Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.746
Cevap
1.077
Favori
5.537.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: themurt

quote:

Orijinalden alıntı: berataktepe

Arkadaşlar kliksa.com %10 kampanyası son 2 gün

Bugün bi kontrol ettim kolay elden çıkacak ne alabilirim diye

Ipad 3 16GB+4G modeli 1549TL http://www.kliksa.com/UrunDetay/bilgisayar-tablet/tablet-pc2/900188382

Ipad 3 64GB+4G modeli 2079TL http://www.kliksa.com/UrunDetay/bilgisayar-tablet/tablet-pc2/900188380

Sahibinden.com sitesinde biraz baktım 16GB+4G modeli yurtdışından gelme olanlar 1250 TL civarında var

Aynı modelin Türkiye'den alınma Bilkom veya Genpa garantili olanıda var az da olsa onlarda 1350-1400TL civarında en düşük

64GB+4G modeli için pek bakmadım onu bilmiyorum

Sizce riske girmeye değer mi?

Elde kalmaz illaki satılır ama fiyatı minimum 1350TL den falan satılması lazım

Ne dersiniz fikir alalım üstadlardan

Riske girme derim hocam, 1250 TL'ye varken kimse senden 1350 TL'ye almaz, bir de ugrasır durursun.
    Basıma geldı Darty'nin laptop olayında..
    cokcokcok acıl ıhtıyacın yok ıse hıc gırısme derım

Darty'den aldigim macbook air modelini 1850TL ye bugun sattim.

Bi arkadasima da aldirmistim sansi yaver gitti bilgisayar daha bize ulasmadan 1800TL ye satti :)

Ipad satilir aslinda sorun olmaz cunku 4G ozelligi oldugu icin yurtdisi cihazlarda pasaport kaydi vs ugrasmak istemiyor insanlar genelde

Ayrica bizim milletin garanti hastaligi oldugu icin Bilkom garantili olusuda rahat satilmasini saglar diye dusunuyorum.

Tereddut ettigim tek konu fiyat. 1350TL iyi ancak millet Turkiye'den alinma cihazlari daha uygun verecek olursa bizde mecbur daha uygun satmamiz gerekir

Oyle bir durumda da hem puan kari kalmiyor hemde o kadar ugrastigimiz yanimiza kar kaliyor

Hala tereddutteyim

• quote:

Bi arkadasima da aldirmistim sansi yaver gitti bilgisayar daha bize ulasmadan 1800TL ye satti :)

Ipad satilir aslinda sorun olmaz cunku 4G ozelligi oldugu icin yurtdisi cihazlarda pasaport kaydi vs ugrasmak istemiyor insanlar genelde

Ayrica bizim milletin garanti hastaligi oldugu icin Bilkom garantili olusuda rahat satilmasini saglar diye dusunuyorum.

Tereddut ettigim tek konu fiyat. 1350TL iyi ancak millet Turkiye'den alinma cihazlari daha uygun verecek olursa bizde mecbur daha uygun satmamiz gerekir

Oyle bir durumda da hem puan kari kalmiyor hemde o kadar ugrastigimiz yanimiza kar kaliyor

Hala tereddutteyim

Hocam 1549 TL. ye aldığın ürünü 1350 TL olarak sattığını varsayarsak;

%5 sanalpazar komisyonu ödiyeceksin, 67,5 hadi kargo alıcı ödemeli yolladın diyelim eline geçecek para 1282,5 TL sana maliyeti 1549 - 1282,5 = 266,5 266,5 TL ücretle 155 TL puan kazanmış olacaksın.

Eğer GG tekrar kampanya yaparsa sahte ilan açıp 2000 TL.lik işlm yap 210 TL masrafla 200 TL puan kazanırsın tabi vicdanın el verirse.

