote:

Arkadaşlar merhaba,

daha önce "sabri çelebi" üstaddan onay almış titanic lara oteli inceleyin. ısıtmalı havuz olduğundan ekim ayında rahat edersiniz.
  • seturun fiyatları ets den daha farklı çıkıyor.Limak larada 7 gecede yaklaşık 300tl fark var.Bedavaya ama pahalıya gidiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

siz büyük ve tecrübeli üstadların yardımına ihtiyacım var.

nişanlım ile balayına fransaya gideceğiz.

25 ağustos ile 15 eylül arasındaki herhangi bir 8 gün içerisinde gitmeyi planlıyoruz.

sizce bunun için adios'un ne tür bir kampanyasını yakalayabilrim?

geçenlerde 199 liraya avrupa turu bizim için uygun olmadı çünkü benim tarihime ait donem ile kampanyanın donemi cakısmadı.

şimdi dört gözle yeniden benzer kampanya gelir mi diye bakınıyorum.

sizce ne yapmalıyım üstatlar ve adiosun tüm özelliklerini detayları ile bilen büyüklerim?

saygılar..

Mutlaka kampanya beklemek durumunda değilsiniz. Normal zamanda da bilet fiyatının yarısı ile 3'te 1'i arasında değişen bir orandaki worldpuan ile uçak biletinizi alabilirsiniz. Hatta kimi zaman "199 TL Avrupa" kampanyalarından daha avantajlı hale gelebiliyor bu şekilde almak.

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

daha önce "sabri çelebi" üstaddan onay almış titanic lara oteli inceleyin. ısıtmalı havuz olduğundan ekim ayında rahat edersiniz.

Aman diyim titanic otelden uzak durun arkadaslar, tam bir hayal kırıklığı oldu bende.

• 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.