• Arkadaşlar dün merter migrosta bulunan dartyde samsung beyaz eşya alana %18 world puan kampanyası vardı. Kampanyada geçerli olan modelleri de belirtmişler kartona yazmışlar. İhtiyacı olan varsa %si oldukça iyi bir kampanya. Diğer dartylerde varmıydı bilemiyorum bu kampanya.
  • Kişiye özel kampanya talebinde bulundum. 2 defa mh aradım. 1 defe e-posta gönderdim. 3 hafta geçti hiç cevap yok. Mh tekrar aradığımda 05 Mayıs_ 31 Mayıs için 1.100 TL harcamaya 4400 puan kampanya tanımlandığını söylediler. Cep telefonuma veya e-posta adresime hiçbir bildirim gelmediğini söyledim. Sizin talebiniz üzerine tanımlanınca bildirim gelmez diye pekde mantıklı olmayan açıklama yaptılar. İyi ama tanımlanan kampanyanın kaç liralık harcama gerektirdiğini nereden bileceğim. Sürenin bitmesine 2 gün kalmış. Müneccim olmamızı bekliyorlar galiba. Yorumlarınıza bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan30

Arkadaşlar dün merter migrosta bulunan dartyde samsung beyaz eşya alana %18 world puan kampanyası vardı. Kampanyada geçerli olan modelleri de belirtmişler kartona yazmışlar. İhtiyacı olan varsa %si oldukça iyi bir kampanya. Diğer dartylerde varmıydı bilemiyorum bu kampanya.

Hepsinde var, bugün son.

Darty'de World'e özel Samsung Beyaz Eşya'da %18 Worldpuan hediye.

Kampanya Detayı:
    Kampanya 25 - 30 Mayıs 2012 tarihleri arasındadır. Kampanya Samsung bulaşık makinası (DMS300TRS SILVER), Samsung buzdolabı (RT55KSRSL) ve Samsung çamaşır makinası (WF0700NCS ) ürünlerinde geçerlidir.
    Diğer Samsung modelleri kampanya kapsamında değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmi19

Kişiye özel kampanya talebinde bulundum. 2 defa mh aradım. 1 defe e-posta gönderdim. 3 hafta geçti hiç cevap yok. Mh tekrar aradığımda 05 Mayıs_ 31 Mayıs için 1.100 TL harcamaya 4400 puan kampanya tanımlandığını söylediler. Cep telefonuma veya e-posta adresime hiçbir bildirim gelmediğini söyledim. Sizin talebiniz üzerine tanımlanınca bildirim gelmez diye pekde mantıklı olmayan açıklama yaptılar. İyi ama tanımlanan kampanyanın kaç liralık harcama gerektirdiğini nereden bileceğim. Sürenin bitmesine 2 gün kalmış. Müneccim olmamızı bekliyorlar galiba. Yorumlarınıza bırakıyorum.

Benim ilk ve son kişiye özel kampanya talebim de sizinkine benzer şekilde gerçekleşmişti.

Geri bildirim olmadı ancak 5 gün sonra arayınca tanımlama yapıldığını öğrendim. Harcama bilgilerini de telefonda aktardılar. Malesef talepte bulununca takibini sağlamamız gerekiyor. Yoksa yalan olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

%5 sanalpazar komisyonu ödiyeceksin, 67,5 hadi kargo alıcı ödemeli yolladın diyelim eline geçecek para 1282,5 TL sana maliyeti 1549 - 1282,5 = 266,5 266,5 TL ücretle 155 TL puan kazanmış olacaksın.

Eğer GG tekrar kampanya yaparsa sahte ilan açıp 2000 TL.lik işlm yap 210 TL masrafla 200 TL puan kazanırsın tabi vicdanın el verirse.

Sahibinden.com üzerinden komisyonsuz satmayı planlamıştım.

Ayrıca fiyat 1400TL yazıp ciddi alıcı çıkarsa 50TL daha ikram ederim diye düşündüm.

Aslında GG kampanyası olacağını bilsem hiç uğraşmaya gerek yok haklısınız.

Her ay bir kez GG kampanyası olsa yeter zaten tüm dünyayı gezeriz

• quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

quote:

Orijinalden alıntı: necmi19

Kişiye özel kampanya talebinde bulundum. 2 defa mh aradım. 1 defe e-posta gönderdim. 3 hafta geçti hiç cevap yok. Mh tekrar aradığımda 05 Mayıs_ 31 Mayıs için 1.100 TL harcamaya 4400 puan kampanya tanımlandığını söylediler. Cep telefonuma veya e-posta adresime hiçbir bildirim gelmediğini söyledim. Sizin talebiniz üzerine tanımlanınca bildirim gelmez diye pekde mantıklı olmayan açıklama yaptılar. İyi ama tanımlanan kampanyanın kaç liralık harcama gerektirdiğini nereden bileceğim. Sürenin bitmesine 2 gün kalmış. Müneccim olmamızı bekliyorlar galiba. Yorumlarınıza bırakıyorum.

Benim ilk ve son kişiye özel kampanya talebim de sizinkine benzer şekilde gerçekleşmişti.

Geri bildirim olmadı ancak 5 gün sonra arayınca tanımlama yapıldığını öğrendim. Harcama bilgilerini de telefonda aktardılar. Malesef talepte bulununca takibini sağlamamız gerekiyor. Yoksa yalan olabilir.

Bende haziran ayı için kişiye özel kampanya talebinde bulundum.

Başvuru tarihimden yaklaşık 1 hafta sonra 2şer gün arayla 3 kez aradım henüz talebimin sonuçlanmadığını söylediler

Son aramamda o zaman beni sürekli arattırmayın sonuçlandığında siz beni arayın dedim

İlk aradığımda talebimi alan MH temsilcisi arkadaş sonuçlandığında arayıp bilgi verdi

1250TL harcamaya 5000wp

1300TL harcamaya 6000wp

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Bugün; özellikle bayramda yurtiçi yaz tatili yapacaklar için mh lerinden teyit edip çok güzel bir fırsat bilgisi vereceğim, Bugüne özel olacak hem düşük fiyat hemde çok özel bir fırsat bilgisi içerecek, özellikle ramazan bayramını türkiyede geçirecekler için.

ayrıca biliyorsunuz bugün yurtiçi erken rezarvasyonlar için son gün deniyor (azalarak devam eder diye düşünüyorum) bu fırsat dediğim gibi bunuda kapsıyor.

Öğleni bekleyin sanırım öğlene kadar belli olur

Hocam hayırdır, Yapıkredi'yemi transfer oldun Hazır elin deymişken bayram sonunuda ilave ediver, dün şöyle bir baktım 30.08.2012 tarihli otel fiyatlarına 400 - 330, falan diyorlar bi güzellik yapı ver

hocam mrb.
    merakla takip ediyorum sizi yok mu bir gelişme ?

• quote:

Hala tereddutteyim

• Aklıma bir soru takıldı arkadaslar,
    benim Mayıs ayı için kişiye özel harcama taahhüdüm var.
    Darty'den aldıgım laptopun ilk ödemesi 3 sonra oldugu için ekstremde bir tutar goremedım.
    peki bu durumda harcama yapmamıs gıbı mı gozukurum Mayıs ayında?

Diğer sorumda kendi adıma bir de Play kart aldım bu ay, Play kart ile yaptıgım alısverıslerde harcama taahhüdüm için geçerli olur değil mi?
  • birşey soracağım ben bi arkadaşa uçak bileti alacağım 2kişilik... 3 tane bilet alsam kendim de dahil olarak ama ben uçmasam arkadaşlara sorun çıkarmazlar değil mi? vakıfbank kartı benim adıma kayıtlı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: themurt

Aklıma bir soru takıldı arkadaslar,
    benim Mayıs ayı için kişiye özel harcama taahhüdüm var.
    Darty'den aldıgım laptopun ilk ödemesi 3 sonra oldugu için ekstremde bir tutar goremedım.
    peki bu durumda harcama yapmamıs gıbı mı gozukurum Mayıs ayında?

Diğer sorumda kendi adıma bir de Play kart aldım bu ay, Play kart ile yaptıgım alısverıslerde harcama taahhüdüm için geçerli olur değil mi?

dedeğiniz olayı denizbonusta yaşamıştım.. yaptığım alışverişi internet sitesinde bile görememiştim.. aradım alışverişi yapmışsınız puan kazanacaksınız dediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzy76

İlk Adios tatil rezervasyonumu yapmış bulunuyorum. Vatana millete hayırlı olsun.

15.09 - 21.09 Sueno Hotel Beach Sorgun Side'de 6 gece 2 yetişkin ve 1 çocuk(bedava) Ultra Herşey Dahil 142.000 WP ile aldık.

Oran yaklaşık olarak 2.75 e geldi.(1955 TL karşılğı)

43.000 WP kadar avans kullandım. Artık kapatmaya çalışacağız.

Hayırlısı
    İnşallah tatil gününe kadar bir aksilik çıkmaz.

World kredi kartım var, deli gibide alışveriş yaparım ama şu adios işine birtürlü aklım yatmadı. Baştanda okumaya fırsatım yok kısaca anlatacak biri varsa çok memnun olurum. Tatil hayırlı olsun geçen sene o oteldeydim otele 10/10 verdim çok doğru seçim iyi tatiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 30 Mayıs 2012; 15:46:30 >
  • quote:

quote:

Sahibinden.com üzerinden komisyonsuz satmayı planlamıştım.

Ayrıca fiyat 1400TL yazıp ciddi alıcı çıkarsa 50TL daha ikram ederim diye düşündüm.

Aslında GG kampanyası olacağını bilsem hiç uğraşmaya gerek yok haklısınız.

Her ay bir kez GG kampanyası olsa yeter zaten tüm dünyayı gezeriz

Sürekli alım satım yaptığınız için daha iyi bilirsiniz ama alıcı aynı şehirde değilse yanı elden ve ürünü inceleyerek alamıyacaksa mutlaka "GET" olarak ilan açmanızı ister bu durumda sahibinden sizden %7 komisyon alacak.

Her halukarda sanal pazar hem alıcı hemde satıcı için daha iyi. Alıcı 12 taksit 0 faiz olarak ödeme yapar, satıcı %5 komisyonla ürün satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

İlk Adios tatil rezervasyonumu yapmış bulunuyorum. Vatana millete hayırlı olsun.

15.09 - 21.09 Sueno Hotel Beach Sorgun Side'de 6 gece 2 yetişkin ve 1 çocuk(bedava) Ultra Herşey Dahil 142.000 WP ile aldık.

Hayırlısı

World kredi kartım var, deli gibide alışveriş yaparım ama şu adios işine birtürlü aklım yatmadı. Baştanda okumaya fırsatım yok kısaca anlatacak biri varsa çok memnun olurum. Tatil hayırlı olsun geçen sene o oteldeydim otele 10/10 verdim çok doğru seçim iyi tatiller.

Hocam konuyu baştan sona okumana gerek yok, sadece ilk sayfadaki 1. mesajı oku kartın ne olduğunu anlarsın, diğer sayfalar kampanyalardan en az harcamayla maksimum puan kazanma yada maxsimum fayda elde etmeye yonelik, ve gidilecek tatillerle ilgili paylaşım ve bilgilendirme yapılıyor.

Kısaca bilgi vermek gerekirse yapıkredi kartınla topladığın puanları tatil harcamalarında 2,5 ila 3 kat değerli kullanabiliyorsun eğer kampanyalara denk gelirsen bu kat sayı 6 veya 6,3 gibi oluyor.

Sueno ile ilgili bir bilgilendirme yaparmısınız ? geçen sene bende silence beachte idim, eskiden sueno ve silence aynı kişiye yada gruba aitken sonradan ayrıldılar, ikisininde konsept ve mimarı bir birine yakın ama silenceden hizmet ve ilgi olarak memnunken içecek kısmı zayıf geldi bana, sueno daki izlenimleriniz nedir.

Silencede alacart resturantlar ücretsiz ama rezarvasyon yaptıramıyorsunuz yoğunluktan, sueno ücretliydi, hizmet aldınızmı ? kısaca özetlermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangeraus -- 30 Mayıs 2012; 16:02:08 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Hayırlısı

Hocam konuyu baştan sona okumana gerek yok, sadece ilk sayfadaki 1. mesajı oku kartın ne olduğunu anlarsın, diğer sayfalar kampanyalardan en az harcamayla maksimum puan kazanma yada maxsimum fayda elde etmeye yonelik, ve gidilecek tatillerle ilgili paylaşım ve bilgilendirme yapılıyor.

Kısaca bilgi vermek gerekirse yapıkredi kartınla topladığın puanları tatil harcamalarında 2,5 ila 3 kat değerli kullanabiliyorsun eğer kampanyalara denk gelirsen bu kat sayı 6 veya 6,3 gibi oluyor.

Sueno ile ilgili bir bilgilendirme yaparmısınız ? geçen sene bende silence beachte idim, eskiden sueno ve silence aynı kişiye yada gruba aitken sonradan ayrıldılar, ikisininde konsept ve mimarı bir birine yakın ama silenceden hizmet ve ilgi olarak memnunken içecek kısmı zayıf geldi bana, sueno daki izlenimleriniz nedir.

Silencede alacart resturantlar ücretsiz ama rezarvasyon yaptıramıyorsunuz yoğunluktan, sueno ücretliydi, hizmet aldınızmı ? kısaca özetlermisiniz

Bende 3 sene önce Silence'ın yanındaki Selge Beach'te kalmıştım. Silence'ın iyi bir otel olduğunu gördüm ama o civarın denizi biraz taşlı, Side'yi seçmemin nedeni denizim kumlu olması ki 4 yaşındaki oğlumuz için kum daha iyi olacaktır. Sueno içinde o zamanlar iyi şeyler duymuştum ve bu yüzden kararımı bu otel yönünde kullandım.

Hem kart limitimin sınırlı olması hemde harcamlarımın düşük olması nedeniyle 7-8 ayda ancak 500 TL WP biriktirebildim o yüzden Rixos veya Limak gibi otellerin fiyatları biraz yüksek kalıyordu. Sueno'nun 15 eylül fiyatı günlük 168 TL gibi oldukça uygun bir fiyata gelince hiç düşünmeden aldım.

Umarım bende sizin gibi memnun kalırım tabii önce tatile kadar hastalık kaza bela gelmesinde..

• Arkadaşlar mh leri geri dönüş yapmadı henüz öğleden beri bekliyoırum bizim iş yarına kaldı bilginize , bu arda erken rezarvasyon 5 hazirana kadar devam ediyor çoğu otelde
  • quote:

Bende 3 sene önce Silence'ın yanındaki Selge Beach'te kalmıştım. Silence'ın iyi bir otel olduğunu gördüm ama o civarın denizi biraz taşlı, Side'yi seçmemin nedeni denizim kumlu olması ki 4 yaşındaki oğlumuz için kum daha iyi olacaktır. Sueno içinde o zamanlar iyi şeyler duymuştum ve bu yüzden kararımı bu otel yönünde kullandım.

Hem kart limitimin sınırlı olması hemde harcamlarımın düşük olması nedeniyle 7-8 ayda ancak 500 TL WP biriktirebildim o yüzden Rixos veya Limak gibi otellerin fiyatları biraz yüksek kalıyordu. Sueno'nun 15 eylül fiyatı günlük 168 TL gibi oldukça uygun bir fiyata gelince hiç düşünmeden aldım.

Umarım bende sizin gibi memnun kalırım tabii önce tatile kadar hastalık kaza bela gelmesinde..

İnşallah sorunsuz bir şekilde gider mutlu bir tatil yapıp geri dönersiniz.
    Dün seturdan otellere ve fiyatlara baktım, silence ile bu sene çalışmıyorlar sueno var. Silence beach'te göl evlerinde kalmıştım bu sene sueno'nun göl evi fiyatıyla rixos ve limak fiyatları eşit. Geçen sene sueno ilk tercihimdi ama benim istediğim tarihlerde boş oda olmadığından silence beach'e rezarvasyon yaptırmıştım, fiyatlar hemen hemen aynı totalde 100 TL. gibi fark çıkıyordu. ( sueno pahalıydı )

Rixos'tan sungate ve belek premiumdaki hizmetlerle silence'ı karşılaştırmak hakaret olur ama ödenecek para aynı olunca insan terddüte düşüyor. Silence veya sueno tercihim 8 yaşında çocuktan dolayı hem göl evi, hem lunapark ve aquapark çocuğa cezbedici oluyor ama kısmet. @hekimoglu19 geçen sene sueno'da imiş otel hakkında ondan bilgi alsaydık fene olmazdı :))

Sabri ustadtan ses çıkmadı ama bekliyoruz bakalım süprizi ne olacak ona göre rezarvasyon kararını verecem.

• adioscuların yurtdışı seyahatlarını yazdığı bir yer varmıdır varsa linlikini atarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.